Survival RPG 3
Survival RPG 3

Survival RPG 3 v1.10.7 MOD APK (Sınırsız Elmas) indir 2022


Survival RPG 3 – oyunculara her zaman farklı deneyimler sunan hayatta kalma mücadelesi rol yapma oyunu. Becerileri kullanarak ve birçok canavarla savaşarak birçok alan ve çağ boyunca bir maceraya atılın.

Android Android Oyun
4 ( 271 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival RPG 3
Yapımcı Bew Games inc
Tür Oyun
Boyut 30MB
Versiyon 1.10.7
MOD Sınırsız Elmas
Orjinal Google Play
Survival RPG 3 is the most famous version in the Survival RPG 3 series of publisher Bew Games inc
Mod Version 1.10.7
Total installs 1,000,000+
Ücretli bir ipucu satın aldıktan sonra çok sayıda elmas alacaksınız.

İndir (30MB)

Muhtemelen şu anda piyasada bulunan hayatta kalma RPG oyunlarına yabancı değilsiniz, ancak Survival RPG 3’ün geri dönüşü muhtemelen oyunculara farklı deneyimler yaşatacak. Oyuncular bu 2D oyunda birçok farklı alan ve çağda maceralara atılacaklar. Bu oyuna gelmek için ihtiyacınız olan tüm görevler bu kadar değil; daha tehlikeli yerleri keşfetmeli ve çağların ejderhalarıyla savaşmalısın.

Hayatta Kalma RPG 3: Craft Retro 2D

7 FARKLI HİKAYE DENEYİMİ

Eşsiz hayatta kalma rol yapma macera oyunu Survival RPG 3’te değerli deneyimler yaşayacaksınız. Bu oyunda oyuncular birçok farklı görev alacak ve başarılı olmak için birçok tehlikeyi aşmak zorunda kalacaklar. 7 farklı hikayeye karşılık gelen yedi katlı bölümlerle karşı karşıya kalacaksınız. Her hikaye garip bir çağda geçiyor – sahip olduğunuz ekipmanlarla uzak zamanlara giden acımasız savaşlar ve maceralar da benzersiz.

Hayatta Kalma RPG 3: Craft Retro 2D

ÇOKLU MEKANLARDA KEŞİF

Survival RPG 3’te asıl göreviniz dövüşmek, ancak mekanlara alışmak ve kazanma şansınız için benzersiz stratejiler geliştirmek. Size yan görevleri tamamlamanız için zaman vereceğiz – bu oyunda bulunan tüm alanları keşfedin. Zindanlar, mağaralar ve hatta terk edilmiş kasabalar gibi keşfetmeniz gereken 30’dan fazla tehlikeli yer var. Çevredeki ortamı gözlemleyin ve belirli bir savaş stratejisi ile gelin.

Hayatta Kalma RPG 3: Craft Retro 2D

TÜM ÜRÜNLERİ TOPLA

Birçok farklı yerde ve zamanda savaş ve macera sırasında. Muazzam boyutları nedeniyle sizi şaşırtan birçok sahne ve ortam olacak. Ne zaman Görevler ve savaşlar sırasında, ölü düşmanların geride bıraktığı veya aniden ödül olarak ortaya çıkan birçok öğe vardır. Hepsini toplayın; Oyun boyunca 220 eşya toplayana kadar, onları silahlardan veya yiyeceklerden istediğiniz gibi yapmakta özgürsünüz…

YİYECEK İÇİN YİYECEK

Görevleri tamamlama, oldukça uzun bir sürede, hatta tüm bir dönemi kapsayabilir. Ancak kahramanlarınız için yiyecek tedarikini sağlamaya, kötü dinozorları yenecek güce sahip olmaya dikkat etmelisiniz. Survival RPG 3’te mağazadan yiyecek alacak kadar paranız yoksa endişelenmenize gerek yok. Farklı boyutları keşfetme fırsatını yakalayın, yere saçılmış tüm yiyecekleri toplayın. Kimseye bağımlı olmadan kendi kendine yeten bir savaşçı ol.

Hayatta Kalma RPG 3: Craft Retro 2D

ZOR SAVAŞLAR

Bu oyuna katılırken ara vermediğinizden emin olun. Görevler sıklıkla karşımıza çıkıyor ve özellikle canavarlar gaddarlıkları nedeniyle sizi her zaman rahatsız ediyor. Oyuncular sayısız zorluğun üstesinden gelmeli ve ejderhalar ve dinozorlar dahil 40’tan fazla farklı canavarı yenmelidir. Herhangi bir canavarı geçerseniz, bir sonraki görev için bir portal açma şansınız olacak.

FETHİ YAN GÖREVLERİ

Kötü canavar ordularıyla yapılan zorlu savaşlara ek olarak, oyuncuların beraberindeki yan zorlukları tamamlamaları gerekir. Eşyaları savaş sırasında toplayarak toplayabilirsiniz, ancak bu birkaç şeyi kaçırabilir. Değerli ödüller almak için Survival RPG 3’te bulunan bulmacaları keşfedin ve fethedin. Bu bulmacalar asla bitmez; genellikle her eşleşmenizde görünürler.

Hayatta Kalma RPG 3: Craft Retro 2D

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyuncular ilk mücadelelerini üstlenecekler – sizi eski zamanlara götürecek 7 büyüleyici hikayeden geçerken tehlikeli bir maceraya atılın.
  • 1 numaralı ilgi misyonunu tamamlayın – mağaralar veya zindanlar gibi 30’dan fazla tehlikeli yeri keşfedin, ardından uygun bir savaş stratejisi geliştirin.
  • Savaş sırasında, hediye veya ölü düşmanların bıraktığı eşyalar olabilen 220’den fazla eşya görünecek, hepsini alın ve istediğiniz gibi yapın.
  • 85’den fazla tarifle daha fazla ürün hazırlama tarifi toplayın, bölge genelinde yiyecek arayın ve herhangi bir tedarikçiye bağımlı olmayın.
  • Dinozorlar ve ejderhalar dahil 40’tan fazla farklı canavarla yorulmadan savaşın, onları birer birer yenin ve bir sonraki seviyeye geçin.


İndir (30MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survival RPG 3 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir