Survival On Raft
 Survival On Raft

Survival on Raft v322 MOD APK (Full) indir 2022

Survival on Raft Mod Apk İndir – 2022Android platformu için planlanan Survival on Raft Apk Full oyununda yaşamda kalmak için gayret vermeye hazır mısınız? Çevrenizi keşfederek araştıracak, kaynaklar toplayacak ve kendinizi korunacak birtakım silahlar

Android Android Hayatta Kalma
4 ( 396 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival on Raft
Yapımcı Redbeet Interactive
Tür Hayatta Kalma
Boyut 271MB
Versiyon 322
MOD Full Sürüm
Orjinal Google Play
Survival on Raft is the most famous version in the Survival on Raft series of publisher
Mod Version 322

Survival on Raft Mod Apk İndir – 2022

Android platformu için planlanan Survival on Raft Apk Full oyununda yaşamda kalmak için gayret vermeye hazır mısınız? Çevrenizi keşfederek araştıracak, kaynaklar toplayacak ve kendinizi korunacak birtakım silahlar oluşturacaksınız. Denizde yaşamda kalmak sizce ne kadar güç? Sınamaya ve bu test etmeye hazır olun. Geniş bir dünya, uçsuz bucak sonu olmayan bir su ve riskli köpek balıkları… Oyunda 100+ üzeri silah ve öğeler, sal ve ipuçları mevcuttur. İpuçlarını takip ederek ömrünüzü uzatabilirsiniz.

3D HD grafiklerle oluşturulan ve inşa etme oyunlarından biri olan Survival on Raft Şike Apk oyununda emeliniz kendi salınızı inşa etmek, kendinize barınak oluşturmak ve köpek balıklarına karşı dikkatli olmaktır. Bulunduğunuz tabiatı bulguya çıkarak hayvanları sahiplenin ve onları evcilleştirin. Bu sayede öteki insanları bulmanızda destekçi olmalarını sağlayabilirsiniz. Hem çevrimdışı hem de çevrimiçi eşliğinde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Survival on Raft Mod Apk sayesinde de hudutsuz para şikesini kullanabilirsiniz. Oyunun Survival on Raft PC versiniyonu da mevcuttur.

ModKiwi sitemiz üzerinden hiç bir ücrete tabi tutulmadan birbirinden farklı indirme seçenekleriyle hileli apk indirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden yapacağınız bütün indirmeleri ücretsiz olarak indirebilir iyi keyifler dileriz. Android Oyun ve Android Uygulama daha fazlası için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

survival on raft apk7
survival on raft apk1
survival on raft apk2
survival on raft apk3
survival on raft apk4
survival on raft apk5
survival on raft apk6


İndir (271MB)

Artık indirmeye hazırsınız Survival on Raft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir