Survival Island EVO Raft
Survival Island EVO Raft

Survival Island: EVO Raft v0.3.259 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Survival Island, oynanışındaki tüm özü veya durumları birinci şahıs aracılığıyla aktardığı için en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Bu arada, ıssız bir adada maceraya atılırken en gerçekçi hayatta kalma deneyimini yaratmak için rafine ve mükem

Android Android Macera Oyunları
5 ( 416 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival Island EVO raft
Yapımcı Not Found Games
Tür Macera Oyunları
Boyut 130M
Versiyon 0.3.259
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Survival Island EVO raft is the most famous version in the Survival Island EVO raft series of publisher Not Found Games
Mod Version 0.3.259

İndir (130M)

Survival Island, oynanışındaki tüm özü veya durumları birinci şahıs aracılığıyla aktardığı için en iyi hayatta kalma oyunlarından biridir. Bu arada, ıssız bir adada maceraya atılırken en gerçekçi hayatta kalma deneyimini yaratmak için rafine ve mükemmel bir 3D grafik motoru kullanır. Burada bitmiyor, ancak sistemleri ve oynanışı, oyuncuların her şeyi keşfetmesi için sürprizler veya gizli potansiyel ile umut verici.

Hayatta Kalma Adası: EVO sal

GENİŞ VE KORKUNÇ BİR ADAYI KEŞFEDİN

Oyuncunun hayatta kalma yolculuğu ıssız bir adada başlayacak ve modern uygarlıktan ayrı olacak, ancak Survival Island işleri daha da kötüleştiriyor ama sürprizlerle dolu. Oyuncuların hayatta kaldıkları süre boyunca üsler inşa etmeleri, malzemeleri bulmaları ve zorlu ve tanıdık olmayan bir ortamda hayatta kalmak için savaşmaları gerekiyor. Öyle olsa bile, oynanış potansiyeli sonsuzdur ve en müreffeh hayatta kalma yaratmak için ne isterlerse yapabilirler.

HAYATTA KALMA KAYNAKLARI İÇİN ÇEVRE İLE ETKİLEŞİM

Oyunda en önemli şey, hayatta kalmak veya özel günlerde oyunun tüm zorluklarını aşmak için gereken kaynaklardır. Neyse ki, ortam oyuncuya her zaman çeşitli gerekli malzemeleri sağlayacaktır, ancak bazıları hasata devam etmek için belirli araçlar gerektirecektir. Zamanla, oyuncu adanın derinliklerinde daha gelişmiş malzemeler bulabilir ve en büyüleyici ve benzersiz unsurların çoğuyla bir yaşam kalitesi geliştirebilir.

Hayatta Kalma Adası: EVO sal

TEMEL İSTASYONLARI YAPIN VEYA GELİŞTİRİN

Survival Island’daki en önemli faktör, hayatta kalmak için gerekli ürünlere sahip olmak ve aynı zamanda hasat etmeye veya daha iyi savaşmaya yardımcı olmak için zanaat yapmaktır. Çevreden gelen tehlike her zaman rastgeledir, bu nedenle oyuncular sürekli olarak kendileri veya gerekli yapılar için en iyi ürünleri üretebilir ve üretebilirler. Ayrıca, belirli eşyaları üretmek için sürekli araştırma yapmaları ve üretim istasyonlarından en iyi şekilde yararlanmaları gerekir.

Hayatta Kalma Adası: EVO sal

GÜVENLİ BİR HAYAT ZEMİNİ İNŞA ET VE İNŞA ET

İnşaat, ıssız bir adada hayatta kalırken oyunculara çok yardımcı olacak ve oyun, oyuncuların sorunsuz bir şekilde inşa etmeleri için ince bir sisteme sahip. Mobilya veya depolama sandıkları gibi birçok ek unsur, oyuncunun ilerlemesinde birçok yeni potansiyel açarken, hayatta kalmak için ihtiyaç duyulan eşyaları depolamak için faydalı olacaktır. Gelecekte, tüm hayatta kalma üssünü daha iyi malzemelerle yükseltebilir ve gecenin tehlikelerine dayanacak daha değerli yapılar inşa edebilirler.

Hayatta Kalma Adası: EVO sal

ÇEŞİTLİ AMAÇLI DESTEK İÇİN EVLİ HAYVANLAR

Hayvan evcilleştirme, oyunculara ıssız bir adada hayatta kalmak için daha fazla fikir verdiğinde, Survival Island’ın en seçkin ve seçkin özelliği olarak kabul edilir. Birçok farklı hayvan türünü evcilleştirebilirler, ancak belirli sınırlar olacaktır, ancak koleksiyon için daha yüksek sınıf hayvanları yavaş yavaş evcilleştirebilirler. Tüm evcilleştirilmiş hayvanlar, oyuncuya itaat edecek ve savaş sırasında veya uçsuz bucaksız adayı keşfederken heyecan verici yeteneklere sahip binekler haline gelecek.

Hayatta Kalma Adası: EVO sal

Survival Island, oynanışta yeni konseptler uygulayarak insanlara hayatta kalma türüne yeni unsurlar ve içerikler getirmeyi vaat ediyor. Ayrıca, adanın en derin kısmına girerken insanlara heyecan hissi vermek için yeni nesil bir 3D grafik motoru ve tam optimizasyon kullanıyor.

ÖZELLİKLERİ

  • Sonsuz hayatta kalma oyununa ve ilerlemelere dalmış oyuncular için hızlı gelişime sahip karşı konulmaz bir hayatta kalma oyunu.
  • Hiç bitmeyen bir gelişme için belirli kaynakları keşfetmek ve tekelleştirmek için birden fazla habitat ve alana sahip çeşitli bir ortam.
  • Kaynakları veya canavar materyallerini toplamak için tehlikeli alanlara girmek veya savaşmak için muazzam hayatta kalma eşyaları veya teçhizatları üretin.
  • Gerçek ve akıllı bir bina mekanizmasının yardımıyla sonsuz bir yaratıcılıkla hayatta kalma yerleşimini inşa edin.
  • Uçsuz bucaksız adaya binmek ve binmek için sayısız canavarı evcilleştirin ve besleyin ya da savaşta veya başka amaçlarla ekstra destek alın.


İndir (130M)

Artık indirmeye hazırsınız Survival Island EVO raft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir