Survival & Craft: Multiplayer
Survival & Craft: Multiplayer

Survival & Craft: Multiplayer v338 APK (Ücretsiz Alışveriş) indir

Survival & Craft: Multiplayer Mod APK'da - Saldaki hayatta kalma simülatörü tarafından okyanusun ortasında büyük bir maceraya atılacaksınız.

Android Android Oyun
4 ( 960 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival & Craft: Multiplayer
Yapımcı Megaplay Studios
Tür Oyun
Boyut 223.94 M
Versiyon 338
MOD Menü, Ücretsiz Alışveriş, Hileler
Orjinal Google Play
Survival & Craft: Multiplayer is the most famous version in the Survival & Craft: Multiplayer series of publisher Megaplay Studios
Mod Version 338
MOD 1
 • Geliştirici menüsünün kilidi açıldı (oyunu başlattıktan sonra ekranın sol üst köşesindeki Cheats yazısına tıklayarak açabilirsiniz)

MOD 2
 • Kabuk 1000 artırıldı
 • İnciler 1000 artırıldı
 •  PVP para birimi artırıldı
 • PVP öğeleri eklendi
 • Yaratıcı modun kilidini açın
 •  Sağlığı kilitleyin
 • Açlığı kilitleyin
 • Susuzluğu kilitleyin
 • Oyun hile menüsü ile birlikte gelir (açmak ve kapatmak için tıklayın)

Survival & Craft: Multiplayer MOD APK, bir hayatta kalma simülasyonu çevrimiçi oyunu ve çok çekici bir çevrimiçi savaş oyunudur. İnsanlar, tüm hayatta kalma görevlerini yerine getirmekte özgürdür, ancak ek olarak, vahşi doğada hayatta kalmak için yaptıkları yolculukta çok sayıda zorlu zorlukla karşılaşırlar.

Survival & Craft Hakkında: Çok Oyunculu MOD APK

Gidip bir miktar yiyecek ve su alıp kendinize bir yer inşa etmelisiniz. Başarı macerası yaşamak ve yaşamak için kaynaklar aramak, Survival & Craft: Multiplayer göreviyle uğraşmak, hayatınızı tehlikeden korumak için çok sayıda ürün ve araç toplamak zorundasınız. Her evin arkasında bir sürpriz unsurları pusuya düşürme olasılığı sizi bekliyor. Güzel görseller, kurulumu tamamen ücretsiz Survival & Craft: Multiplayer ve oynamak için internet bağlantısına gerek yok, kendinizi hayatta kalmanın heyecan verici dünyasına tek başınıza bırakın.

survival craft multiplayer 1 survival craft multiplayer 2

HER FAALİYETİ DÜZENLEME ÖZGÜRLÜĞÜ

Survival & Craft: Multiplayer’a Girerken, ahşap bir motorlu tekne giyiyorsunuz, göreviniz güvenli bir şekilde emniyete almak için dahil olan tüm öğeleri en üst düzeye çıkarmak olacak. Başarı sırt çantanıza dahil olan çapa kancalarını, yiyecekleri ve suyu kullanın. Ayrıca, karaya çıktığınızda kalacak bir yer inşa etmek için dahil edilen artık tahta parçalarını da toplayın ve bunları temel bir yöntemle alet yapmak ama can güvenliğinizi korumak amacıyla kullanın. Düğmeler, doğrudan çevrimiçi oyun ekranınızdaki tür eylemini kontrol eder, oyuna karakterle ilgili konumlandırmayı düzenlemek için bu anahtarın dönüşünü kullanarak her yere hareket eder.

ENERJİ TASARRUFU

üstesinden gelmek için kesinlikle yeterli güce sahip olmanızı isteyen zorluklar bulacaksınız. Ağaçları kesme ve hayvanlarla ve hatta beklenmedik zombilerle savaşma süreci de sizden çok fazla enerji alır ve bu, her zamankinden daha zorlu görevlerin üstesinden gelmek için gücünüzü kullanmak üzere dengelemeniz gerektiği anlamına gelir. son. Bununla birlikte, gücü hızlı bir şekilde canlandırmak için, ıssız bölgeyi keşfetmek ve maceraya atılmak için yaptığınız yolculukta kazandığınız yiyeceklerden ve tatlı sudan kaliteli yemeklerle insan vücuduna yakıt ikmali yapın.

HAYATTA KALMAK İÇİN KAYNAKLARI TOPLA

Taşındığınız her yer ve alan, bu ıssız bölgede hayatta kalmanızı sağlayacak öğeler içerir. Odun, yiyecek, içecek, çekiç gibi aletler ve hatta tabancalar da gittiğiniz yer boyunca belirli bir yerde organize olabilir, ihtiyacınız olan tüm eşyaları görüntüleyebilir ve toplayabilirsiniz. Bunun, bölgede çok sayıda hayatta kalma yolculuğuna çıkmanıza izin vereceğini düşünün. Topladığınız tüm eşyalarla, ancak bunları kolayca yeni ürünler oluşturmak için kullanabilirsiniz, örneğin, bir balta toplarsanız, baltayı odun azaltmak ve kereste toplamak için kullanın. Ancak odun kesmenin biraz enerji gerektirdiğinden her zaman bahsedilmelidir, bu nedenle azaltmak için küçük odunları seçmeye odaklanmalısınız.

KUSURSUZ EVİNİZİ TASARLAYIN

belki de 1 gün ıssız bir alanda ahşap bir ev kurabileceğinize ve burada hayatta kalma hayatını yaşayabileceğinize inandınız. Hayatta Kalma ve El Sanatları: Çok oyunculu, insanların özgürce planlar üretmesine, kazandığınız şeylerin yardımıyla bu umutların ve hayallerin ahşap evini inşa etmesine olanak tanır. Bir mülk inşa ederken yetersiz mobilyalar hakkında çok fazla strese girmeyin, iç kısım çevrimiçi oyun tarafından desteklenecek ve aklınıza bile gelmeyecek çok sayıda aşırı derecede nefes kesici öğe var. Evdeki tüm mobilyalar eksiksiz ve rahattır, ıssız bölgenin tam ortasındaki güzel küçük ahşap evde tasarımınızın içini bulun ve düzenleyin.

survival craft multiplayer 3 survival craft multiplayer 4

ÖLÜM KAPISINDAN KAÇMAK

Hayatta kalma, ölüm kalım mücadelesi olmadan ilginç olmazdı. Yüzyıllarca süren zombilerin beklenmedik arayışıyla, dolayısıyla bölgeyle ilgili yaratıkların gaddarlığıyla yüzleşmelisiniz. Kendinizi korumak için ihtiyacınız olan şeyleri mantıklı bir şekilde kullanın, eğer savaşacak kadar güçlü değilseniz, o zaman en iyi yolunuz hemen kaçmaya çalışmaktır, yoksa hayatta kalma maceranızı kesinlikle burada bitirmeniz gerekir. Zombilerin ürkütücü sesi, hem korkmuş hem de eğlence dolu hissetmenizi sağlar.

ARKADAŞLARLA HAYATTA KALMA DENEYİMİ

Survival & Craft: Multiplayer’ın benzersiz yanı, arkadaşlarınızdan tamamen size başarılı bir yaşam sürmelerini isteyebilmenizdir. Facebook ve/veya Instagram’da arkadaşlarınızı davet edin ve hatta keyfi seçim oyun sisteminin yardımına ihtiyaç duyun. Elbette arkadaşı olanlar için, daha fazla yardım almalı ve arkadaşlarınızla birlikte şimdi daha ilginç deneyimler yaşamalısınız.

ANAHTAR ÖZELLİKLER

 • Birkaç çekici ama aynı zamanda zor zorluklarla bölgede hayatta kalmaya çalışın.
 • Issız bir adada ev aramak için kaynaklı yiyecek ve su unsurlarını keşfedin.
 • Korkutucu zombiler ve tehlikeli evcil hayvan faaliyetleriyle yüzleşin.
 • Doğrudan ıssız bir adada tüm olanaklara sahip bir ev tasarlama özgürlüğü.
 • Güzel 3D grafik tasarımı ile ıssız alan için manzarayı keşfedin.


İndir (223.94 M)

Artık indirmeye hazırsınız Survival & Craft: Multiplayer ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMegaplay Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir