Survival & Craft
Survival & Craft

Survival & Craft: Multiplayer v316 MOD APK (Menü Mod) indir 2022


Survival and Craft, yaşamı olabildiğince uzun süre sürdürme görevi ile sizi uçsuz bucaksız okyanusa götürür. Bir sonraki adım atacağınız yer, size tamamen yabancı, insan uygarlığının olmadığı, dört bir yanı insan yiyen köpekbalıklarıyla çevrili bir y

Android Android Oyun
5 ( 293 puan )
Fiyat: $0
İsim Survival & Craft
Yapımcı Megaplay Studios
Tür Oyun
Boyut 217M
Versiyon 316
MOD Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Survival & Craft is the most famous version in the Survival & Craft series of publisher Megaplay Studios
Mod Version 316
Total installs 10,000,000+
Geliştirici menüsünün kilidi açıktır (oyunu başlattıktan sonra ekranın sol üst köşesindeki Hileler yazısına tıklayarak açabilirsiniz)

İndir (217M)

Survival and Craft, yaşamı olabildiğince uzun süre sürdürme görevi ile sizi uçsuz bucaksız okyanusa götürür. Bir sonraki adım atacağınız yer, size tamamen yabancı, insan uygarlığının olmadığı, dört bir yanı insan yiyen köpekbalıklarıyla çevrili bir yerdir. Sadece tek bir sal ile son ana kadar hayatta kalabilir misin? Köpekbalığının yanında seninle yüzleşmek açlık ve susuzluktur.

Hayatta Kalma ve Zanaat: Okyanusta Üretim

BANA YENİ BİR GÖMLEK GİYİYOR

Paralel oyuncuya artık sevgili sal; oyuncu için artık tek ulaşım aracıdır. En son güncelleme, Survival ve Craft: Crafting In The Ocean, bu eşsiz okyanus yerine ışıltılı renkler getirmeyi tercih ediyor. Sadece bu değil, dönüştüğünüz karakter de oyuncunun tercihlerine göre yeni saç, bıyık ve sakallardan kişiselleştiriliyor. Ne olursa olsun uzun, kıvırcık ve hatta kel saçları seçebilirsiniz.

Hayatta Kalma ve Zanaat: Okyanusta Üretim

KADER UÇUŞ

Survival and Craft: Crafting In The Ocean’ın arkasındaki hikaye olağanüstü derecede heyecan verici ve o geceki o kader uçuşuyla başlıyor. Uçak okyanusu geçtiğinde, aniden talihsiz bir kazaya yol açan bir sorun oldu. Tüm yolcular öldü, senden başka kimse yok. Sen en şanslı insansın, ama daha sevinemeden, çevrelenmiş, aç ve hayati tehlike arz eden onlarca köpekbalığı ile tehlike yanınıza geldi.

Hayatta Kalma ve Zanaat: Okyanusta Üretim

YALNIZCA KENDİ KENDİ SİLAHLARINI TOPLA

Okyanusta yaşamı sürdüren yolculuğunuz doğadan sınırsız destek alacak. Doğa anadan gelen sonsuz hediyeler, hayatınızı korsanların ve köpekbalıklarının istilasına karşı korumanıza yardımcı olacak pahalı bir silah haline gelir. Enkaz, kutular vb. gibi önünüzdeki yol için gerekli kaynakları bağlamak için donanımlı koleksiyondaki kancaları kullanın.

AÇ İLE MÜCADELE

Ayrıca yaşam ve ölüm arasındaki sınırla açlık ve susuzlukla yüzleşmelisiniz, orada durmamalısınız. Bu nedenle, acil gereksinim, yeni, faydalı tarifler keşfetmektir. Olta ile balık tutabilir, su alabilir, elle bile sebze yetiştirebilirsiniz. Mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için elinizden gelen her şeyi yapın; daha uzun yaşarsanız, benzersiz zorluklarla birlikte birçok yeni hediye alacaksınız. Sadece bu değil, yapı malzemeleri, giysiler, sandıklar ve milyarlarca başka şey yaratabilirsiniz.

Hayatta Kalma ve Zanaat: Okyanusta Üretim

SAĞLIK GÖSTERGELERİNİN İZLENMESİ

Crafting In The Ocean’dan fırtına gelmeden önce hayatta kalabilmek için oyuncunun hayatıyla ilgili bilgileri yakalayabilmek ve böylece davranışları kontrol edebilmek ve proaktif olarak ayarlayabilmek. Ekranın sağ köşesinde, sağlık göstergelerinin yanı sıra, yavaş yavaş olumlu veya olumsuz olarak değişen açlık ve susuzluk göstergeleri görünecektir. Düzenli olarak takip etmek, bu eşsiz maceranın hızla sona ermesine izin vermemenize yardımcı olacaktır.

Hayatta Kalma ve Zanaat: Okyanusta Üretim

YENİ BİR ADA MACERASININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Düşünmenin, hesaplamanın ve yaşamanın bir yolunu bulmanın, yiyecek ve silah yapmak için kaynak toplamanın yanı sıra, oyunculara Crafting In The Ocean ile çevredeki adaları keşfetme fırsatı verilir. Yakındaki güzel, muhteşem adalara seyahat etmenin en rahat ve en güvenli yolu için geliştirilmiş, tasarlanmış salı kullanabilirsiniz. Fethetmeniz gereken zengin kaynaklara sahip yeni toprakları keşfetmek için bir maceraya atılın.


İndir (217M)

Artık indirmeye hazırsınız Survival & Craft ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMegaplay Studios

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir