Supreme Saberman Stickman
Supreme Saberman Stickman

Supreme Saberman Stickman v7.3 APK (Menü, Tek Tıklama, Reklamsız) indir


Yüce Saberman Çöp Adam Mod APK – Güçlü bir ninja olun ve yıldız sopa savaşına katılın. Bir efsane olma yolunda korkunç düşmanları fethedin!

Android Android Aksiyon
4 ( 150 puan )
Fiyat: $0
İsim Supreme Saberman Stickman
Yapımcı VGames Studios
Tür Aksiyon
Boyut 86.05 M
Versiyon 7.3
MOD Menü, Tek Tıklama, Reklamsız
Orjinal Google Play
Supreme Saberman Stickman is the most famous version in the Supreme Saberman Stickman series of publisher VGames Studios
Mod Version 7.3

İndir (86.05 M)

Bu uzun yolculuklar sırasında sizi eğlendirecek benzersiz bir çevrimiçi oyun mu arıyorsunuz? Supreme Saberman Stickman Mod APK‘sına göz atın – şimdi Android’de alınabilir! Sizi meşgul etmeye yardımcı olacak ilginç ve zor seviyelerle bu video oyunu, monotonluğu yenmenin yollarını bulan herkes için iyidir. Tam olarak neyi dört gözle bekliyorsun? Bugün deneyin!

supreme saberman stickman 1 supreme saberman stickman 2

Supreme Saberman Stickman, mutlu bir ev hayatı olur olmaz, ne yazık ki, galaksiler arası savaş meydana geldi. Diğer galaksilerden gelen çöp adam türleri de dahil olmak üzere, tüm evreninizin üstesinden gelmeye çalışan istilacılar zaten var. En yakınlarını ve en sevdiklerini korumak için bu savaşa bir yüzbaşı olarak katılmaya karar verdi. Savaşçımız, babasının bıçağı olan ışın kılıcıyla birlikte şanlı bir şekilde savaşıyor çünkü savaş alanı sonunda daha da yoğunlaşmaya devam ediyor. İnsanlar savaşmak için takımları bölmek zorunda kalacak. Çünkü kaptan, top oyuncusu sadece takımı denetlemekle kalmaz, aynı zamanda düşmanı durdurmak için zorlu bir mücadele vermek zorundadır. Geçmişin huzurlu galaksisini fethedin. Her çevrimiçi oyunda sürekli olarak sayısız düşmanı tek başına alt eder, ancak bu hiçbir zaman yeterli olmamıştır. Oyun her geçen gün daha da zorlaşıyor ama o asla umudunu yitirmiyor. Bir gün, bu kısır döngüyü son olarak durdurmayı başaracak ama en önemlisi evine dönen rahatlığı da teslim edecek.

supreme saberman stickman 3 supreme saberman stickman 4

Supreme Sabreman Stickman‘da, tüm dünyayı kurtarmak için kesinlikle her savaş alanında savaşacaksınız. Canavarların dünyamızı fethetmesine izin verme. Genel olarak, her canavara karşı bir kavgayı büyülü bir kılıçla kazanırız, bu nedenle, çevrimiçi oyunda, savaşçı kaptanınız her aşamada bir canavara saldırmak zorunda kalırken bir ışın kılıcı taşıyacaktır, ardından savaşlardan buff’lar ve kaynaklar ve yükseltme için şanslı dönüşler toplayacaktır. gücünüz ve ışın kılıcınız, daha güçlü olmak için aletlerin ve kalkanların kilidini açın. Her aşamadaki işgalciler bir canavar, bir uzaylı, bir robot ve hatta bazen klonlanmış çöp adamlar. Bu nedenle, sadece uzaylıların savaşının ve mükemmel bir sopa savaşının tadını çıkarabilir. Bunun oynayabileceğiniz en iyi samuray oyunlarından ve çevrimiçi 3d dövüş oyunlarından sadece biri olduğu söylenebilir! Şu anda tam olarak ne bekliyorsunuz? Şimdi bize katılın ve en iyi Supreme Sabre olun!

Oyunlar, gevşemek ve biraz eğlenmek için harika bir yoldur. Kaygıyı hafifletmenin müthiş bir yolu olabilirler. Supreme Saberman Stickman çevrimiçi oyunu, bu iki şeyi yapan bir oyundur. Video oyunu çok basit. Tek yapmanız gereken, her eğik çizginin doğruluğunu kontrol etmek için dokunmak. Kendinizi korumak için ve’ye dokunmanız yeterlidir. Hatta daha şiddetli patronların ve muhteşem kıyafetlerin kilidini açmak için seviyeleri geçebilirsiniz. Sonunda, dünyayı korumanız ve rakiplerin sadece bir dokunuşla toplumumuzu fethetmesine izin vermemeniz gerekiyor. Dahası, her aşamada canavarı yenmeye daha fazla konsantre olmanıza yardımcı olmak için gerektiğinde her zaman aksesuarlar olacaktır.


İndir (86.05 M)

Artık indirmeye hazırsınız Supreme Saberman Stickman ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir