Super Stickman Heroes Fight
Super Stickman Heroes Fight

Super Stickman Heroes Fight v3.3 MOD APK (Ücretsiz Satın Alma) indir 2022


Super Stickman Heroes Fight, son derece yoğun karşılaşmalar ve çatışmalar yaratarak çok boyutlu alanı keşfetmenizi sağlayan bir oyundur. Oyuncular herhangi bir kahramanı oynayacak ve zaferlerini korumak için sonuna kadar savaşacaklar.

Android Android Aksiyon
4 ( 356 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Stickman Heroes Fight
Yapımcı Onegame Studio Global
Tür Aksiyon
Boyut 98M
Versiyon 3.3
MOD Ücretsiz Satın Alma
Orjinal Google Play
Super Stickman Heroes Fight is the most famous version in the Super Stickman Heroes Fight series of publisher Onegame Studio Global
Mod Version 3.3
Total installs 10,000,000+

İndir (98M)

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü, oyuncular rollerini üstlenirken ve merakla beklenen bir aksiyon dizisinde birbirleriyle yüzleşirken kahramanların tahta çıktığı başka bir boyut yaratır. Birçok hareket ve beceri gösterilir; bitmeyen çatışmalar sizi yarı yolda bırakmayacak. Her zaman sürümü yükseltmenin ve yaptığımız hataları düzeltmenin yollarını arıyoruz. Gelecekte, kahramanlar güçlendiğinde, oyuncuların onları istedikleri gibi yükseltmelerine ve eğitmelerine izin verilecek.

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü

OYUNCULARA BÜYÜK BİR ALAN VERİN

Günümüzün dikkate değer trendine doğru, Super Stickman Heroes Fight dikkate değer bir alan yarattı. Sistem, karakterin görünümünde, arayüzünde ve becerilerin görüntülenme biçiminde bir dizi değişiklikle gerçek bir kahraman gibi her türlü deneyimi sağlar. Her şeyden önce, her karaktere belirli hareketlerle benzersiz bir görünüm kazandırmak için canlı grafik teknikleri uygulandı. Birinci sınıf ses sistemi, maç için heyecan verici bir atmosfer sağlama görevinde çok yardımcı olur. Sizin için diğer birçok seçenek kurulum dizininde toplanacaktır.

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü

HERO KOLEKSİYONU SON DERECE FARKLIDIR

Super Stickman Heroes Fight’ın bekleme odasındayken, oyuncuların takım oluşturmak için beklemesi gerekir. Bu süre zarfında hızlı bir şekilde tahtadan bir karakter seçmelisiniz. Bu, oyunun kahraman koleksiyonunun sunumudur. Yatay olarak düzenlenirler ve bir karta tıklandığında her zaman belirli bilgilere sahiptirler. Kart, karakter hakkında güç, beceri türü ve seviye gibi bilgileri dolduracaktır. Savaş ilerledikçe bilgiler sizin için yararlı olacaktır.

Koleksiyondaki karakterler mevcut değil; size yalnızca belirli isimler verilir. Tahtada kalan karakter sayısını kullanmak için kilidini açmanız gerekir. Koşulların kilidinin açılması için, onları elde etmek için yeterli jeton ve deneyim puanı biriktirmeniz yeterlidir. Büyük güçlere sahip birçok karakterin kilidinin açılması uzun zaman alacaktır. Bu nedenle, savaş alanında en fazla jetonu biriktirmek için daha çok çalışmalısınız. Sunduğumuz güçlü kahramanların eksiksiz setini toplayalım.

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü

NE TÜR GÜÇ VE BECERİ KULLANILIR

Super Stickman Heroes Fight’ta tanımlanan güç kaynakları, yalnızca sahip oldukları benzersiz güçler olacak. Oyunun yönetimi altındaki karakterlerin tümü, belirli bir güç mutasyonuna sahip kahramanlardır. Rakiplerinin sürpriz saldırılarına her zaman cevap vermeye hazırdırlar. Çoğu durumda, sistemin tuzaklarının üstesinden gelmek için soğukkanlılığa ihtiyaçları vardır. Rüzgar, lav gibi doğadan gelen güç, atış makineleri gibi yapay güç, sihirli çekiç her maçta rakip olacak.

Her kahramana uygulanan beceri seti farklı özelliklere sahiptir. Bununla birlikte, aynı konumu kontrol etmek için sanal tuşlar halinde de düzenlenmiştir. Uzun bir süre kullandıktan sonra yine de her beceri için hasar seviyesini yükseltmeniz gerekiyor. Birçok oyuncu mükemmel becerilere sahip bir karaktere sahip olmak ister, bu nedenle seviyelerini değiştirir ve çok fazla eğitim harcarlar. Beceri setini yalnızca zaman varken kullanabileceksiniz. Tüm oyuncular sadece en temel saldırı ile maç sırasında birbirlerine saldıracaklardır.

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü

OYUNU YENİ TEMALARDA KEŞFEDİN

Sistem, deneyimlemeniz için yeni temalar oluşturdu. 1’e 1 yüzleşme maçlarının yanı sıra, bir orduya karşı patronlarla savaşlarla daha istisnai bir alana katılacaksınız. Ayrıca yaptığınız atak sayısına göre puanlanan maçlar da konuşlandırılıyor. Birçok yeni temadan yararlanılır ve güncellenmiş sürümde kullanıma sunulur. Çeşitli konu serilerimiz aracılığıyla kahramanların hayatları hakkında yeni hikayeler keşfedin ve yazın.

KAMPANYADA VERİLEN GÖREVİ TAMAMLAYIN

Super Stickman Heroes Fight, ışığı ve adaleti temsil eden en güçlü kahramanları bir araya getiriyor. Farklı kahraman dizileri arasında yoğun rekabetler yaşayacaklar. Oyuncular herhangi bir karakteri seçebilecek ve aldıkları zorlukların üstesinden gelmek için onları kontrol edebilecekler. Çeşitli beceriler kullanılacak ve güzel kombinasyonlar, kampanyada daha uzun süre eğlenmenizi sağlar. Büyük ölçekli etkinlikler sizi yarı yolda bırakmayacak; bugünün mücadelesini bizimle yaşayın!

Süper Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü

ANA ÖZELLİKLER

  • Canlı bir ses sistemi ile birlikte standart görüntü kalitesi sayesinde çok boyutlu güzel bir alan yaratın ve kahramanlar en tanınmış şekilde temsil edilecektir.
  • İnanılmaz güçlere sahip düzinelerce farklı kozmik kahraman koleksiyonunu keşfedin; yaklaşan savaşta onları kontrol etmelisiniz.
  • Uygun bir karakter seçin ve savaşmaya başlayın. Kullanmak için bazı karakterlerin kilidinin açılması gerekiyor ve bunu yapabilmek için yeterli jeton, deneyim puanına sahip olmanız gerekiyor.
  • Oyuncuların ekranda görünen sanal tuşlarla kontrol edeceği güzel bir rekabetçi ekran elde etmek için çeşitli özel beceriler kullanın ve birleşik hareketler uygulayın.
  • Keşfetmek için bir konu seçerek kampanyaya katılın; fethetmek için birçok seçeneğiniz var. 1’e 1 karşılaşma veya tüm ekibi odaklayan bir savaş olabilir.


İndir (98M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Stickman Heroes Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir