Super Security
Super Security

Super Security v2.3.5 APK + MOD (VIP Kilidi Açık) indir 2022


Super Security, profesyonel güvenlik özelliklerine sahip bir yardımcı program uygulamasıdır: virüsleri cihazınızdan kaldıran anti-virüs yazılımı.

Android Android Araçlar
4 ( 860 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Security
Yapımcı DUALSPACE studio
Tür Araçlar
Boyut 19M
Versiyon 2.3.5
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Super Security is the most famous version in the Super Security series of publisher DUALSPACE studio
Mod Version 2.3.5
Total installs 10,000,000+

İndir (19M)

Süper Güvenlik, android telefon güvenliğini virüs temizleme ile korur, profesyonel güvenlik hizmeti ile gerçek zamanlı koruma sağlar, cihazınızı yavaş yavaş hafızayı işgal eden potansiyel tehditlerden korur. Ayrıca uygulama, telefonunuzun sorunsuz çalışması için güvenlik sorunlarını çözmenize ve cihazınızı temizlemenize yardımcı olacak süper bir güvenlik programı ile wifi güvenliği, temizlik, hız yükseltici gibi olağanüstü özellikler de sunar. Cihazınız için tüm temizlik ihtiyaçlarınızı karşılamak için harika bir uygulama olacaktır.

Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici

GERÇEK ZAMANLI KORUMA

Akıllı telefon virüsü enfeksiyonu, derhal ortadan kaldırılması gereken acil bir sorundur. Özellikle Android telefon kullananlar olmak üzere birçok kişinin ilgisini her zaman çeken sıcak bir konudur. Görünüşe göre virüsleri kaldırmak artık karmaşık bir sorun değil çünkü telefon sorunlarını hızla çözmenize yardımcı olmak için bir dizi profesyonel anti-virüs yazılımı doğdu. Bunlar arasında, Süper Güvenlik’in tanıtımı, günümüzde en çok güvenilen profesyonel anti-virüs araçlarına sahip telefonlar için bir güvenlik uygulamasıdır. Zamanında virüs algılama, doğru bir virüs tarayıcı ile gerçek zamanlı koruma, gizlilik ve gizlilik koruması ile size yardımcı olan 7/24 güvenlik hizmetleri sunar.

VİRÜS KALDIRMA

Telefonunuz bağlantı kesilmesi, erişim kaybı, düzgün çalışmama, ani donma veya bildirimlerden rahatsız olma gibi sorunlar yaşıyorsa, …. sonra bu uygulamaya gelin hepsini çözmenize yardımcı olacaktır. Uygulama, özellikle profesyonel bir anti-virüs motoruna sahip android işletim sistemleri için anti-virüs yazılımı ile koruma sağlar. Ek olarak, akıllı güvenlik uygulaması ve güçlü virüs tarama özelliği, cihazınızı yavaşça işgal eden maksimum tehditleri ortadan kaldırmak için profesyonel araçlar sağlar. Harika bir deneyim yaşamak, virüslerden kurtulmak ve bunları cihazınızdan hemen kaldırmak için telefonunuzun en iyi korumaya ihtiyacı vardır.

Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici

TEMİZLEME & HIZLANDIRMA

Cihazınıza bir virüs bulaştığında, bilgisayarınızın aniden yavaşlaması, beklenmedik bir şekilde çökmesi veya youtube gibi herhangi bir güvenli web sitesini ziyaret etmeniz bunun göstergesidir. Yine de, yetişkinlere yönelik temalar gibi bir dizi kötü amaçlı web sitesi görüntüler… o zaman virüsten hemen kurtulmanız gerekir. Endişelenme çünkü Süper Güvenlik ortaya çıktı. Uygulama, güvenlik ve virüs tarama özelliklerine ek olarak, rahatsız edici reklamları ve bildirim engelleyicileri kaldırarak cihazınızı temizlemenize ve güçlendirmenize de yardımcı olabilir. Önemsiz dosyaları temizlemenize, gereksiz dosyaları kaldırmanıza, cihazınızı daha hafif hale getirmek için yer açmanıza ve telefon hızını artırma performansını optimize etmenize yardımcı olun.

WIFI GÜVENLİĞİ

Uygulama, virüsleri hızlı bir şekilde algılayan ve cihazınızdaki anonim davetsiz misafirleri otomatik olarak yakalayan profesyonel bir güvenlik programı ile birçok üstün özellik sunar. Telefonunuzu güvende tutmak için mevcut wifi bağlantısını tespit edin ve davetsiz misafirleri tespit edin. Ayrıca uygulama, telefonu güvende tutmak için cihaza giren herkesi kilitlemenize ve yakalamanıza da olanak tanır. Uygulamalara hızlı erişim için parmak izi sensörlü cihazlarda parmak izi kilidini destekleyin veya gizliliği korumak için bir PIN kodu ayarlayın. Uygulama, cihazınızı temizleme ve koruma konusunda size en iyi deneyimi sunmak için birçok olağanüstü özelliği birleştirir.

Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici Süper Güvenlik – Antivirüs, AppLock, Virüs Temizleyici

ANA ÖZELLİKLER

  • Veri güvenliği, wifi güvenliği cihazınızı her zaman güvende tutar ve virüsleri zamanında tespit eder.
  • Bildirim engelleyici ve gereksiz bildirim push çubuklarını listeleyerek size sorun çıkaran gereksiz bildirimlerden kurtulun.
  • Gizliliğinizi korumak için hassas uygulamaları kilitleyin ve cihazınızdaki davetsiz misafirleri otomatik olarak yakalayın.
  • Harika bir deneyim için hızla kaldıran profesyonel bir virüs tarayıcı ile 7/24 gerçek zamanlı koruma.
  • Cihazınızı anonim davetsiz misafirlerden korumak için parmak izi sensörünü destekleyin ve şifre veya PIN ayarlayın.


İndir (19M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Security ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir