Super Quick Settings Pro
Super Quick Settings Pro

Super Quick Settings Pro v6.6 APK indir (Ücretli) 2022


Cihazınız için kontrolleri ayarlarken Android'i kullanırken sorun mu yaşıyorsunuz? Birçok araç yaklaşık 3-4 adım attığında başlatılır veya ekranda net bir şekilde görüntülenir. Super Quick Settings Pro ile kullanıcılar telefonlarını güvenle gösterebi

Android Android Araçlar
4 ( 293 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Quick Settings Pro
Yapımcı Super Android
Tür Araçlar
Boyut 2.0M
Versiyon 6.6
MOD ÜCRETLİ/Yamalı
Orjinal Google Play
Super Quick Settings Pro is the most famous version in the Super Quick Settings Pro series of publisher Super Android
Mod Version 6.6
Total installs 5,000+

İndir (2.0M)

Cihazınız için kontrolleri ayarlarken Android’i kullanırken sorun mu yaşıyorsunuz? Birçok araç yaklaşık 3-4 adım attığında başlatılır veya ekranda net bir şekilde görüntülenir. Super Quick Settings Pro ile kullanıcılar telefonlarını güvenle gösterebilir ve araçları kolaylıkla kontrol edebilir. Tek bir işlemle Android’deki popüler araçları hızla açıp kapatabilirsiniz.

Süper Hızlı Ayarlar Pro

TEK DOKUNUŞLA UÇAK MODUNU BAŞLATIN

Bu, kullanımı kolaylaştırmak için Android cihazlarınızdaki widget araç çubuğu panelini değiştirmenize izin veren bir uygulamadır. Bu uygulama ile kullanıcılar, uçuş modunu kolayca değiştirebilir ve tek dokunuşla başlatabilir. Bu sayede uçak modu bildirimlerini kapattığınızda beyninizin ve çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz ve her şeye dokunulup kapatılır.

CİHAZ VERİLERİNİ HIZLI KONTROL EDİN

Mobil cihazlarda nasıl çalıştığını bilmediğiniz çok fazla adım ve araç var. Telefonunuzun verilerini hızlı bir şekilde kontrol etmek için, Super Quick Settings Pro’yu kullanırken bunu panoya eklemeniz yeterlidir. O zaman ayarlara veya herhangi bir yere gitmeden gerekli verileri kullanırken açıp kapatabilirsiniz. Sadece o araca tutun; herkesle kolayca paylaşabilirsiniz.

Süper Hızlı Ayarlar Pro Süper Hızlı Ayarlar Pro

SADECE TEK BİR DOKUNUŞLA WIFI’I AÇIP KAPATIN

Cihazınız otomatik olarak wifi adreslerine bağlandığında veya gittiğiniz yerlerde wifi şifreleriniz olduğunda kullanımı daha kolaydır. Ekranı kaydırın ve her zamanki gibi wifi aracını seçin, aç veya kapat düğmesine basın veya tek bir işlemle şifreyi girin. Bu aracı, sizin için yararlı olmadığını düşünüyorsanız, kontrol panelinden de kaldırabilirsiniz.

EL FENERİNİ ARAYIN VE BAŞLATIN

El feneri, herhangi bir cihazda vazgeçilmez bir yardımcı programdır. Kullanıcı loş bir yerde bir şey aramak istiyorsa ve bu aracı aramak çok uzun sürüyorsa, bu oldukça zaman alıcıdır. Bu yüzden ekranda kullanmanız gereken yardımcı programları Super Quick Settings Pro ile güncelleyin; sonra aşağı kaydırın, sık kullandığınız araçları göreceksiniz.

Süper Hızlı Ayarlar Pro Süper Hızlı Ayarlar Pro

BAZI ÖZELLİKLER

  • Bu kullanışlı araçla kullanıcılar, her zamankinden daha rahat ve zaman kazandıran tek dokunuşla uçak modunu başlatabilir.
  • Veri gönderimi gösterge panosunda zaten görüntülendiğinden, cihaza girmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yoktur, bu da hızlı bir şekilde kontrol etmenize olanak tanır.
  • Uzağa gitmeye gerek yok; wifi gibi genel ayarlar da kurulur; tek bir işlemle wifi’yi hızlı bir şekilde açıp kapatabilirsiniz.
  • Bir el feneri, telefonunuzdaki vazgeçilmez bir unsurdur; şimdi, sadece ekranı aşağı kaydırdığınızda, el feneri tam olarak gözlerinizin önünde görüntüleniyor.
  • Telefon için otomatik ekran döndürme modunu ayarlayın, ardından telefonu başka bir yöne doğru hareket ettirin; hemen modu değiştirir.


İndir (2.0M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Quick Settings Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir