Super Mario Run
Super Mario Run

Super Mario Run v3.0.25 APK (Son) indir 2022

Super Mario Run sizi yeni bir maceraya çıkarıyor. Burada Prenses Şeftali'ni kurtarmalı ve dünyadaki en çok altın parayı kazanmak için yarışmalısınız.

Android Android Aksiyon
5 ( 851 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Mario Run
Yapımcı Nintendo Co Ltd
Tür Aksiyon
Boyut 81M
Versiyon 3.0.25
MOD Son Sürüm
Orjinal Google Play
Super Mario Run is the most famous version in the Super Mario Run series of publisher Nintendo Co Ltd
Mod Version 3.0.25
Total installs 100,000,000+

Mario hakkında tutkulu musunuz? Bir tutkunuz varsa, Super Mario Run bugün sizi en sıcak ürünle tanıştırıyor; oyuncular modern maceralara dalacaklar. Bu heyecan verici oyunda oyuncular, büyük ve küçük zorluklar gerçekleştirmek ve mümkün olduğunca çok altın para kazanmak için Mario’yu kontrol edecekler. Daha spesifik olarak, Prenses Peach’i kurtarmak zorundasınız çünkü o sizin ve hayat arkadaşınız için koruyucu tanrıdır. Yarışmaların galibi olmak için bu yeni fırsatları kendiniz yakalayın.

Süper Mario Koşusu

KURTARMA PRENSESİ ŞEFTALİ

Prenses Peach’i kurtarmak olan bu oyundaki ana görevi en kısa sürede tamamlamanız gerekiyor. Canavarlar prensesi sayısız bodrum katına hapsetti ve oraya ulaşmak son derece zordu. Ancak, hayatınızın ve hayatınızın kurtarıcısı olduğu için prensesi kurtarmak için acele etmelisiniz. Bu fetih büyük ölçekte olacak ve bu oyunun ana karakteri siz olacaksınız.

İlk olarak, ilk koşudan itibaren çok küçük zorluklar ve engellerle başlayacaksınız. Bu sizin için çok kolay, bu yüzden daha kapsamlı görevler için zaman kazanmak için acele edin. Yol engellerle dolu olacak ve bu zorluğu yaparken üzerlerine basmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Oyuncular ayrıca bu fetihte başlamadan önce gerekli şeyleri hazırlamalıdır.

Süper Mario Koşusu

MÜCADELEYİ HIZLA TAMAMLAYIN

Zaman hala geçiyor ve zorluklar giderek daha fazla sunuluyor. Bununla birlikte, Super Mario Run’ın yoldaşlığına sahipsiniz ve diğer büyük problemler için endişelenmenize gerek yok. Daha spesifik olarak, oyuncu süreyi de izleyecektir çünkü gerekli süre dolmuşsa hareket edemezsiniz. Oyunda altın miktarı sürekli olarak görünecektir ve hepsini kendinizi zenginleştirip Prenses Şeftali’ni hızlı bir şekilde kurtarmaktan toplamanız gerekir.

Canavarlar da bu sefer oyunda sürekli karşımıza çıkıyor, bu da sizi korkutacak. Bu nedenle, bu engellere güvenerek onları faydalı bir şeye dönüştürmek ve bu zorluğu aşmanıza yardımcı olur. Seviye ne kadar yüksek olursa, zorluk o kadar karmaşık olur ve sizi korkutur. Derin deliklerin üstesinden gelmek ve tüm altınları toplamak için yükseğe zıplamak için hemen yerçekimi ayakkabılarını eklememiz gerekiyor. Bu oyunda da gizemli hediye kutuları aracılığıyla ekstra canlar eklemelisiniz.

Süper Mario Koşusu

TÜM ALTINLARI TOPLA

Her maceradan sonra, engelleri aşmak için temel zincirlere güvenmeniz gerekir. Her macera sona erdikten sonra büyük miktarda altın toplayacaksınız ve bu sizi heyecanlandırıyor. Topladığınız altın miktarı başlangıçta belirtilen miktarı aşarsa, o yolculuğu tamamlarsınız. Siz ve diğer arkadaşlarınız için yeni bir yol açılacak ve oyunun sunduğu yeni meydan okuma ile devam etmeniz gerekecek.

Super Mario Run, oyuncuları heyecanlandırıyor ve bu sayede her zaman birçok yeni duygu yaratıyor. Daha spesifik olarak, oyuncular oyunda her zaman birçok önemli zorluk görür, bu da oyuncuların her zaman fethetmek istemesini sağlayan benzersiz noktadır. Oyuncu ayrıca tüm zorlukları geçecek ve her zaman büyük miktarda ödülün kazananı olacak ve oyuncular ayrıca siz ve diğer oyuncular için ayarlanmış daha birçok zorluğu görecek.

Süper Mario Koşusu

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm önemli zorlukları üstlenmek ve verilen her şeyi tamamlamak için Mario’yu kontrol etme görevini üstleneceksiniz.
  • Güzel prenses Peach’i canavarların elinden başarıyla kurtardı ve onu en güvenli yere geri getirdi.
  • Önemli zorlukları üstlenin ve değerli altın paralar kazanmak için daha fazla şans kazanın.
  • Tüm altınları toplayın ve ayakkabılarınızı orijinalinden daha yükseğe ve uzağa zıplayabilmek için yükseltin.
  • Her zaman canavarlarla sıkı bir şekilde savaşın ve o oyun sırasında yere düşen tüm altınları temizleyin.


İndir (81M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Mario Run ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNintendo Co Ltd

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir