Super Crime Iron Hero Robot
Super Crime Iron Hero Robot

Super Crime Iron Hero Robot v1.4.2 APK (Sınırsız Mana/Beceriler) indir


Super Crime Iron Hero Robot MOD APK hakkındaArabaların ve motosikletlerin bu çok katmanlı aktivite dünyasının alanı olan Super Crime Iron Hero Robot MOD APK alanına hoş geldiniz. Ciddi otomobil tasarımları ve kişilik tasarımları ile her an eğlence dü

Android Android Aksiyon
4 ( 144 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Crime Iron Hero Robot
Yapımcı HGames-ArtWorks
Tür Aksiyon
Boyut 144.34 M
Versiyon 1.4.2
MOD Sınırsız Mana/Beceriler
Orjinal Google Play
Super Crime Iron Hero Robot is the most famous version in the Super Crime Iron Hero Robot series of publisher HGames-ArtWorks
Mod Version 1.4.2

İndir (144.34 M)

Super Crime Iron Hero Robot MOD APK hakkında

Arabaların ve motosikletlerin bu çok katmanlı aktivite dünyasının alanı olan Super Crime Iron Hero Robot MOD APK alanına hoş geldiniz. Ciddi otomobil tasarımları ve kişilik tasarımları ile her an eğlence dünyanız olacak. Gelin ve karşılaşın, savaş alanında sizi bekleyen birkaç ilginç şey var.

super crime iron hero robot 1

Kasabaya acele

Bu, alt şehir içinde bir araba veya motosiklet kullandığınız 3. bireysel görünümde (ve FPS modunda) bir kasaba simülasyonudur. İstenildiği gibi yeterli beceri ve standarda sahip olduğunuz takdirde, şehrin suçla mücadele yollarında kolaylıkla lider olabilirsiniz. Bir kahraman/intikamcı/efsane olarak oynuyorsun, bu yüzden tüm kasaba senden korkuyor, bu tamamen senin tercihine ve kişiliğine bağlı. Heyecan verici oyun: Vegas bölgesindeki en son suç faaliyeti noktalarını bekliyor olabilirsiniz. Halat göreviniz şehir halkını grup saldırılarından korumalıdır. Kasabanın tipi Miami veya Las vegas, nevada ile karşılaştırılabilir, ancak gerçekte New York’tur. Hem acele etme duygusundan geçebiliyorsunuz hem de tüm şehrinizi alabiliyorsunuz.

super crime iron hero robot 2

Hemen hemen her yarışmada açılış ve yükseltme

Şehir artık size, bir yarışçıya veya şanlı bir avcıya sahip. Bu şehri ziyaret ederek, bir ninja gibi tüm dolandırıcıları soymak, yok etmek, vurmak ve onlarla savaşmak noktasında sırayla rol oynamayı bekleyebilirsiniz! Araçları çalın, yollarda savaşın ve gangsterleri düz bir şekilde alt edin. Suç faaliyet yığınıyla ilişkili popülerlik için yeterince cesur olacak mısınız? Bu “” yeni dünya “nın üstesinden gelebilmek için bazı zorlukları deneyebilir ve kabul edebilirsiniz.

Açık dünya oyununda büyük şehri keşfedin, tepelerde yürüyün, süper arabalar çalın ve sürün, silahları ele geçirin ve daha birçok şey yapın! Çeteler ve enerjik bölümlerle dolu suç şehrini keşfedin. Sofistike yasa ve adaletin gereklilikleriyle vatandaşın umudu olun ya da kasabaya taze bir kıyamet şövalyesi olarak başlayın. Hedefinizi tamamlamanıza yardımcı olacak ve tüm mafya dolandırıcılarından ücretsiz olarak tek bir mağazadan birçok şey satın alabilirsiniz. Bazı zorlukları okumak, sizi iyi bir insana ve şehrin zirvesine yükseltmeye sevk etmek için yeterlidir.

super crime iron hero robot 3

Şiddetli görseller

Super Crime Iron Hero Robot, neredeyse her alandaki insanlar için olağanüstü görsel tasarımıyla ünlüdür. Kalıcılığınızı ve oyunculuğunuzu inceleyin. Bugün yapmaya istekli.


İndir (144.34 M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Crime Iron Hero Robot ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanHGames-ArtWorks

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir