Super Charging Pro
Super Charging Pro

Super Charging Pro v5.15.24 APK indir (VIP Kilidi Açık) 2022


Super Charge Pro, cihazınızın pilini şarj etme konusunda faydalı bilgiler bulmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Şarj sırasında temel parametreleri hızlı bir şekilde öğrenebilir ve anormal durumlar veya pil tamamen şarj olduğunda bildirimler alabil

Android Android Araçlar
4 ( 112 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Charging Pro
Yapımcı NUOTEC STUDIO
Tür Araçlar
Boyut 8MB
Versiyon 5.15.24
MOD VIP Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Super Charging Pro is the most famous version in the Super Charging Pro series of publisher NUOTEC STUDIO
Mod Version 5.15.24
Total installs 1,000,000+

İndir (8MB)

Super Charge Pro, cihazınızın pilini şarj etme konusunda faydalı bilgiler bulmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Şarj sırasında temel parametreleri hızlı bir şekilde öğrenebilir ve anormal durumlar veya pil tamamen şarj olduğunda bildirimler alabilirsiniz. Aynı zamanda cihazın performansı ile ilgili birçok faktörü iyileştirebilir ve pil güç tüketimini azaltabilirsiniz.

Süper Şarj Uzmanı

CİHAZIN PİL SAĞLIĞINI İNCELE

Süper Şarj Pro’da kullanıcılar, pil sağlığını sıcaklık, sağlık ve daha pek çok ayrıntı gibi ayrıntılı parametrelerle yönetecekler. Aynı zamanda bu özellik, cihazınız şarj olurken veya değilken farklı bir ekrana sahip olacaktır. Cihazınızın kullanımını ve nasıl şarj olduğunu izleyebileceksiniz, böylece kullanımdaki anormallikleri fark etmeye başladığınızda en iyi çözümleri alabilirsiniz.

AKÜ ŞARJ GEÇMİŞİNİZİ KONTROL EDİN

Süper Şarj Pro’da herhangi bir kullanıcının seveceği kullanışlı bir özellik, cihazın şarj geçmişinin kolay yönetimidir. Özellikle, pilinizin ne zaman, ne kadar pil aldığını ve aşırı şarj edilmesinin ne kadar sürdüğünü göreceksiniz. Bir cihazı uzun bir süre boyunca sürekli olarak aşırı şarj etmek ve sürekli olarak tamamen tekrarlamak, pilinizi kötü etkiler. Bu nedenle, ne kadar süreyle şarj etmek istediğinizi seçin veya uygulamanın özelliklerinden yararlanın.

KULLANICILARI FAYDALI BİLGİLERDEN BİLDİRİN

Süper Şarj Pro ile bilimsel olmayan şarj etme yönteminizi fark ederseniz, uygulamadan gelen bildirimler aracılığıyla diğer bilgileri tam olarak öğrenebileceksiniz. Özellikle, şarj sırasında anormal enerji miktarını bileceksiniz ve yeni bir şarj kablosu seçmeyi düşüneceksiniz. Ayrıca şarj tamamlanana kadar ne kadar zaman kaldığını da bilebilirsiniz ve kesinlikle herkes pilinin daha uzun süre dayanmasını ister.

Süper Şarj Uzmanı Süper Şarj Uzmanı

CİHAZLARI ŞARJ EDERKEN AKILLI AYARLAR

Süper Şarj Pro’yu kullandıkça, şarjınızı daha da optimum hale getirmek için ince ayarlar ve ayarlar bulabileceksiniz. Ekran gücünden tasarruf edebilir ve cihazınızın şarj sürecini hızlandırabilirsiniz. Aynı zamanda, şarj işlemi her başladığında arka plan işlemlerinin pili şarj etmeye odaklanması engellenebilir. Ayrıca uygulama, enerji tüketimini azaltmak için cihazın parlaklığını otomatik olarak azaltır.

KONTROL CİHAZI PERFORMANSI

Cihazınızın tamamen çok fazla güç tüketmesinin nedenlerinden biri, bazı gereksiz işler yapmak zorunda olmasıdır. Böylece enerji tasarrufu yapmak için cihaz güçlendirme özelliklerini kolayca kullanabilirsiniz. Önemsiz dosyaları silerek ve cihaz belleğini gereksiz işlerden kurtararak cihazınızın sıcaklığını düşürebilirsiniz. Cihaz sabit duruma dönmeli ve pili şarj etmeye odaklanmalıdır.

UYGULAMAYI REKLAMSIZ KULLANIN

Herhangi bir kullanıcının kesinlikle isteyeceği bir nokta, can sıkıcı reklamlarla karşılaşmamak ve deneyimi etkilememektir. Yani uygulamanın VIP versiyonunda reklamlar tamamen kaldırılmış olup, beklenmedik şekilde ortaya çıkabilecek veya yanlışlıkla tıklamanıza neden olabilecek hiçbir reklam olmayacaktır. Elbette, deneyiminiz tamamen pürüzsüz, temiz olacak ve cihazınızın ve pilinin sağlığını yönetmeye odaklanabilecektir.

Süper Şarj Uzmanı Süper Şarj Uzmanı

KULLANILACAK FAYDALI BİR UYGULAMA

Konu cihazınızda olanı yönetmenize yardımcı olmak söz konusu olduğunda bunun tamamen faydalı bir uygulama olduğu söylenebilir. Pili daha hızlı şarj ederek performansını artırabilir ve güç tüketiminden tasarruf edebilirsiniz. Aynı zamanda, kullanıcıların bu uygulamayı kullanma nedenlerinden biri, kompakt ve değerli özelliklerle dolu olmasıdır. Çeşitli Android cihazlarda sorunsuz bir şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi özellikleri kullandığınızda pili şarj etmek tamamen kolaydır:

  • Cihazınızın pil durumunu şarj olduğunda ve şarj olmadığında bileceksiniz, böylece birçok kullanımdan sonra pilinizi izleyebilirsiniz.
  • Anormal enerji akışları veya aşırı şarj ile ilgili sorunlar, kullanıcılar uygulamadan bildirim aldığında tamamen çözülür.
  • Şarj işlemini gerçekleştirirken bazı özellikleri ayarlayabilir ve geçmişte depolanan ücretlerle ilgili tüm bilgileri öğrenebilirsiniz.
  • Kullanıcı, birçok özelliği yükleyerek ve kullanarak cihazın performansını iyileştirebilir ve enerji tasarrufu sağlayabilir.
  • Uygulamanın özelliklerine odaklanmanıza yardımcı olmak için VIP sürümüne yükselttiğinizde, reklamsız bir arayüz deneyimi yaşayabilirsiniz.


İndir (8MB)

Artık indirmeye hazırsınız Super Charging Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir