Super Bro Adventure
Super Bro Adventure

Super Bro Adventure v1.2.8 APK (HSR Çarpanı/Tanrı Modu) indir


Super Bro Adventure Mod APK, Mario'nun zorlukları aştığı ve Princess Peach'i kurtardığı popüler oyun serisinin karakterleriyle tanışmanız için bir fırsattır. Pek çok yeri dolaşacak, güçlü takım arkadaşları toplayacak ve birçok zorlu düşmanın üstesind

Android Android Oyun
4 ( 564 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Bro Adventure
Yapımcı JoeM
Tür Oyun
Boyut 809M
Versiyon 1.2.8
MOD HSR Çarpanı/Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Super Bro Adventure is the most famous version in the Super Bro Adventure series of publisher JoeM
Mod Version 1.2.8
  • MENÜ MODU 
  • Hasar Çarpanı
  • Tanrı modu


İndir (809M)

2D oyunların eğlenceli ve eğlenceli fotoğraflarının dünyası çoğu insanı cezbeder ve bu dünya onun önüne geçer. Biz insanlar boşta kaldığımız ve sadece sinirlendiğimiz anda, basit 2D rol yapma oyunlarını arayabilir ve deneyebiliriz. Bu, Super Bro Adventure Mod Apk‘nin haritaların başında olmasının ve 20 milyondan fazla indirme almasının nedeni de tam olarak bu olacaktır. Az yer kaplayan ama aynı zamanda oyunculara inanılmaz derecede ilginç bir süper kahraman deneyimi sunan bir oyun. Genel oyuna katılmanın ve üstesinden gelmenin zamanı gelmedi mi, belki de değil mi?

Süper Kardeş Macerası

SÜPER KARDEŞ MACERA – ÇEKİCİ 2D ROLLER OYUNU

Bu oyunda deneyim, oyuncuların çok eğlenceli klasik kalelerin geniş dünyasında kaybolması gerekiyor. Renkli karakter oluşturma ve birçok farklı güce sahip olan oyuncular, karakterlerine uygun bir karakter imajını seçip arayabilirler. Ek olarak, genel oyun varyasyonu, oyuncular için çok sayıda çekici dövüş ve saldırı özelliğini güncelliyor. 2D oyun ama çok fazla entegre ve kullanıcılar için uygun özelliklere sahip.

Süper Kardeş Macerası

BASİT ROL OYNAMA OYUN KATEGORİSİ

Bu video oyununa geldiğinizde, daha önce görmediğiniz hiçbir şeye benzemeyen boş bir deneyim yaşayacaksınız. Kontrol tuşları doğrudan ekranda gösteriliyor, kullanımı oldukça basit. Oyuncular bu sırları saklayarak kişiliğin eylemlerini gerçekleştirebilirler. Video oyununa her katıldıklarında, oyuncular muhtemelen 5 farklı kişilik kursundan biri olacak şekilde seçilecektir. 2D bir oyundur, ancak yine de insanların zahmetsizce gerçekleştirmesi ve manipüle etmesi için otomatik işlevleri garanti eder. Özellikle, dövüş sistemi ve silah teklifi, muhtemelen her bir kişiliğin sıralamasına göre donatılacaktır, böylece zahmetsizce üstesinden gelebilir ve maçlara dahil olabilirsiniz. Ancak kendinizi köylerde ve zindanlarda savaş becerileri ile donattığınızdan emin olun çünkü zorluklar her an gelebilir.

Süper Kardeş Macerası

ROL OYNAYIN VE FARKLI GÖREVLERİ GERÇEKLEŞTİRİN

Otomatik bir 2D oyun olarak, ayrıca insanların kendilerini ilginç hissetmelerine ve mücadeleye katılmalarına neden olan bazı oyunlar var. Oyunla ilişkili olay örgüsü, süper kahramanların, burada düşmanlardan ve ürkütücü evcil hayvanlardan kaynaklanan sorunlar ve çatışmalarla dolu yepyeni bir ülkede çığır açan yolculuğu boyunca dönüyor. Genel oyun, oyuncuları bir başkasını bırakamayan üçüncü şahıs bakış açısıyla gerçek zamanlı bir savaş sisteminden yararlanır. Gereklilik, oyuncunun kazanmak ve bugünlerde hegemonya olmaya başlamak için aynı türden dövüş oyunlarına çok benzeyen bir dizi saldırıyı koordine etmesi gerektiği gerçeğidir. Her kişilik sınıfı dört farklı beceriye sahip olacaktır. Bu beceriler genellikle en yakın rakibe yöneliktir. Genel oyun geliştiricileri, her karakter sınıfının oyuncuların kilidini açabileceği ve en iyi dövüşten yararlanabileceği 12 yeteneğe ihtiyacı olduğunu planlıyor. Bundan sonra, savaşta aynı anda kullanmak için yetenekler seçmesine ve kendi stratejilerinizle savaşmasına izin verilmelidir.

Süper Kardeş Macerası

TAKIM SAVAŞI MODU VE DİĞER BİRÇOK İLE ETKİLEŞİM

Oyuncu, işlevlerin yardımıyla yetkin olduğunu düşündüğünde ve dövüş becerilerinde ustalaştığında. O zaman bu, bir süper kahraman ekibi geliştirmeye başladığınızda yeterli bir süre olacaktır. Süper kahramanların organizasyonlarını ve temellerini işe alın ve kurun, en fazla 5 kişilik bir ekip unutmayın. Takım arkadaşlarıyla oyuncular sonradan daha da fazla yeri işgal edebilir ve savaşabilir. Dahası, bu sürüm etkileşimli işlevleri güncelledi ve birkaç farklı kişiyle değiş tokuş yaptı. Oyun oynamanın yanı sıra sizinle aynı tutkuları paylaşan çok sayıda arkadaş bulacaksınız. Mantar Savaşı ve Lonca Savaşı gibi birçok farklı sosyal işlev, sosyalleşmeniz ve farklı dövüş yeteneklerini uygulamanız için bir yer olacak. En harika süper kahraman dizisi, harika dövüş becerileri ve çok sayıda modern cephaneliği idare etmek, oyun içinde kazanmayı kolaylaştırabilir. Çok sayıda insan bunu hayır olarak değerlendiriyor. Güzel tasarlanmış arayüzü, sorunsuz çalışan oyunu, gecikmesiz ve çok eğlenceli olması nedeniyle 1 numaralı çevrimiçi 2D rol yapma oyunu. Boşta ve otomatik dövüş istiyorsanız, bu oyunu gerçekten reddetmemelisiniz. İdeal bir çevrimiçi dövüş oyunu ve size birçok çekici yetenek getiriyor.

Süper Kardeş Macerası

Super Bro Adventure MOD APK ile gelen olağanüstü seçenekler

  • Birkaç yıldır basit ve boş 2D RPG.
  • Birkaç farklı süper kahramanla basit dövüş dünyasından geçin.
  • Yükseltmeleri keşfedin ve çok sayıda korkunç rakiple savaşın.
  • Nihai süper kahraman takımını oluşturmak için birçok aşamaya katılın ve savaşın.
  • Tek renkli ama harika fotoğraflar, kaliteli ses sistemi, orta kalite.


İndir (809M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Bro Adventure ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir