Super Backup & Restore
Super Backup & Restore

Super Backup & Restore v2.3.48 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Super Backup and Restore, verileri SD karta depolamak için bir uygulamadır, yanlışlıkla önemli verileri kaybetmeniz durumunda, sizin için geri yükleyecektir. Tam bellek, cihazınızı savunmasız hale getirecek, ancak yedekleme, bundan sonra size yer kaz

Android Android Araçlar
4 ( 559 puan )
Fiyat: $0
İsim Super Backup & Restore
Yapımcı MobileIdea Studio
Tür Araçlar
Boyut 14M
Versiyon 2.3.48
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Super Backup & Restore is the most famous version in the Super Backup & Restore series of publisher MobileIdea Studio
Mod Version 2.3.48
Total installs 10,000,000+

İndir (14M)

Verilerinizi kaybetmekten mi korkuyorsunuz? Cihazınızda yer kalmadığından endişelendiniz mi? Süper Yedekleme ve Geri Yükleme oradadır ve bu sorunlarda size yardımcı olacaktır. Bu uygulama, verilerinizi saklamanıza ve hızla bulup geri yüklemenize olanak tanır. Lütfen şimdi kurun, böylece artık veri kaybetme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Süper Yedekleme ve Geri Yükleme Süper Yedekleme ve Geri Yükleme

BU, ANDROID İÇİN VERİ YEDEKLEME VE GERİ YÜKLEME ARACIDIR.

Super Backup and Restore, Android cihazların uzun süredir beklediği uygulamadır. Bu, yalnızca Android’e yönelik bir uygulamadır ve başka hiçbir işletim sistemi tarafından kullanılamaz. Bundan sonra, yanlış verileri silmeniz veya verilerin otomatik olarak kaybolması konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak çünkü uygulama, hepsini kaydetmenize yardımcı olacak ikinci bellek olacak. Kaydetmek ayrıca hafızanızın bir kısmını kaydetmenizi sağlar ve artık cihazınızı etkileyen alanın tamamı hakkında endişelenmenize gerek yoktur.

Yedeklemenin yanı sıra verileri hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz ve cihazınızda bulamadığınız verileri arayıp kaydetmeniz gerekir. Veri güvenliğini ve telefon kullanıcılarının güvenliğini sağlayabilecek bir uygulama ile hemen kurmaktan çekinmeyin.

BİRÇOK FARKLI VERİ TÜRÜNÜ YEDEKLEYİN.

Super Backup and Restore, birçok benzersiz özelliğe sahip akıllı bir yedekleme uygulamasıdır. Uygulamaları, Kişileri, SMS’leri, Arama günlüklerini vb. yedeklemek gibi birçok farklı veri türünü yedekleyebilir. Birçok kişi bu verileri kaydetmenin gerekli olmadığını düşünse de, bir noktada buna ihtiyacınız olabilir, bu nedenle şimdi kaydetmeye başlayın. daha sonra kullanın.

Süper Yedekleme ve Geri Yükleme Süper Yedekleme ve Geri Yükleme

Bu hayatta hiç kimse her şeyi ezberleyemez, yüzlerce kişiyi, yüzlerce SMS’i, yüzlerce aramayı hatırlayamazsınız ama her şeyi kaydederek artık çok fazla şey yerleştirmenize gerek yok. Tüm verileri saklamak, hayatımızı kaydetmek gibidir, ancak birçok kişi şimdiye kadar hala dikkate almıyor. Değerli verilerinizi kaybettiğinizde pişman olacaksınız.

BAŞVURU İÇİN BİR TAKVİM OLUŞTURUN

Artık yedekleme yapmak için zaman kaybetmenize gerek yok ve Süper Yedekleme ve geri yükleme hepsini otomatik olarak yapacağı için artık zahmetli işlemler yapmanıza gerek yok. Kullanıcılar, uygulamanın depolamayı otomatik olarak gerçekleştirmesi için manuel olarak bir zamanlama ayarlayabilir ve yeni veriler olduğunda, sizin adınıza işlemleri gerçekleştirir.

Saklamak için bazı önemli verileri unutabilir veya kaçırabilirsiniz, ancak endişelenmeyin çünkü bu uygulama otomatik olarak çalışacaktır. Ancak, Task Killer veya Memory Clear kullanıyorsanız, yedekleme uygulamanızın otomatik olarak çalışmamasına neden olabileceğine dair birkaç uyarı vardır. Lütfen bu şeylerin bu yedekleme uygulamasını kontrol etmemesi için yükleyin.

Süper Yedekleme ve Geri Yükleme Süper Yedekleme ve Geri Yükleme

ARAMALARINIZI KAYDEDEBİLİRSİNİZ

Bu uygulamanın kaçıramayacağınız önemli bir özelliği de aramalarınızı kaydetmesidir. Aramaları kaydetmek, başkalarıyla yaptığınız konuşmalarda önemli şeyleri bulmanıza yardımcı olacaktır. Konuşmadan hemen sonra unutabilirsiniz, ancak hepsi bu uygulama ile kaydedilecektir. Ancak, bu pek çok kişinin hoşlanmadığı bir şeydir, bu nedenle kaydı engelleyecek şekilde ayarlayabilirsiniz.

Hayatta, hatırlamanız, saklamanız ve Süper Yedekleme ve Geri Yükleme göreviyle birlikte ikinci bir bellek olarak doğmanız ve tüm verilerinizi kaydetmeniz gereken çok şey olacak. Yedekleme, verilerimizi daha güvenli hale getirdiği için çok önemlidir. Telefonunuzda kaybederseniz, yine de başka bir yerde bulabilirsiniz. Bu uygulamanın verilerimizi ve hayatımızı korumasına izin verin.

ÖZELLİKLERİ

  • Uygulama, cihazdaki tüm verileri SD karta yedekler, böylece dahili hafızadaki verileri yanlışlıkla silerseniz tekrar arama yapabilirsiniz,
  • Uygulamaları, kişileri, SMS’leri yedekleme gibi cihazdaki hemen hemen her türlü veriyi yedekleyebilir.
  • Yedeklemeye ek olarak, kaybolan verileri hızlı ve doğru bir şekilde kurtarmanıza da yardımcı olur.
  • Kullanıcıların artık yedeklenecek yeni verileri beklemelerine gerek yok çünkü bu uygulama artık sizin kontrolünüz olmadan otomatik olarak yedeklenebiliyor.
  • Ayrıca, bu uygulama, kullanmanız gerekiyorsa aramalarınızı kaydedebilir ve kaydedebilir.


İndir (14M)

Artık indirmeye hazırsınız Super Backup & Restore ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanMobileIdea Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir