Summoners War
Summoners War

Summoners War v7.0.3 APK indir (Sınırsız Kristal) 2022


Aksiyon-strateji oyununa tutkuluysanız, oyun tutkunları topluluğundaki kült oyun türünü kaçıramazsınız. Bu Summoners War APK. Bu oyun, aksiyon dolu oynanışla oyun topluluğuna birçok heyecan verici, ilgi çekici ve heyecan verici maç getiriyor, ancak d

Android Android Rol Oyunu
5 ( 692 puan )
Fiyat: $0
İsim Summoners War
Yapımcı Com2uS
Tür Rol Oyunu
Boyut 1.2GB
Versiyon 7.0.3
MOD Sınırsız Kristal
Orjinal Google Play
Summoners War is the most famous version in the Summoners War series of publisher Com2uS
Mod Version 7.0.3

İndir (1.2GB)

Aksiyon-strateji oyununa tutkuluysanız, oyun tutkunları topluluğundaki kült oyun türünü kaçıramazsınız. Bu Summoners War APK. Bu oyun, aksiyon dolu oynanışla oyun topluluğuna birçok heyecan verici, ilgi çekici ve heyecan verici maç getiriyor, ancak daha az akıllıca ilginç savaşlar yaratmıyor. Oyun hakkında daha fazla bilgi için, neden bu kadar sıcak olduğunu öğrenmek için lütfen özellikleri, oynanışı ve grafikleri keşfetmede bana katılın!

summoners war apk indir modkiwi com 1

SUMMONERS SAVAŞ OYUNU HAKKINDA

Bu, 2014 yılında Com2uS tarafından piyasaya sürülen ünlü bir oyundur. Bilinen iki uygulama olan Google Play ve App Store’da tamamen ücretsiz olarak indirebilir ve oynayabilirsiniz. Ayrıca oyun şirketi, oyuncuların dil kısıtlaması olmadan kolayca oynamasına yardımcı olmak için birçok farklı dili de destekliyor – canavarları evcilleştirmek için oyun tarzıyla birleştirilmiş benzersiz oyun stratejisi.

Summoners War oyununda diğer oyunlara göre oyunun birden fazla versiyonu olması ayrı bir özellik var. Aynı oyunu diğer birçok hesaptan sınırsız olarak oynayabilirsiniz, 1000’den fazla canavarın oyununda birçok çekici zorluk tamamen yeni deneyimler. Oyuna katılırken sizinle aynı seviyede olan rakipleri seçip loncalar oluşturarak. Birçok mükemmel oyuncuyu klanınıza katabilir ve kazanmak için sağlam bir klan oluşturabilirsiniz.

summoners war apk indir modkiwi com 2

OYUN NASIL OYNANIR

Önce oyuna başlarlar; Daha hızlı oynamak için canavara aşina olmanız gerekir. Kullanmanız için iki ana canavar da dahil olmak üzere birkaç ücretsiz canavar alacaksınız: Elucia ve Sieg. Zorlayıcı ve oldukça nadirdir, bu yüzden daha sonra iyi bir destek için saklayın. Canavarın gücünü artırmak için GB10’daki devi fethetme adımını atlayamazsınız. Onları yakalamak istiyorsanız, önce güçlü bir mangaya ihtiyacınız var. Ayrıca, birçok değerli ödül almak için hem PvP hem de PvE maçlarına katılmalısınız.

Ayrıca oyundan birçok hediye almak için bir çiftlik oluşturmalı ve kaleler inşa etmelisiniz. Ancak, onları hemen oluşturmak için acele etmenize gerek yok. Ve bu oyunu oynarken önemli olan, loncaya katılıp diğer birçok oyuncuyla arkadaş olmanızdır, amaç ödül almaktır ve bazen canavarları çağırmanız için size puan verilecektir.

summoners war apk indir modkiwi com 3

SUMMONERS WAR OYUNUNUN YENİ GRAFİKLERİ

Oyun için başarı yaratmak için grafik tasarım önemli bir rol oynar; oyunun ruhu olarak kabul edilir. Titizlikle tasarlanmış keskin 3D görüntüler ile oyuncuları sıkıcı değil. Aynı zamanda oyunu daha canlı ve çekici kılıyor. Oyunda 400’den fazla canavar türü var. Her karaktere farklı bir imaj verebilmek için aslında tasarımcının düşmana saldırmak için. Uçarken görünüşten kostümlere ve tekniklere kadar her detayı çok ince bir şekilde yapması gerekiyordu.

Üstelik sadece grafiklerde mükemmel değil, aynı zamanda ses açısından da cilalı. Oyuna başlarken oyuncular, daha fazla oyuncu için dövüş ruhunu artıracak olan kahramanca ve dramatik melodilerin tadını çıkarabilirler.

summoners war apk indir modkiwi com 4

MİMARİ SİSTEMİ

Bu oyunda 1000’den fazla canavar var, ancak her birinin bir şekli, saldırı stili ve ışık, rüzgar, ateş, karanlık, su gibi farklı özellikleri olacak. Her oyuncunun canavarları seçerken yakalaması gerekir. Her canavar farklı türlere aittir, ancak asıl olan 2 yıldızlı türdür. Ancak, gücü hakkında çok fazla endişelenmenize gerek yok; düşük seviyeden yüksek seviyeye geçerek onları yükseltebilirsiniz. Her canavarın saldırı, iyileştirme, destek, tanker gibi belirli sınıfları vardır.

Oyun, canavarları yükseltmeye ek olarak, oyunculara her savaşın savaşçılarının yeteneklerini artırmak için taş mühürler sağlar. Her canavar altı pozisyon stel içerecek ve oyundaki mührün istatistiklerini artırmak için yükseltmek için mana kullanacaklar. Jöleyi toplamak istiyorsan manna kuyusuna gitmelisin ama beklemen gerekiyor.

summoners war apk indir modkiwi com 5

Summoners War, sizi daha çekici kılacak kaliteli 3D grafik efektleriyle canavarları evcilleştirme. Ve avlama oyunundan derinden etkilenen hem dramatik hem de çekici bir aksiyon oyunudur.


İndir (1.2GB)

Artık indirmeye hazırsınız Summoners War ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanCom2uS

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir