Summoner Defense
Summoner Defense

Summoner Defense v1.0.12 APK indir (Sınırsız Para) 2022

Bir gün gücünün aniden yükseleceğini hiç düşündün mü? Sihirdar Savunması sizi bu büyük savaşa getirecek; bu savaşta güçlü bir sihirbaz olma rolünü oynayacaksın. Bizi rahatsız etmekten hoşlanan düşmanlar arasındaki savaş birçok yönden gerçekleşecek ve

Android Android Strateji Oyunları
5 ( 151 puan )
Fiyat: $0
İsim Summoner Defense
Yapımcı ZITGA
Tür Strateji Oyunları
Boyut 50MB
Versiyon 1.0.12
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Summoner Defense is the most famous version in the Summoner Defense series of publisher ZITGA
Mod Version 1.0.12
Total installs 5,000+

Bir gün gücünün aniden yükseleceğini hiç düşündün mü? Sihirdar Savunması sizi bu büyük savaşa getirecek; bu savaşta güçlü bir sihirbaz olma rolünü oynayacaksın. Bizi rahatsız etmekten hoşlanan düşmanlar arasındaki savaş birçok yönden gerçekleşecek ve bu da birbirinin düşmanlığıdır. Bu kan davası sizi savaşın doruk noktasına ve beraberinde gelen ölüme götürecektir. Dünya için güç kazanmak için tüm yeteneklerinizi gösterin.

Summoner Defense: Merge Kingdom – Tower Rush

EN İYİ MAGE OLUN

Bölgenizde irili ufaklı yüzlerce düşman var ve görünüşe göre sizinle savaşmak istiyorlar. Bu olayın, oyunun ortaya çıkardığı zorlukları ortadan kaldırmak için ortaya çıkması için sizin gibi yetenekli bir büyücüye ihtiyacı olacak. Gerçekten de bu tür tuzaklarla tek başınıza mücadele edeceksiniz ancak bu sayede büyüleri de toplayabiliyorsunuz. Bu büyü, kahramanları geri çağırmanıza yardımcı olur.

Düşmanın hareket yönünü görmek için önce haritayı kullanmanız ve ardından bir çare planı bulmanız gerekecek. Yeterince yeteneklisin ve tüm bu düşmanlarla savaşabilecek kadar tekniğe sahipsin. Daha spesifik olarak, düşmanla savaşabilmeniz ve yeni ve yeni menzilli teknikler kullanabilmeniz için size silahlar sağlanacaktır. Düşmanın konumunu belirlemek, onlarla savaşmak için boksörler göndermenize yardımcı olmaktır.

Summoner Defense: Merge Kingdom – Tower Rush

BENZERSİZ BİR ÇAĞRI STRATEJİSİ İLE GELİN

Böyle bir birlik grubunu yok ettikten sonra değerli eşyalar elde etmeye çalışmanız gerekiyor. Yükseltme zincirleri açılacak; sihirli taşlar size sağlanacaktır. Oyunun öngördüğü sayıda taş ve parça kazanırsınız. O zaman yeni bir dünya açabilir ve orada bir kahramana sahip olabilirsiniz. O kahramanı toplamak ve size yardım etmesi için çağırmak, Sihirdar Savunması’nın yapmanızı istediği şeydir.

Belirli bir tahakküm makinesiyle mükemmel bir dünyanın inşasını gerçekleştirmek, kaçırmamanız gereken bir şeydir. Ne kadar çok düşmanla savaşırsanız, gücünüz o kadar şaşırtıcı bir şekilde güçlenir ve bu sayede yan odanın anahtarını kazanırsınız. Kahramanları dünyanıza geri getirmek için geri dönün ve daha fazla parça toplayın. Kahramanlar geri döndüğünde, şiddetle savaşmanıza yardımcı olacaklar.

Summoner Defense: Merge Kingdom – Tower Rush

FOX PRENSES’TEN YARDIM ÇAĞRISI

Bu savaşta çok fazla zorlukla karşılaşacaksınız ve köşeye sıkıştığınız durumlar var gibi görünüyor. Ancak, düşmanlar üzerinde hipnoz kullanmanız ve tilki prensesi desteklemesi için aramanız gerekir. Bu prenses, zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olacak yeterli güce ve ilginç yükseltme taşlarına sahiptir. Bu taşlar siz de dahil olmak üzere tüm insanlığın tılsımı ve kurtarıcısıdır.

Burada, Sihirdar Savunması süper ürününü mükemmel bir şekilde gösteriyor. Oyun, birinci sınıf dövüş sahneleri ile benzersiz oyun modlarının mükemmel kombinasyonuna sahiptir. Oyuncular her zaman bu dünyada bulunan kahramanların tarihi hitlerinin tadını çıkaracaklar. Tilki prensesinin verdiği taşlardan yükseltme hakları alacaksınız. Yetenekli bir sihirbaz ol ve tilki prensesini yanında bulundur.

Summoner Defense: Merge Kingdom – Tower Rush

ANA ÖZELLİKLER

– Bu savaşa liderlik etmek için yeterli yetenek ve mizaca sahip ünlü bir büyücü olma şansı var.
– Bir toplantı için tüm kahramanları ve kardeşleri burada toplamak için her zaman çağırma büyüsü kullanın.
– Tüm yeteneklerimizi birlikte mükemmelleştirebilmemiz için birçok üstün beceriyi birbirimizle paylaşın.
– Birçok büyük düşmanla savaşın ve tüm kötü düşmanlarla savaşmak için güçlerinizi toplayın.
– Daha fazla güç ve yalnızca tilki prensesin sizi kurtarabileceği büyük yükseltme taşları için kendi prensesinize sahip olun.


İndir (50MB)

Artık indirmeye hazırsınız Summoner Defense ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir