Subway Surfers
Subway Surfers

Subway Surfers v2.35.0 APK + MOD (Sınırsız Para/Anahtar/Kilitsiz) indir 2022

Subway Surfers'da sonsuz bir kaçış sizi zorluyor. Bu, yayıncı SYBO Games'in en popüler oyunlarından biridir. Çekici, heyecan verici bir hikaye ve popüler, basit bir oyun, oyuncuların dikkatini ve heyecanını çekti. Çıkışı fethetme macerasında, bazı zo

Android Android Bulmaca
4 ( 928 puan )
Fiyat: $0
İsim Subway Surfers
Yapımcı SYBO Games
Tür Bulmaca
Boyut 135MB
Versiyon 2.35.0
MOD Sınırsız Para/Anahtar/Kilitsiz
Orjinal Google Play
Subway Surfers is the most famous version in the Subway Surfers series of publisher SYBO Games
Mod Version 2.35.0
Total installs 1,000,000,000+
 • Sonsuz para, anahtarlar, uçan kaykaylar ve güçlendiriciler;
 • Reklam devre dışı bırakıldı;
 • Sonsuz sayıda atlayabilirsiniz.

 • Sınırsız Altın
 • Sınırsız Anahtar
 • Tüm Karakterler Satın Alınabilir
 • Tüm Panolar Satın Alınabilir
 • Ücretsiz Uygulama İçi Satın Almalar
 • Reklamsız

Subway Surfers’da sonsuz bir kaçış sizi zorluyor. Bu, yayıncı SYBO Games’in en popüler oyunlarından biridir. Çekici, heyecan verici bir hikaye ve popüler, basit bir oyun, oyuncuların dikkatini ve heyecanını çekti. Çıkışı fethetme macerasında, bazı zorluklar sizi pistlerdeki engelleri aşmaya zorluyor. Ayrıca altın, anahtar gibi değerli varlıklara da sahip olma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Metro Sörfçüleri Metro Sörfçüleri

BİR SUFER İLE TOKYO’YU FETHET

Birçok farklı diyarı deneyimleyecek ve oradaki insanlarla tanışacak ve etkileşim kuracaksınız. Her eklenen konuma paralel olarak karakter sistemi, yeni kaykaylar eklenecektir. Özellikle, heyecan verici maceranız en son güncellenmiş sürümle Japonya’da, özellikle Tokyo’da kuruldu. Burada, meydan okumayı birlikte yenmek için 2 sörfçüye eşlik etme fırsatınız var.

Muhteşem Tokyo şehri sizi Akira ile karşılayacaktır. Sertliği, azmi ve asla geri adım atmadığı için bu sörf sporunda bir dahi olarak bilinir. Sakura duyuru panosunda planlandığı gibi Tokyo sokaklarında yürüme deneyimine sahip olacaksınız. Orada durmadan, büyüleyici ve harika bir atlet olan Harumi, fethedeceğiniz bir sonraki karakterdir. Görevin, Miyav derisini elde etme görevini geçmek.

SEVGİLİ KÖPEK İLE SİZİN ARASINDAKİ SAVAŞ

Pist kaçış rotanız oluyor çünkü Subway Surfers dünyasına adım attığınızda tam yaşınıza göre çok yaramaz gençlere dönüşeceksiniz. Spesifik olarak, her gün, üzerlerine grafiti boyamak için tren vagonlarına gizlice girersiniz. Ancak, yakında demiryolu müfettişi tarafından keşfedilirsiniz. Buradan itibaren müfettiş ve onun korkunç köpeği ve sizin aranızda resmen bir kovalamaca başlar.

HER DOKUNUŞTA EYLEM

Subway Surfers’ın oynanışı, sonsuz koşu türünün takipçilerine oldukça tanıdık geliyor. Dokunmatik ekrana dokunarak oyuna başlayabilirsiniz. O zaman, sizin için karakter mümkün olduğunca hazır görünecektir. Her dokunuşta karakteri kontrol ediyorsunuz. Spesifik olarak, yukarı kaydırma, yükselişinizi temsil eder ve aşağı kaydırma, engelin içine kayma anlamına gelir. Sadece bu da değil, parkur düz bir çizgi değil, bu yüzden sürekli hareket etmek ve kaçmak için sola ve sağa koşmanız gerekiyor.

Metro Sörfçüleri Metro Sörfçüleri

HEDEFLER HER YERDE DAĞITILMIŞTIR

Pistte, kaçışınızı engelleyen sürekli değişen engeller vardır. Özellikle iç halkalara daha üst seviyelere çıktığınızda sayı ve tehlike artıyor. Bu, oyuncuların mümkün olduğunca fethedebilmek için her zaman son ana kadar kalmak istemelerini sağlar.

Bazı engeller, raylardaki vagonlar kadar yaygındır. Bu durumda, her iki tarafta da yol varsa sola veya sağa kaçabilirsiniz. Aksi takdirde, trene binmek ve üzerinde koşmaya devam etmek zorunda kalırsınız. Sadece bu değil, trafik ışık direkleri de size meydan okumak için kullanılıyor. Yolun ortasındaki engeller nadir değildir. Bazen oyuncular, çevikliklerine ve azimlerine meydan okumak için karanlık bodrumlara da yönlendirilirler.

ÖZEL YARDIM ÖĞESİ

Yoğun engeller sistemine eşlik eden dağınık ödüller, ele geçirmenizi bekliyor. Bunlar aynı zamanda Subway Surfers’ın size adadığı özel kurtarışlardır. En tipik olanı, uzun bir sıra halinde dizilmiş altın sikke sistemidir. Sadece bu değil, anahtarlar, ayakkabılar daha sonra sizin için faydalı yardımcılardır, özellikle tehlike zamanlarında size görünür bir hedef kazandıracaktır. Veya benzersiz özelliklere sahip jet çantalar, magnetler, fedailer.

Bu eşyalar, müfettiş ve köpeğin kovalamacasından kaçmak için macera yolculuğunda birbirini destekler. Mıknatıslara sahip olduğunuzda, tek bir altın bile kaçırmadan hızlı ve temiz bir şekilde emmenize yardımcı olurlar. Ayaklarınızı korumanın yanı sıra sizi daha yükseğe çıkarma ve çarpan puanları alma özelliğine de sahiptir. Burada durmayan Subway Surfers, güçlendirici Jumper’ın desteğiyle yanma yeteneği sağlamak için karakterin başlatılmasına izin verir.

Size en çok ödül ve eşya kazandıran etkinlik, Günlük Mücadele ve Haftalık Avdır. Öğeleri özgürce almanız, seviyenizi yükseltmeniz ve en uzaklardaki bu heyecan verici yarışı fethetmeniz için günlük ve haftalık olarak yer almaya devam edecekler. Ayrıca ziyaret ettiğiniz yerin mağazasında süresiz olarak satılan 18 farklı karakter ve sizi 30 saniye koruyan 17 kayak sunulmaktadır.


İndir (135MB)

Artık indirmeye hazırsınız Subway Surfers ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir