Subway Princess Runner
Subway Princess Runner

Subway Princess Runner v7.2.2 APK (Sınırsız Para) indir


Kızlar ve erkekler geri döndüler ve şehrin içinde karıştılar. Subway Princess Runner MOD APK oyunu, tren raylarını, sokakları ve ayrıca kütüklerin hareket ettiği ormanlık alanları kullanarak koşabildikleri yerdir. Asla yakalanmayacak kadar kendine gü

Android Android Macera
4 ( 823 puan )
Fiyat: $0
İsim Subway Princess Runner
Yapımcı Ivy
Tür Macera
Boyut 100.61 M
Versiyon 7.2.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Subway Princess Runner is the most famous version in the Subway Princess Runner series of publisher Ivy
Mod Version 7.2.2

İndir (100.61 M)

Kızlar ve erkekler geri döndüler ve şehrin içinde karıştılar. Subway Princess Runner MOD APK oyunu, tren raylarını, sokakları ve ayrıca kütüklerin hareket ettiği ormanlık alanları kullanarak koşabildikleri yerdir. Asla yakalanmayacak kadar kendine güvenecek misin?

Subway Princess Runner MOD APK

Subway Princess Runner, mobil cihazlarda bir süredir tanıdık olan “Endless Run” oynanışına sahip bir oyundur. Bu video oyunu Ivy tarafından piyasaya sürüldü ve birçok kişi tarafından sevilirse ve Bing Enjoy’da 100 milyondan fazla yüklemeye sahipse çok başarılı oldu. Subway Surfers ile zorlu bir rakip olarak görülebilir. Her iki resim de bu nedenle oyun benzerliklerine sahip olduğunda.

Oynanış

Subway Princess Runner‘ın oynanışı çok tanıdık. Bitiş hedefiniz olmayacak. Sadece çalıştırın, olabildiğince hızlı, mümkün olduğu kadar uzun süre çalışın. Figürlerin kendinizi harika hissettirmesi ve arkadaşlarınıza göstermeye değer olması çok önemlidir.

Oyuncular, ekranda sola veya sağa kaydırarak kendi kişiliklerini kavrayabilirler. Gerçekleştirmek için üç ana şerit bulabilirsiniz, örneğin trenler, barikatlar, kütükler veya boru hatları gibi engellerden kaçınmanız gerekecek … insanların kesinlikle hızlarında ustalaşmaları ve karşılaştıkları durumları ele alırken çevik olmaları gerekir. Ek olarak, yoldaki kaykaylar, spor ayakkabılar, jetler gibi bazı öğeler koşu sürecinde size yardımcı olacaktır… her zaman olabildiğince hızlı hareket edin ve yakalanmaktan kaçının.

Subway Princess Runner MOD

Karakter ve ürünler

Çevrimiçi oyun içinde, insanların keşfedeceği çok sayıda şey vardır. Özel stillere sahip çok sayıda figürün kilidini açmak mümkündür. Robot Etiket adam, Palyaço kız ve hatta bir Ninja… Oyun içindeki tip sisteminin, bireylerin önceki gönderide tanıttığı Subway Princess Runner’a çok benzediği söylenebilir.

13 sayısı kullanıldığında karakter sayısı biraz küçük görünse de, Subway Princess Runner‘ın ilginç yararı, her kişilik için tasarımı çok daha çeşitli ve yeni geliştirmek için daha fazla kostümün kilidini açabilmenizdir.

Ek olarak, bir dizi moda tasarımcısı rengi için daha fazla kaykayın kilidini açmak isteyebilirsiniz. Kilidini açmak için yeterli miktarlara ulaşmanızı gerektirir. Ya da basitçe, hepsine sahip olmak için para harcamanız yeterlidir. Ama merak etmeyin, burada Subway Princess Runner’ın MOD sürümünü sunuyoruz.

Subway Princess Runner MOD for Android

Güncelleme

“Endless Run” oyunlarında kolayca görülebilen bir şey, insanların oyun deneyimini daha tatmin edici hale getirmek için ürünleri kendileri için güncelleyebilmeleridir.

Özellikle daha yüksek hızlar için “Mega Headstart”ı kolayca güncelleyebilir ve sizi uzun mesafeler boyunca kovalayan yetkilileri görevden alabilirsiniz. “Puan Arttırıcı” İndeksi, yalnızca bir koşu için daha iyi sonuçlar elde etmeyi mümkün kılar. “Jetpack”, madeni para toplamak için çevrede seyahat etmenize yardımcı olabilir. “Süper Spor Ayakkabılar” daha fazla zıplamanızı sağlayabilir, engelleri kolayca aşmanıza yardımcı olabilir. “Coin Magnetic”, belirli bir süre içinde yolunuza çıkan tüm paraları çekmenizi sağlar. Çalışırken “2X Çarpanı” puanınızı ikiye katlar.

Grafik

Subway Princess Runner, parlak renklerle 3D görsel bir arka plana sahiptir. Şehirde birçok farklı yeri kontrol edeceksiniz. Tren yollarından, geçitlerden ormanlık alanlara, tünellere. Muhtemelen birçok insan bunun Subway Surfers olduğunu sanacak. Ancak bunun düşündüğünüze çok benzediğini de kabul edin. Grafikler, iki oyununuz arasında birçok benzerliğe sahiptir.

Ek olarak, ses sistemi de oyuncunun deneyiminin satış noktasını artırıyor. Subway Princess Runner’ın sesi ve vokali oldukça komik.

Subway Princess Runner MOD APK yükle

Subway Princess Runner MOD‘u kurmak için öncelikle aşağıdaki ipuçlarından bazılarını yapmanız gerekir.

  1. Bu makalenin altındaki Subway Princess Runner MOD APK dosyasını indirin.
  2. APK’yı yerleştirmeye devam edin.
  3. Açın ve keyfini çıkarın.

Android işletim sistemi için Subway Princess Runner MOD APK’sını alın

Subway Princess Runner‘ın çekici bir oynanışa sahip sonsuz akıcı bir çevrimiçi oyun olduğu söylenebilir. Tüm uzun yıllar için uygundur. Gerçekten boş zamanınız olduğu sürece, Subway Princess Runner‘ın daha fazla eğlenmenize izin vermesine izin verin. Android cihazınıza Subway Princess Runner MOD APK‘sını indirmek için bir bağlantı seçin.


İndir (100.61 M)

Artık indirmeye hazırsınız Subway Princess Runner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIvy

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir