Stylish Text
Stylish Text

Stylish Text v2.4.9-gms APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


Şık Metin, birçok farklı stil içeren bir yazı tipi koleksiyonu oluşturur. Kullanıcılar istedikleri herhangi bir türü arayabilirler. Ciddi içerikli metinler için hemen mükemmel seçenekleri önereceksiniz. Şirinlik gerektiğinde, sistem size deneyimlemen

Android Android Araçlar
5 ( 608 puan )
Fiyat: $0
İsim Stylish Text
Yapımcı RuralGeeks
Tür Araçlar
Boyut 9.1M
Versiyon 2.4.9-gms
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stylish Text is the most famous version in the Stylish Text series of publisher RuralGeeks
Mod Version 2.4.9-gms
Total installs 10,000,000+

İndir (9.1M)

Şık Metin, birçok farklı stil içeren bir yazı tipi koleksiyonu oluşturur. Kullanıcılar istedikleri herhangi bir türü arayabilirler. Ciddi içerikli metinler için hemen mükemmel seçenekleri önereceksiniz. Şirinlik gerektiğinde, sistem size deneyimlemeniz için hazır şablonlar sunmaya hazırdır. Buradan, birçok yazı tipi favorilere kaydedilir ve arama sonuçlarını her zamankinden daha hızlı almanıza yardımcı olur.

Şık Metin – Yazı Tipleri Klavye, Çıkartmalar, Takma Adlar Şık Metin – Yazı Tipleri Klavye, Çıkartmalar, Takma Adlar

SORUN GİDERME SİSTEMİ VERİ GİRİŞİ

Sistem, giriş ve filtre bilgilerinin performansı hakkında kullanıcılardan geri bildirim alır. Şık Metin, yapılan hataların çoğunu hemen gözden geçirip düzeltti ve kullanıcıların boşluk değiştirme ve yeni metin girme arasındaki aralık düzeltildi. Sayılar için yazı tipi tablosuna gelince, uygulama sizi mutlu edebilecek birkaç yeni şablon ekledi. Dekorasyon sırasında farklı gereksinimleri karşılamak için yeni çıkartma setleri de güncellendi.

ARADIĞINIZI SANAL KLAVYEYLE GİRİN

İhtiyacınız olan yazı tipi ve istediğiniz stil, arama anahtar kelimesi girildiği anda Şık Metin tarafından görüntülenecektir. Ancak sanal klavye desteği, bu işlemi daha hızlı hale getirmenin bir parçasıdır. Küçük pencere parçaları, kullanıcıların uygulamanın ekrandaki görünümünü en aza indirmesine yardımcı olacaktır. Daha hızlı içe aktarmak için daha fazla içerik gözlemleyebilirsiniz.

Şık Metin – Yazı Tipleri Klavye, Çıkartmalar, Takma Adlar Şık Metin – Yazı Tipleri Klavye, Çıkartmalar, Takma Adlar

SUNULAN YÜZLERCE FARKLI ŞABLONU KONTROL EDİN

Şık Metinde birçok çıkartma stili, metin, sayı uygulanmaya hazır. Kelime sayısını artırmanıza veya hiçbir fikriniz olmadığında yeni içerik oluşturmanıza yardımcı olacak toplam 120 farklı metin var. 100’den fazla farklı yazı tipi, metin stilinizi tanımlamanıza yardımcı olur. Metin ve içerikle ilgili seçenekler, aşağıdaki kullanımda geliştirilecek ve daha fazla odaklanacaktır. Ziyaret etmek ve arama yapmak zorunda kalmadan hızlıca uygulamak için favori bir koleksiyonunuz var.

METİNLER İÇİN YENİ STİL DENEYİMİ

Şık Metin, herkes için daha iyi seçenekler sunar. Genel yazı tipi tabanlı metin sunumunun yerini alan kullanıcılar artık yazı tipi değiştirme teknolojisini herhangi bir metne hızla uygulayabilir. İşlemi hızlı bir şekilde tamamlamak için uygulamaya girilen bilgileri kopyalayabilir veya yapıştırabilirsiniz. Güncellenmiş sürümler veya hata düzeltmeleri gibi diğer teklifler tüm sisteme iletilecektir. Metin sunum stilinizi değiştirme yolculuğunuz başladı!

Şık Metin – Yazı Tipleri Klavye, Çıkartmalar, Takma Adlar

ANA ÖZELLİKLER

  • Daha önce popüler olan yazı tiplerini daha çeşitli yeni yazı tipleriyle değiştirin; arama çubuğuna bilgi girerken birçok seçeneğiniz var.
  • Zaman çizelgesinden veya öne çıkan metin şablonlarından istediğiniz yazı tipini anında seçerek anında değişiklik yapın.
  • Veri içe aktarma sorunları düzenli olarak giderilecektir. Sistem ayrıca yeni özellikleri düzeltmek veya güncellemek için küçük anketler de yapacak.
  • Oluşturduğunuz yeni şablonları kaydedin ve bunları herkesin erişebileceği ücretsiz bir içerik parçası olarak kaydedin ve menüde görünen şablon sayısını hızla artırın.
  • Uygulama tarafından önerilen koleksiyondaki şablonlara bakın, istediğiniz stili arayın ve daha sonra kullanmak üzere favoriler listesine ekleyin.


İndir (9.1M)

Artık indirmeye hazırsınız Stylish Text ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir