Stylish Calculator - CALCU
Stylish Calculator - CALCU

Stylish Calculator – CALCU v4.2.1 APK indir (Premium Kilitsiz) 2022


CALCU™, işlevleri desteklediği için basitten karmaşığa sorunları hesaplamanıza yardımcı olabilecek bir hesap makinesidir. Daha rahat bir kullanım deneyimi için kullandığınız özellikleri ve işlevleri ayarlamakta özgürsünüz. Aynı zamanda, sahip olduğu

Android Android Araçlar
5 ( 147 puan )
Fiyat: $0
İsim Stylish Calculator - CALCU
Yapımcı Designer Calculators
Tür Araçlar
Boyut 16M
Versiyon 4.2.1
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stylish Calculator - CALCU is the most famous version in the Stylish Calculator - CALCU series of publisher Designer Calculators
Mod Version 4.2.1
Total installs 10,000,000+

İndir (16M)

CALCU™, işlevleri desteklediği için basitten karmaşığa sorunları hesaplamanıza yardımcı olabilecek bir hesap makinesidir. Daha rahat bir kullanım deneyimi için kullandığınız özellikleri ve işlevleri ayarlamakta özgürsünüz. Aynı zamanda, sahip olduğu temalar da tamamen çeşitlidir, böylece deneyiminizi değiştirebilirsiniz ve uygulama, Samsung cihazlarındaki diğer uygulamalarla birlikte kullanılabilir.

Şık Hesap Makinesi – CALCU™

BİLGİSAYARINIZ İÇİN YENİ TEMA GÜNCELLEME

CALCU™’nun yeni sürümünde kullanıcılar, bilgisayarınızın güncelleyebileceği ve sonrasında hızla kullanabileceği yeni temalar bulacaktır. Yeni temalar deneyecek ve size uygun olanları seçeceksiniz ve bu güncelleme size ileride kullanmak için daha fazla seçenek sunacak. Elbette, yeni bir tema çıktığında deneyiminiz her zaman yenilenecektir ve aşağıdaki güncellenmiş sürümlerde görünebilecek temalar için bizi takip etmeye devam edin.

ÇOK İŞLEVLİ BİR HESAP MAKİNESİ KULLANMA

CALCU™ kullandığınızda, işlevleri içeren karmaşık sorunları çözmek için destekleyebileceği hesaplama özelliklerinden kesinlikle etkileneceksiniz. Bu yüzden birçok durumda kullanışlı bir araç haline gelecek ve yanınızda kolayca taşıyabileceksiniz. Normal ve bilimsel hesaplamalar arasında geçiş yapmanıza yardımcı olurken göz ardı edemeyeceğiniz kullanışlı özelliklerin uygulanması.

Şık Hesap Makinesi – CALCU™

HESAPLAMAYI DEĞİŞTİRMEK İÇİN KAYDIRIN

Normalde kullanıcı, temel matematik problemlerini hesaplamak için CALCU™’nun birincil hesaplama özelliğini kullanabilir ve bu hesaplamalar tarihe alınacaktır. Ayrıca, tek bir kaydırmayla, hızlıca kullanabileceğiniz daha karmaşık işlevlere sahip uygulama uzantıları arasında geçiş yapabilir ve bunları bulabilirsiniz. Aynı zamanda, kullanım sürecinin her zaman uygun olması için bu işlevleri ayarlayan siz olacaksınız.

ÖZELLİKLERİ İSTEĞİNİZ GİBİ ÖZELLEŞTİRİN

CALCU™’nun vurguladığı şeylerden biri, muhtemelen kullanacağınız özelliklerin ve işlevlerin ayarlanmasındaki çeşitliliktir. Uygulama, kullanımınıza bağlı olarak özellikler ve işlevler ekleyerek ve geri çekerek bunları değiştirmenize olanak tanır. Oradan, sürekli ayarlama sürecinden geçmek yerine onları daha hızlı bulabilirsiniz. Bu yüzden kesinlikle herkes bu uygulamayı yararlı bir araca dönüştürecektir.

Şık Hesap Makinesi – CALCU™

HIZLI SONUÇ ALMAK

Uygulamanın sahip olduğu güçlü bir nokta, herhangi bir hesaplama girdiğinizde hızlı bir şekilde sonuç alabilmenizdir. Vazgeçilmez çünkü kullanıcılar sadece bir hesaplama değil, birçok hesaplama da yapacak. Bu yüzden hızlı sonuç almak, hesaplamalarını hızlandıracak ve devam etmesini sağlayacaktır. Uygulama ayrıca hızlı hesaplamaları desteklemek için başta Samsung cihazları olmak üzere birçok işletim sistemine sahiptir.

SAMSUNG ÇOK PENCERE GÖZDEN GEÇİRİLMEZ

Uygulamayı Samsung cihazlarında deneyimlediğinizde, genellikle iki uygulamayı aynı anda kullanmayı bekleyeceksiniz ve bu hesaplama uygulaması çoklu pencere olarak da çalışabilir. Bunun nedeni, hesaplama uygulamasıyla yan yana başka bir uygulamayı kullanabilmeleri ve elbette iki uygulama arasında geçiş yapmaları gerekmeyecek. Böylece hızlı bir şekilde sonuç alabilir ve açık belge dosyalarıyla paralel olarak çalışmaya devam edebilirsiniz.

Şık Hesap Makinesi – CALCU™

GEÇMİŞİ KOLAYCA KAYDET

Bazı durumlarda, kullanıcılar doğru yapıp yapmadıklarını kontrol etmek veya sonuçları karşılaştırmak için hesaplamalarını tekrar aramak isteyeceklerdir. Böylece uygulama, hesapladıkları zamanları zaman eksenine göre sıralanmış bir geçmişe kaydederek kullanıcıya da yardımcı olacaktır. Hesaplarını hızla bulabilirler ve oradan çalışmalarıyla ilgili veriler için önceki hesaplamaları tekrar kontrol edebilirler.

Uygulama, kullanıcılara karmaşık matematik problemlerini ve hesaplamaları çözdüklerinde yardımcı olacaktır:

  • Kullanıcılar, hızlı sonuçlarla farklı işlevler de dahil olmak üzere basitten karmaşığa sorunları hesaplayabilir.
  • Normal ve bilimsel hesaplamalar arasında serbestçe geçiş yapabilir ve uygulamanın sunduğu özellik ayarını bulabilirler.
  • Uygulamanın sağladığı temaların sayısı tamamen çeşitlidir ve güncellemeler yoluyla zamanla artırılabilir.
  • Bir Samsung cihaz kullanıcısıysanız, işinizi hızlandırmak için uygulamayı kesinlikle diğer uygulamalarla yan yana kullanabilirsiniz.
  • Hesaplarınız kaydedilir ve elbette gerekli bilgileri bulmak uygun olacaktır.


İndir (16M)

Artık indirmeye hazırsınız Stylish Calculator - CALCU ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanDesigner Calculators

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir