StrikeFortressBox
StrikeFortressBox

StrikeFortressBox v1.8.05 APK indir (Ücretsiz Alışveriş) 2022


Bu, size heyecan verici deneyimler sunan nihai atış oyunudur. Oyuncular dramatik çekim ekranının tadını çıkaracaklar. Ayrılan sürede, başkalarının avı olmamak için savaşmak için bir silah tutmalısınız. Bu son derece klasik atış oyunu, oyunculara haya

Android Android Aksiyon
5 ( 904 puan )
Fiyat: $0
İsim StrikeFortressBox
Yapımcı ChaloApps
Tür Aksiyon
Boyut 145M
Versiyon 1.8.05
MOD Ücretsiz alışveriş
Orjinal Google Play
StrikeFortressBox is the most famous version in the StrikeFortressBox series of publisher ChaloApps
Mod Version 1.8.05
  • GodMode
  • GodMode Araç
  • Anında Öldür
  • Hızlı Ateş
  • Maksimum Doğruluk
  • Ücretsiz Alışveriş Tüm Reklamların
  • Kilidini Açın


İndir (145M)

Bu, size heyecan verici deneyimler sunan nihai atış oyunudur. Oyuncular dramatik çekim ekranının tadını çıkaracaklar. Ayrılan sürede, başkalarının avı olmamak için savaşmak için bir silah tutmalısınız. Bu son derece klasik atış oyunu, oyunculara hayattaki baskıyı ve yorgunluğu atmalarına yardımcı olmak için heyecan verici ve heyecan verici anlar getirdi.

StrikeFortressBox

MUHTEŞEM SİLAH HİKAYELERİ

StrikeFortressBox, oyunculara son derece kanlı ve patlayıcı atış savaşları sunuyor. Her yerde yetenekli atıcılar burada birleşiyor ve size daha fazla baskı hissettiriyor. Kovalamalar ve kovalamalar çok yoğun bir şekilde gerçekleşti ve bir başkası tarafından vurulup öldürülmek istemiyorsanız silahınızı alıp savaşa gitmeniz gerekiyordu. Dramatik ve şiddetli silah savaşları her yerde sürekli olarak gerçekleşir. Birlikte savaşın ve daha fazla katılımcıyı çeken son derece şiddetli bir silahlı çatışma yaratın.

SON DERECE BASİT OYUN İLE YARALANMADAN ÖNLEMEK İÇİN EN İYİSİNİ ÇALIŞMALISINIZ

Yetenekli bir savaşçı olarak, üç farklı oyun moduyla oyuncuları yenebilmek için harika becerilerinizi göstermeniz gerekiyor: Sandbox, Batte Royale, Team Combat. Her mod, oyunculara tamamen farklı deneyimler getiriyor. Yaklaşık dört dakika içinde, takımlar en yetenekli oyuncuları ve her bir üyenin ayrıntılı sıralamasını öğrenecek. Savaşa katılırken size uygun birçok farklı silah arasından seçim yapabilirsiniz.

StrikeFortressBox

OYUNDA SAĞLANAN BİRÇOK MODERN SİLAH

StrikeFortressBox, oyunculara çok sayıda farklı dans türü sunar. Tabancalar, tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar ve diğer savaş destek ekipmanları dahil olmak üzere 30’dan fazla modern silah türü vardır. Silahlara hakim olmak çok önemlidir çünkü savaşma sürecinde size çok yardımcı olur. Bu oyunun olağanüstü avantajlarından biri, oyuncuların savaşa katılırken çeşitli silahlar taşıyabilmeleridir. Bu, oyuncuların hem zamandan tasarruf etmelerine hem de oyunda daha esnek olmalarına yardımcı olur.

KONFORLU OYUN ALANI İÇİN BÜYÜK, İMKANSIZ BİR HARİTA

StrikeFortressBox haritası canlı ve çeşitlidir. 12’den fazla güzel harita, oyuncuları birçok yeni ülkeyi keşfetmeye götürür. Her harita birçok modern altyapı tesisi ile inşa edilmiştir. Binalar, ağaçlar, yollar vb… oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için geniş arazi alanları oluşturmak için yükseltilir ve inşa edilir. Buradaki tüm turistik yerleri keşfetmek için, enerji ve zamandan tasarruf etmek için yürümek yerine araçla seyahat edebilirsiniz. Ayrıca, ondan etkili bir şekilde yararlanmayı biliyorsanız, savaşa katılmanız için de bir silahtır.

StrikeFortressBox

ÇOKLU HAREKET VE SAVAŞ ARAÇLARI İÇİN DESTEKLENİR

Yürümek yerine oyunculara birçok farklı hareket seçeneği de sunuluyor. Uçaklar, tanklar, otobüsler… her zaman size hizmet etmeye hazır. Ayrıca takım arkadaşlarımızı da taşıyabiliriz. StrikeFortressBox’ın getirdiği kolaylık, seyahat süresinden tasarruf etmemize ve rakipleri daha kolay atlatabilmemize yardımcı olmaktır. Oyuncular güvende olacak ve normalden daha hızlı hareket edecekler.

StrikeFortressBox, oyunculara heyecan verici ve heyecan verici duyguların tadını çıkarmaları için son derece harika deneyimler getiriyor. En iyi nişancı olmak için becerilerinizin çoğunu esnek bir şekilde kullanmanız gerekir. Saatlerce yorucu ve stresli bir çalışmanın ardından stres atmak için kendinizi bu oyuna kaptıracaksınız. Zorlukların üstesinden gelmek ve keskin nişancı ustası olmak için güçlü taktikler oluşturmak için birlikte çalışın.

ANA ÖZELLİKLER

– Oyuncuların gözleri önünde çok heyecanlı atış ekranları açılıyor.
– Basit oyun, tüm izleyiciler için kolayca uygundur.
– Oyuncuya çok sayıda silah sağlanır.
– Tüm oyunu kapsayan büyük harita, oynamak için eğlenceli ve açık bir alan getiriyor.
– Hareketi ve savaşı desteklemek için çeşitli araçlar sağlayın.


İndir (145M)

Artık indirmeye hazırsınız StrikeFortressBox ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanChaloApps

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir