Strike Force Heroes
Strike Force Heroes

Strike Force Heroes v1.1.2 APK indir (Sınırsız Para/Can) 2022

Strike Force Heroes, oyuncuların arkadaşlarıyla veya güvenilir yoldaşlarıyla birlikte silahlı çatışmalar etrafında dönen çılgınlık dünyasına dalması için olağanüstü gelişme ile yoğun ve muhteşem bir oyun sunuyor.

Android Android Aksiyon
4 ( 272 puan )
Fiyat: $0
İsim Strike Force Heroes
Yapımcı Fun Actions FPS 3D
Tür Aksiyon
Boyut 73MB
Versiyon 1.1.2
MOD Sınırsız Para/Can
Orjinal Google Play
Strike Force Heroes is the most famous version in the Strike Force Heroes series of publisher Fun Actions FPS 3D
Mod Version 1.1.2
Total installs 1,000,000+
1. SINIRSIZ PARA 2. SINIRSIZ el bombası 3. SINIRSIZ SAĞLIK 4. REKLAM YOK

Strike Force Heroes, insanlara mobil platformlar için sayısız oyun modu ve FPS türünün yeni konseptlerini getirecek. Aynı zamanda, oyuncuların modern savaşların heyecan verici anlarına kapılmaları için birden fazla sunucuya veya lobiye sahip bir MMO’dur. Ayrıca, herkesin deneyimini yeni zirvelere çıkarmak ve tüm içeriğiyle onlara en iyi anları yaşatmak için yeni oyun modlarını düzenli olarak güncelleyecektir.

Strike Force Heroes: FPS 3D

ETKİLEYİCİ VE PATLAYICI BİR OYUN

Strike Force Heroes, bir maçtaki her şeyin eğlencenin zirvesi olduğu aynı türdeki diğer oyunlara kıyasla tamamen yeni bir FPS oyunu sunuyor. Oyuncular ayrıca birinci şahıs aracılığıyla zevkli duyguların tadını çıkaracaklar veya üstün grafik teknolojisine hayran kalacaklar. En iyi şey, oyuncuların kişisel savaş performansı için her öğeden en iyi şekilde yararlanmanın keyfini çıkarabileceği yok edilebilir ortamdır.

AŞIRI EĞLENCE İÇİN YENİLİKÇİ OYUN MODLARI

Oynanışı veya oyuncunun temposunu değiştirdiği için oyun modlarının tamamı ilgi çekici ve mizah dolu. İçeriğe bağlı olarak, oyunun kuralları veya oyuncunun hedefleri önemli ölçüde değişecek ve bu da ödül sistemini veya herkesin deneyimini önemli ölçüde etkileyecektir. Yeni modlar genellikle özel etkinlikler veya durumlar sırasında ortaya çıkar ve insanları katılmaya teşvik etmek için birçok ek ödül sunar.

Strike Force Heroes: FPS 3D

OTANTİK ORTAM VE ETKİLEŞİM

Oyun modlarının çeşitliliğinin yanı sıra, her maçın içindeki ortam gerçekçi ve kapsamlı etkileşime sahip. Oyuncular ayrıca kazanmak için arkadaşlarıyla birlikte birçok yaratıcı ve eğlenceli taktik uygulamak için bunları kullanabilirler. Bunun da ötesinde, dövüş boyunca gerçekçilik yaratmak için birkaç şey yok edilebilir ve aynı zamanda her oyuncunun hareketlerine dayalı patlayıcı bir atmosfer yaratır.

ETKİLEYİCİ BİR DENEYİM İÇİN Sezgisel KONTROLLER

Strike Force Heroes, herkese en iyi FPS deneyimini yaşatmak için mutlak esneklik sunan etkileyici kontrol sistemiyle de tanınır. Sadece bu değil, kontrol sistemi, oyuncuların en fazla doğruluk veya ferahlık hissine sahip olmaları için birçok yeni otomatik özelliği entegre edecek. Tabii ki, her şey, rahat arayan veya olağanüstü manevralar yapan insanlar için kapsamlı bir kişiselleştirmeye sahiptir.

Strike Force Heroes: FPS 3D

ELİNİZDEKİ MUHTEŞEM BİR ARSENAL

Oyunun silah sistemi zengin ve canlı çünkü hepsi oyuncunun duygularını çeşitlendirmek için modern savaş alanı konseptlerine dayanıyor. Her silah türünün savaş alanında çeşitli etkileri veya rolleri vardır ve genellikle özel anlarda birçok etkileyici özellik sergilerler. Oyuncular ayrıca, birden fazla ortamda savaş yeteneklerini en üst düzeye çıkarmak için en sevdikleri silahları özelleştirebilirler.

YARATICI VE İLGİLENDİRİCİ BİR SAVAŞ ROYAL MODU

Strike Force Heroes’un ek oyun modlarında, Battle Royale modu, oyuncuların arkadaşlarıyla eğlenmesi için göze çarpan ve en etkileyici moddur. İçeriği, oyuncuyu ortamdaki her rastgele öğeden yararlanmaya ve şiddetli savaşlarda diğer oyunculara karşı karşıya gelirken hayatta kalan son kişi olmaya zorlar. Her şeyden önce, BR’deki kontrol mekanizması, oyuncuların tüm gizli potansiyellerin keyfini çıkarması için birçok çekici değişikliğe sahiptir.

Strike Force Heroes, oynanışı ve özel günlerdeki ekstraları sayesinde en eğlenceli ve ilgi çekici FPS oyunlarından biridir. Ayrıca, arkadaşlarıyla kaotik savaşlara daldığında her kişinin deneyimini geliştirmek için canlı ve gerçekçi bir grafik sistemi sunar.

Strike Force Heroes: FPS 3D

  • Oyuncuların sayısız savaşta arkadaşlarıyla büyülenmenin tüm zirvesini yaşamaları için ilgi çekici FPS faktörlerine sahip patlayıcı ve saf kaotik bir oyun.
  • Oyuncuları yeni deneyimler için yeni modlara katılmaya devam etmeye teşvik etmek için mükemmel ve cömert ödüllerle saf eğlence için yaratıcı oyun modları.
  • Oyunculara en sevdikleri silahları kullanırken yepyeni bir his verirken mutlak performansa sahip geniş bir silah özelleştirme sistemi.
  • Yıkılabilir bir ortama sahip gerçekçi grafikler, çeşitli eylemler yoluyla oyuncular için sürükleyici bir oyun deneyimi yaratır.
  • Sarhoş edici bir Battle Royale modu, heyecan verici bir FPS keşfi için birden fazla karakter sınıfı ve yeni gizli potansiyeller içeriyor.


İndir (73MB)

Artık indirmeye hazırsınız Strike Force Heroes ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir