Strelok Pro
Strelok Pro

Strelok Pro v6.7.5 APK indir (Ücretsiz) 2022


Strelok Pro ile bir merminin yörüngesini hesaplamak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Son derece çok yönlü bir akıllı bilgisayar olarak bilinir. G7, Lapua radar verilerini veya G1'in özel modern işlevlerini kullanmanın yanı sıra, balistik param

Android Android Eğlence
5 ( 345 puan )
Fiyat: $0
İsim Strelok Pro
Yapımcı Igor Borisov
Tür Eğlence
Boyut 9MB
Versiyon 6.7.5
MOD ÜCRETSİZ/Yamalı
Orjinal Google Play
Strelok Pro is the most famous version in the Strelok Pro series of publisher Igor Borisov
Mod Version 6.7.5
Total installs 100,000+

İndir (9MB)

Strelok Pro ile bir merminin yörüngesini hesaplamak daha önce hiç bu kadar kolay olmamıştı. Son derece çok yönlü bir akıllı bilgisayar olarak bilinir. G7, Lapua radar verilerini veya G1’in özel modern işlevlerini kullanmanın yanı sıra, balistik parametrelere ihtiyaç duymadan yörüngeyi de hesaplayabilir. Orada durmamakla birlikte, girdap kaymasını, kürek rüzgarının boyuna sapmasını vb. hesaplama işleviyle de bilinir.

TOZ HASSASİYET FAKTÖRÜ VE YUMUŞAK HIZIN HESAPLANMASI

Strelok Pro’ya atıfta bulunarak, tozun hassasiyet katsayısının hesaplanmasından bahsetmemek mümkün değil. Uygulamanın hesaplamalarda size yardımcı olabilmesi için önce bazı gerekli bilgileri sağlamanız gerekiyor. Spesifik olarak, hız ve sıcaklık ikizleridir. Farklı sıcaklık parametreleri ile namludaki hızı ölçtükten sonra elde edeceğiniz sonuçlar mevcut tabloya doldurulacaktır. Ancak termokupllar arasındaki farkın en az 5 derece olduğunu belirtmekte fayda var.

Belirlenen gereksinimleri doldurduktan sonra işiniz beklemek ve gerekli verileri almaktır. Tablo aracılığıyla, uygulama sadece tozun hassasiyet katsayısını hesaplamakla kalmaz, bunun yanı sıra gerçek sıcaklıkta namlu ağzının hızını da ölçer. Sizin için sıra dışı olan bir şey ise, tabloya en az 2 hız ve sıcaklık çifti girilirse uygulamanın hamur sıcaklığı hassasiyet katsayısını hızlı bir şekilde hesaplayabilmesidir.

Strelok Pro Strelok Pro

BALİSTİK KATSAYISI

Strelok Pro ile, yalnızca birkaç optimize edilmiş işlemle öndeki hedeflemenizi basitleştirebilirsiniz. İlk olarak, tabloya aralık parametresini girin. Aşağıda, Kartuş parametrelerini veya daha kolay anlaşılır balistik katsayısını girmeniz için bir kutu bulunmaktadır. Bu bilgi, bu uygulamanın mühimmat veya kartuş veritabanında bulunur. İndirip arayabilirsiniz.

KOMPAKT DÜĞMESİNİ UYGULAMADAN ÖNCE NOT

Yukarı akış parametresi ve toz duyarlılık faktörü ile birlikte namlu hızı doğrulandıktan ve hesaplandıktan sonra. Hesapla komut butonu ile uygulamayı otomatik olarak başlatabilirsiniz. Ancak bunu yaparken diğer bazı özellikleri kapatmak gibi aklınızda bulundurmanız gereken bazı notlar var. Özellikle, Coriolis etkisini ve yan rüzgarlardan kaynaklanan uzunlamasına sapmayı hesaplayın. Ayrıca, havadan tasarruf etmenize yardımcı olacak küçük bir numara, tüfeğin parametrelerini 0’a ayarlamaktır.

BAMMATİK KODU İLE DOĞRULAMA TALEP ÖZELLEŞTİRİLMESİ

Balistik katsayıya ihtiyaç duymadan gerçek irtifa hesaplama yeteneğinin yanı sıra, her kullanıcının ihtiyacına bağlıdır. Balistik katsayı sayesinde gerçek irtifa hesaplamak istiyorsanız hesapla butonuna basmadan önce düzeltme yapınız. Bu adım için 2 gerekli parametreyi girmeniz gerekir: namlu hızı ve atış mesafesi. Özellikle bilmeyenler için mesafenin 0’dan büyük olması garantidir. Gerçek irtifayı bulmak, hedefe atış yaparken isabetliliği sağlamak için önemlidir.

SON DERECE AKILLI CORIOLIS ETKİSİ HESAPLAMASI

Hedefe tam isabet sürecini destekleyen Strelok Pro, Coriolis etkisinin hesaplanmasını sağlar. Hedefe giden eylemsiz referans çerçevesine göre mermi akışının yörünge sapmasını kabaca belirleyecektir. Bu özelliği yalnızca açık durumda seçmeniz gerekir. Daha sonra yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz ve hemen küre simgesine tıklayacaksınız. Bu sürüm için başka bir küçük özel gereksinim, bu uygulamanın GPS navigasyon sistemine erişmesine izin vermeniz gerektiğidir.

Strelok Pro Strelok Pro Strelok Pro

MOBİL HAVA İSTASYONUNU BAĞLAMAK

Strelok Pro ayrıca size başka birçok ilginç ve çekici yardımcı özellik sunar. Bunlardan biri, kullanıcının mobil cihazının hava durumu istasyonu ile doğrudan iletişim kurabilmesidir. Hava durumu bilgilerini zamanında bilmek, uygulamanın daha uygun hesaplamalar yapmasına yardımcı olacak ve böylece amacınızın doğruluğunu sağlayacaktır. Uygulama, kullanıcıların bu özelliğe erişmek için Bluetooth’u etkinleştirmesini gerektirir.

GECİKME AÇISININ HESAPLANMASI İÇİN KAMERA KULLANIMI

Otoyol gibi düz görüş hatlarının yanı sıra, kullanıcıların biraz karmaşık nişan alma hatlarıyla karşılaştıkları birçok durum vardır. Bu durumlarda uygulama sizin için eğim açısını ve eğim açısını ölçer. Uygulama, ölçmek için kamerayı kullanacağından, kamera sistemine erişim izni vermeniz gerekiyor. Hiçbir şey bunu zorlaştıramaz, bu nedenle bu uygulama her zaman alanın en üstündedir.

YEDEKLEME VE VERİ SENKRONİZASYONU

Sizin tarafınızdan kullanılan bilgiler kaybolmaz, aksine, kullanıcının kişisel mülkiyeti altında bazı üçüncü taraf uygulamalar aracılığıyla saklanır. Özellikle bugün, Dropbox veya Google sürücüsü olan bir yedek kitaplık oluşturabileceğiniz 2 uygulama var. Önemli veriler daha sonra kolaylık sağlamak için yedeklenecek ve senkronize edilecektir.


İndir (9MB)

Artık indirmeye hazırsınız Strelok Pro ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIgor Borisov

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir