Street Racing 3D
Street Racing 3D

Street Racing HD MOD APK v6.4.0 (Sınırsız Para/Nitro) 2022


Hız ve süper arabaların hayranı mısınız? Milyonlarca dolara kendinize gerçekten iyi bir arabaya sahip olmak ister misiniz? Kendi havalı arabanızı tasarlamak ve karakterinizi yolda diğer sürücülerle yüzleşmek için göstermek mi istiyorsunuz? Çok fazla

Android Android Yarış
4 ( 827 puan )
Fiyat: $0
İsim Street Racing 3D
Yapımcı Ivy
Tür Yarış
Boyut 80MB
Versiyon 6.4.0
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Street Racing 3D is the most famous version in the Street Racing 3D series of publisher Ivy
Mod Version 6.4.0

İndir (80MB)

Hız ve süper arabaların hayranı mısınız? Milyonlarca dolara kendinize gerçekten iyi bir arabaya sahip olmak ister misiniz? Kendi havalı arabanızı tasarlamak ve karakterinizi yolda diğer sürücülerle yüzleşmek için göstermek mi istiyorsunuz? Çok fazla para ve can kaybetmek istemeden, tüm hayatınız boyunca pistte bir kez olsun deneyim yaşamak ister misiniz? Yukarıdaki gereksinimlerin tümünü karşılayabilecek bir şeye ihtiyacınız varsa, Street Racing HD, yarış oyunu nedeniyle kesinlikle denemeniz gereken bir deneyimdir – Ivy’nin yeni sevgilisi – şirket United’dan telefonlarda oyun üretiyor. Devletler.

Sokak Yarışı HD

Ücretsiz Route 66’dan Tokyo’nun keskin dönüşüne

Adları ekstrem spor türüyle ilişkilendirilen yarış oyunları veya filmlerin sıkı bir hayranıysanız, “Need for. Hız” veya “Hızlı ve Öfkeli”, tereddüt etmeyin, sadece “Sokak Yarışı HD” yi telefonunuza getirin, çünkü bu yarış temalı bu yepyeni oyunun sizi görünmez yapacağından emin olun. Ve yaşamak üzere olduğunuz deneyimlerden memnun olmak, gerçek hayatta gerçek bir araba kullanıyormuşsunuz gibi çılgın, göz alıcı, harika olacak. “Street Racing HD” kesinlikle günlük hayatın yorgunluğunu unutturan, hız ve süper arabalar dünyasına daldıran bir oyun olacak.

Sokak Yarışı HD

Grafiklerden bahsetmişken, “Street Racing HD” son derece göz alıcı ve gerçekçi 3D grafiklere sahiptir ve bu, yarış kadar gerçekçi olması gereken oyun türlerinin ön koşuludur. Garajın son derece lüks mat siyah rengi ile sahip olduğunuz ultra parlak otomobili öne çıkaracak. Oyundaki devasa araç koleksiyonu sizi memnun edecek ve hayran bırakacak. Ayrıca gerçek hayattaki popüler süper arabaların tasarımlarını, boya detaylarını, yolları kesinlikle görebileceğiniz zaman, kendi damgasını taşıyan bir araba modeli tasarlama özgürlüğüne de sahipsiniz. şeritler… o tasarımları geri getirmeye karar vermeden önce nasıl görünecek?

Sokak Yarışı HD

Sokak yarışı eğlencesinin tadını çıkarın!

“Street Racing HD”nin bir diğer övgüye değer noktası ise müzik bölümünde – son derece akılda kalıcı ve modern müzik parçaları (ama çok gürültülü değil) her yarıştan önce sizi daha da heyecanlandıracak. Ancak, burada talihsiz bir eksi nokta, yakınlaştırdığınızda, araba efektinin biraz bulanık görüneceğidir, ancak bu, Ivy’nin yalnızca sahibine odaklandığı ilk sefer olduğu için kolayca sempati duyabilir. Bir şirketin elmas oyunları üretmekte uzmanlaştığı bir şey olan yarış için kolayca sempati duyabilir ve teşvik edebiliriz. Çünkü ilk kez bu kadar ayrıntılı bir oyun yapmak zaten beklenmedik! “Street Racing HD”, arabalardan, yarış pistlerinden veya eşyalardan oluşan güzel tasarımlar için oyuncular tarafından yüksek puan aldı, çok mükemmel değil ama aynı zamanda harika.

Sokak Yarışı HD

Sokakları havaya uçurun!

“Street Racing HD”nin hız dünyasına girin, arsaya, mevsime göre oynamaktan veya etkinlik turnuvalarına katılmaktan seçebileceğiniz çok sayıda oyun moduna sahip olacaksınız. İlk başta, arabanız normal görünebilir, ancak çok belirgin olmayabilir, ancak yarış boyunca yavaş yavaş, arabayı yükseltmek veya yükseltmek için daha fazla paranız olacak, ayrıca süper arabayı renklerle dekore edeceksiniz. boya veya jant, jant, tavan gibi aksesuarlar… hepsi gerçek arabalardan farklı görünmeyen, titizlikle detaylandırılmış ve titizdir. Ve yarışta yapmanız gereken tek şey, diğer arabaları devirmek ve mümkün olduğu kadar çok nitrojen çubuğu toplamaktır, bu da iyilik kazanmak için pistte hızlanmanıza yardımcı olabilecek bir faktördür. diğer sürücülerden önce. Ayrıca, yarışmalara katılırken, hatta çevrimiçi veya çevrimdışı – ayrıca Asya’dan Avrupa’ya uzanan maceralı virajlarla aşırı yarış yaşayacaksınız – bu da bir nokta. artı “Street Racing HD”, pist haritaları o bölgeye özgü olduğunda.

Sokak Yarışı HD

Ödüller kazanmak ve parayı arabanın hızını veya aksesuarlarını yükseltmek, becerilerinizi geliştirmek ve kazanma oranı için kullanmak için zorlu bir yarıştan kendiniz geçeceksiniz! “Street Racing HD” hem Android hem de iOS işletim sistemlerinde yayınlanacak. Bu nedenle, macera yarışlarının hayranıysanız ve gerçeğe yakın deneyimler yaşamak veya kendi kişiliğinizi göstermek istiyorsanız ya da sadece saatlerce yakın arkadaşlarınızla tatmin olmak istiyorsanız Çalışın veya sıkı çalışın, “Street Racing HD” sizin için son derece uygun bir seçimdir. .


İndir (80MB)

Artık indirmeye hazırsınız Street Racing 3D ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanIvy

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir