Street Fighting 2
Street Fighting 2

Street Fighting 2 Mafia Gang v1.1 APK indir (Aptal Düşman) 2022

Street Fighting 2'ye gelen oyuncular, heyecanlı ve kanlı savaşların tadını çıkarabilirler. Oyuncular, sokaktaki kahramanlarla savaşabilecek uygun kahramanı kendileri seçmelidir. Ayrıca birçok heyecan verici turnuvaya katılabilir ve birçok cazip ödül

Android Android Aksiyon
5 ( 864 puan )
Fiyat: $0
İsim Street Fighting 2
Yapımcı GeekFable
Tür Aksiyon
Boyut 67M
Versiyon 1.1
MOD Aptal Düşman
Orjinal Google Play
Street Fighting 2 is the most famous version in the Street Fighting 2 series of publisher GeekFable
Mod Version 1.1
Total installs 500+

Street Fighting 2’ye gelen oyuncular, heyecanlı ve kanlı savaşların tadını çıkarabilirler. Oyuncular, sokaktaki kahramanlarla savaşabilecek uygun kahramanı kendileri seçmelidir. Ayrıca birçok heyecan verici turnuvaya katılabilir ve birçok cazip ödül kazanmaya çalışabilirsiniz. Bu maçlar sayesinde, daha benzersiz dövüş becerileri de geliştirirsiniz.

Sokak Dövüşü 2 – Mafya Çetesi Savaşı

KENDİNİZE UYGUN BİR KAHRAMAN SEÇİN

Oyun size özgürce seçebileceğiniz çeşitli güçlü kahraman karakterleri sunar. Güç ve beceri faktörlerine bağlı olarak oyuncular kendilerine en uygun kahramanı seçebilirler. Oyuncuların, kahramanlarını her türlü modern silahla ve makul dövüş becerileriyle donatmaları gerekir. Street Fighting 2 ayrıca oyuncuların güçlerini ve dövüş yeteneklerini artırmak için kahramanlarını eğitmelerine ve eğitmelerine olanak tanır.

Sokak Dövüşü 2 – Mafya Çetesi Savaşı

OYUNUN OLUŞTURDUĞU ZORLUKLARI VE GÖREVLERİ FETHET

Oyuncular, sokak haydutlarının yanı sıra şiddetli gangsterlerle savaşmalı ve onları yenmelidir. Burası aynı zamanda dövüş yeteneğinizi sergilemeniz ve aynı zamanda şehrinizi korumanız için bir oyun alanı. Hızlı hareketler ve güçlü dövüş hareketleriyle, yakında rakiplerinizi devirebilecek ve zafer talep edebileceksiniz.

Sokak Dövüşü 2 – Mafya Çetesi Savaşı

ÇEŞİTLİ OYUN SEVİYELERİ OYUNCULARA YENİ DENEYİMLER GETİRİYOR

Street Fighting 2’ye katılırken, oyuncular farklı zorluk seviyelerinde çeşitli zorluklarla yüzleşmek zorundadır. Oyun, oyunculara meydan okumak ve onlara harika bir deneyim yaşatmak için birçok yeni ve zorlu oyun modu sunuyor. Oyun modlarının sürekli değişmesi ile oyuncular sıkılmıyor. Seviye ne kadar karmaşıksa, stratejinizi o kadar çok değiştirmeniz ve daha fazla beceri geliştirmeniz gerekir.

Sokak Dövüşü 2 – Mafya Çetesi Savaşı

GÜÇLÜ YENİ BİR OYUN SAĞLAYARAK KONTROL SİSTEMİ OPTİMİZE EDİLMİŞTİR

Oyun çok yeni bir oynanış getiriyor ama aynı zamanda çok basit ve oynaması kolay. Bu oyunun birçok eski özelliği, oyuncuların ihtiyaçlarını karşılamak için iyileştirildi ve yeni boyutlara yükseltildi. Oyunculara güzel bir arayüz sağlamak için sadece görsel sistem yatırımı yapılmış ve geliştirilmiştir. Aynı zamanda ses sistemi de iyimser; fon müziği her durum için uygundur ve oyuncular için çekici hissi arttırır.

Sokak Dövüşü 2 – Mafya Çetesi Savaşı

ANA ÖZELLİKLER

  • Kendinize uygun bir kahraman seçin ve onları gerekli tüm silahlarla ve rakipleri yenebilmek için doğru dövüş becerileriyle donatın.
  • Bu şehirdeki haydutlar ve haydutlarla savaşmaya hazırlanmak için silahları yükseltin ve en makul stratejileri geliştirin.
  • Birçok zorluk, dövüş yeteneğinize meydan okumak için açıktır; oyuncuların şehirlerini korumak için sert bir şekilde yüzleşmeleri ve savaşmaları gerekiyor.
  • Oyuncular heyecan verici ve heyecan verici maçların tadını çıkarırken, keşfetmeniz ve fethetmeniz için sayısız heyecan verici görev içeren bir dizi farklı zorluk seviyesi.
  • Gelişmiş kontrol sistemi, mükemmel görsel ve ses efektleriyle birleştiğinde giderek daha modern hale geliyor ve oyuncuların bu oyuna daha fazla ilgi duymasını sağlıyor.


İndir (67M)

Artık indirmeye hazırsınız Street Fighting 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanGeekFable

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir