Street Fighter IV
Street Fighter IV

Street Fighter IV Champion Edition v1.03.03 APK + MOD (Kilitsiz) indir 2022


Street Fighter IV Champion Edition, oyuncuların 32 benzersiz karaktere katıldığı ve farklı modlarda savaşlara katıldığı bir dövüş oyunudur. Her karakterin kendine has özellikleri vardır ve oyunun mekaniği, saldırıyı öğrenmeniz gereken tamamen farklı

Android Android Aksiyon
5 ( 821 puan )
Fiyat: $0
İsim Street Fighter IV
Yapımcı CAPCOM CO LTD
Tür Aksiyon
Boyut 30M
Versiyon 1.03.03
MOD Tümünün Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Street Fighter IV is the most famous version in the Street Fighter IV series of publisher CAPCOM CO LTD
Mod Version 1.03.03
Oyunda gerçek parayla satılan tüm karakterlerin ve modların kilidi açılır. (Dolandırıcılık olduğu için gerçek oyuncularla veya çevrimiçi savaşlara katılamazsınız)

İndir (30M)

Street Fighter IV Champion Edition, oyuncuların 32 benzersiz karaktere katıldığı ve farklı modlarda savaşlara katıldığı bir dövüş oyunudur. Her karakterin kendine has özellikleri vardır ve oyunun mekaniği, saldırıyı öğrenmeniz gereken tamamen farklı kılar. Aynı zamanda zamanla oyundaki mevcut modlarda yeteneklerinizi artıracak ve birçok farklı rakiple savaşacaksınız. Kesinlikle gözlerinizi ondan alamayacaksınız.

Street Fighter IV Şampiyon Sürümü

TANIDIK KARAKTERLERLE DENEYİM SAVAŞLARI

Street Fighter serisinin hayranıysanız, Street Fighter IV Champion Edition’ı deneyimlediğinizde gerçekten de özel nostaljik deneyimler yaşayacaksınız. Ken, Ryu, Chun Li gibi karakterlerle tanışmaktan daha iyi bir şey olamaz. Bu oyunu deneyimledikçe, farklı oyun modlarında güçlü rakiplere karşı bu karakterlerle vakit geçirmeye devam edecek ve diğer oyuncuların önünde kontrol becerilerinizi ortaya koyacaksınız.

Oyunun başlangıcında, standart bir dövüş oyunları arayüzüne girecek ve karakteri bir joystick ve dört farklı eylemi temsil eden dört düğme ile kontrol edeceksiniz. İki temel saldırı şunlardır: Yumruk ve Tekme; onları bir joystick ile birleştirerek etkileyici becerileri açığa çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, Özel Hareket, özel becerileri başlatmanıza izin veren bir özelliktir ve Odak Saldırısı, hücum saldırılarına odaklanır. Her karaktere farklı yaklaşmanın yollarını bulacaksınız.

Street Fighter IV Şampiyon Sürümü

FARKLI OYUN MODLARINI DENEYİN

Street Fighter IV Champion Edition’da oyuncular iki oyun modu bulacaklar: Solo oyun ve Savaş modu. Solo oyun, tek oyuncular için hazırlanmış çok farklı oynanışları içeren bir moddur ve arcade, hayatta kalma, eğitim, meydan okuma içerir. Savaş modu için diğer oyuncularla tanışabileceksiniz ve oynanışa bağlı olarak, onlarla karşılaştığınızda rütbenizi artırabilirsiniz. Başka bir deyişle, her modun farklı zorlukları vardır.

Etkileyici sayıda karaktere erişecek ve kısa bir süre sonra düşmanları alt etmek için zaman ayıracaksınız. Ancak belirli bir miktarda beceri ve dikkat etmeniz gereken bir miktar dikkat gerektirecektir. Örneğin Focus saldırısı yaptığınızda saldırıyı yüklemek için zamana ihtiyacınız olacak ve saldırıya uğrarsanız yüklediğiniz işlem tamamen ortadan kalkacaktır. Aynı zamanda ayarlarda özel hareket desteği kullanıp kullanmayacağınızı da ayarlamanız gerekiyor.

Street Fighter IV Şampiyon Sürümü

DENEYİM ETMENİZ İÇİN ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Street Fighter IV Champion Edition gibi bir dövüş oyunu deneyimlediğinizde, kuşkusuz getirdiği miktardan herkes etkilenir. Spesifik olarak, bu oyunda 32 karakter var ve birçok oyuncunun kalbine damgasını vuran benzersiz, etkileyici özelliklere ve saldırılara sahipler. Aynı zamanda buton çeşitliliği ile bu saldırıları birleştirmenin olanaklarını öğrenmeli ve onlara hakim olmalısınız.

Street Fighter IV Şampiyon Sürümü

BLUETOOTH OYUN TAKIMI DESTEĞİ

Bu oyunu oynarken bulacağınız bir diğer ilginç nokta ise Bluetooth ile bağlı bir kontrolcü kullandığınızda daha keyifli bir deneyim yaşayacaksınız. Bir konsol oyunu oynuyormuş gibi hissedebilir ve kontrollere uyum sağlamak için zaman ayırabilirsiniz. Menüde kullandığınızda işe yaramıyor ama tek başınıza oynama ve savaşta karakteri hızlı bir şekilde kontrol etmenize yardımcı oluyor. Kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.


İndir (30M)

Artık indirmeye hazırsınız Street Fighter IV ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir