Strava
Strava

Strava v276.8 APK indir (Abonelik) 2022


Uygulama, üç konuyu uygulamanıza yardımcı olur: bisiklete binme, yüzme ve koşma. Tüm eğitiminiz tam olarak kaydedilecek ve daha kolay takip için net bir şekilde çizelgelenecektir. Koşu veya bisiklete binme ilerlemenizi gözlemlemek ve hatırlamak için

Android Android Fitness
5 ( 253 puan )
Fiyat: $0
İsim Strava
Yapımcı Strava Inc
Tür Fitness
Boyut 45MB
Versiyon 276.8
MOD Abonelik
Orjinal Google Play
Strava is the most famous version in the Strava series of publisher Strava Inc
Mod Version 276.8
Total installs 50,000,000+

İndir (45MB)

Uygulama, üç konuyu uygulamanıza yardımcı olur: bisiklete binme, yüzme ve koşma. Tüm eğitiminiz tam olarak kaydedilecek ve daha kolay takip için net bir şekilde çizelgelenecektir. Koşu veya bisiklete binme ilerlemenizi gözlemlemek ve hatırlamak için telefonunuzu veya akıllı saatinizi kullanın. Kullanıcılar, Strava izleyiciye dayalı olarak milyonlarca sağlıklı insanla yeni yollar deneyebilir. Disiplinlerin koordinasyonunu deneyimlersiniz ve bu sayede herkesin sağlığı iyileşir.

İYİ VE ETKİLİ SAĞLIK YAPMAK İÇİN 3 YOL VERİN

Kullanıcıların daha planlı ve daha akıllı egzersiz yapmalarına yardımcı olmak için Strava izleyicinin sunduğu yol. Uygulama, koşu mesafelerini, yüzme hızını, ulaşılan rakımı ve yakılan kalorileri otomatik olarak hatırlar ve izler. Koşu, koşu hızı, yüzme rotalarının istatistiksel bir haritasını oluşturun. Kullanıcılar ayrıca, kendilerini daha iyi eğitmenize ve başkalarıyla rekabet etmenize yardımcı olacak farklı zorluklarla birlikte koştukları veya bisiklete bindikleri rotayı uygulamanın haritasında gözlemleyebilir.

Strava: Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme Parkurları Strava: Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme Parkurları

SAĞLIĞI İYİLEŞTİRMEK İÇİN EGZERSİZİN İLERLEMESİNİ TAKİP EDİN

Koşma, bisiklete binme ve uygulama, yüzme aktivitelerini titizlikle belgeler ve zaman içindeki ilerlemeniz önceki sonuçlarınızla karşılaştırılır. Strava izleyici, oyuncuların antrenman ilerlemelerini takip etmelerine ve harcadıkları kalori miktarını hesaplamalarına olanak tanır. Tüketicilere, ne yaptıklarını anlamalarına yardımcı olacak çok sayıda kullanışlı özellik sağlayın.

İNSANLARI BİR ARAYA YAKLAŞTIRMAK

Bu uygulama, tüm süreci kaydetmenize yardımcı olur, böylece her eğitimden sonra daha iyi bilebilirsiniz veya sonuçlarınızı yayınlayabilirsiniz ve takipçileriniz ve arkadaşlarınız coşkuyla yorum yapabilir ve tezahürat yapabilir. Diğerleri de fitness hedeflerini ve bisiklet rotalarını dünyayla paylaşabilir. Topluluğu geliştirmek ve ağaç dikmek için fon toplamak veya yoksul çocuklar için el ele vermek için sürekli olarak düzenlenen faaliyetlere coşkuyla katılın, …

KENDİNİZ İÇİN ZORLUKLAR BELİRLEYİN

Oyuncular mevcut planları önerdiler ve bunları kendilerine daha iyi uyacak şekilde özelleştirebilirler. İzleme araçlarını kullanın ve kendinize ulaşmak için net hedefler belirleyin. Egzersiz yapmak ve sağlığınızı iyileştirmek için daima kendinize meydan okuyun. Strava izci, oyuncuların sağlığı iyileştirme sürecinde sürdürmelerine ve çaba göstermelerine yardımcı olur.

Strava: Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme Parkurları Strava: Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme Parkurları Strava: Koşu, Bisiklete binme ve Yüzme Parkurları

FİZİKSEL AKTİVİTELERİNİZDE DAHA İYİ VE DAHA İYİ OLMAK İÇİN EĞİTİM VE KOÇLUK

Kullanıcılar için üç yüzme, koşu ve bisiklet sporunda ustalaşmak için sizi eğitin. Strava izci, becerilerinizin giderek daha fazla gelişmesine yardımcı olur. İzleme süreci aracılığıyla, operasyonel verimliliği önemli ölçüde artırmak için etkili planlar oluşturun. Mil sayacı, yol boyunca size yardımcı olan kişisel antrenörünüz olur.

Kullanıcılar, normal egzersiz kadar sıkıcı olmayan farklı egzersiz biçimlerini deneyimleyebilir. Strava izleyici, herkesi eğlendirmek için hem etkili hem de eğlenceli egzersiz yapmanın yeni yollarını sunar. Ayrıca koştuğun mesafeyi ve her antrenmandan sonra yaktığın kaloriyi de biliyorsun. Bu, kullanıcı için büyük bir motivasyon yaratacak ve antrenmana daha fazla ilgi duymasını sağlayacaktır. Yorucu ve stresli çalışma saatlerinden sonra, bu fitness aktiviteleri stresi, iş baskısını ve ders çalışmayı azaltmanıza yardımcı olur.

ANA ÖZELLİKLER

  • Tüm kullanıcılara en etkili eğitim sonuçlarını almalarına yardımcı olmak için etkili ve uygun eğitim yöntemleri sağlayın.
  • Unutmayın, her koşu mesafesini, yüzme hızını, yakılan kalorileri takip edin ve bunlar hakkında ayrıntılı istatistikler ve çizelgeler oluşturun.
  • Vücudunuzu daha fazla geliştirmek ve geliştirmek için kendinize zorluklar ve net planlar belirleyin.
  • Aktiviteleri çevrenizdeki insanlarla paylaşın, arkadaşlar edinin, onlarla rekabet edin ve mükemmel eğitimi takip edin.
  • Hem egzersiz yapmak hem de sağlığı iyileştirmek ve toplumu geliştirmek için kulüpler ve ajanslar tarafından düzenlenen etkinliklere aktif olarak katılın.


İndir (45MB)

Artık indirmeye hazırsınız Strava ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir