Storypick
Storypick

Storypick v4.6 APK indir (En Son Sürüm) 2022


Storypick, oyuncuları benzersiz ve romantik dünyalarına çekmek için sayısız etkileşimli hikaye içeren bir kütüphanedir. Ayrıca, görüntü kalitesi birinci sınıf, dünyada trend olan K-webtoon tarzı karakterleri çiziyor. Her hikaye, oyunculara bu eğlence

Android Android Simülasyon
5 ( 413 puan )
Fiyat: $0
İsim Storypick
Yapımcı Day7
Tür Simülasyon
Boyut 90M
Versiyon 4.6
MOD En Son Sürüm
Orjinal Google Play
Storypick is the most famous version in the Storypick series of publisher Day7
Mod Version 4.6
Total installs 500,000+

İndir (90M)

Storypick, oyuncuları benzersiz ve romantik dünyalarına çekmek için sayısız etkileşimli hikaye içeren bir kütüphanedir. Ayrıca, görüntü kalitesi birinci sınıf, dünyada trend olan K-webtoon tarzı karakterleri çiziyor. Her hikaye, oyunculara bu eğlenceli ve derinlemesine türde en iyi deneyimi sunmak için arsa arasında ayrım yapmak için birçok unsuru birleştirir.

hikaye seçimi hikaye seçimi

BÜYÜLEYİCİ HİKAYELERLE GENİŞ KÜTÜPHANE

Oyuncular Storypick’e vardıklarında, keşfedebilecekleri farklı tür veya tarzlarda yüzlerce yeni hikayeden oluşan bir kitaplık tarafından karşılanırlar. Oyuncunun ilk adımlarını atması için her hikayenin atmosfer, ortam, dünya ve başlangıç ​​kaderinde büyük bir farkı vardır. Bu nedenle, oyuncuların trajik bir yetimhane veya lüks bir prenses gibi birçok kadere dalmanın keyfini çıkarması için birçok seçeneğe sahip olacak.

Etkileyici olan şey, kitaplığının oyuncuları eğlendirmede proaktif olması ve sürekli olarak yeni hikayeler veya yüksek kaliteli editör seçimleri önermesidir. Bunun da ötesinde, daha benzer hikayeleri tanıtmak için ilgilendikleri etkinliklere veya türlere dayalı olacaktır. Elbette oyuncular yeni hikayeler aramak için akıllı filtreler kullanabilir, böylece onları kategoriye veya uyumlu konsepte göre sınıflandırmaya başlayabilir.

hikaye seçimi hikaye seçimi

FARKLI KADERLERLE İNTERAKTİF SEÇİMLER

Oyundaki her hikaye, oyuncuya kaderi inşa etmede geniş bir seçenek sunmak için birçok farklı boyut veya gelişme ile geliştirilmiştir. Seçimler her zaman bunu etkiler ve oyuncular etraflarında olup bitenleri temel alabilir ve mantıklı seçimler yapabilir veya bir şeyleri değiştirebilir. Her şeyden önce, oyundaki her hikayenin romantik bir unsuru vardır ve heyecan verici aşk unsuru nedeniyle oyuncunun hayatı alt üst olacaktır.

Hemen hemen her durum veya hikaye konuşması, oyuncuya ikiden fazla farklı seçenek sunar ve her ikisinin de arsa üzerinde rastgele etkileri vardır. Ayrıca, oyuncular birçok kişilik oluşturabilir veya diğer karakterlerin tutumlarını değiştirmesini ve yeni sırlar açmasını sağlayabilir. Elbette, oyuncunun stiline uygun seçimler yaparak, olumlu ya da olumsuz her boyut etkilenebilir.

ÇEKİCİ STİLLERLE BENZERSİZ GÖRSELLER

Storypick ayrıca, karakterler rafine, cilalı ve çekicilik dolu olduğundan, her hikayede oyunculara sunduğu görsel kaliteyle gurur duyuyor. Ayrıca güçlü bir K-webtoon çizim stiline sahipler, bu da bazı karakterleri muhteşem, seksi ve olay örgüsünde vurgulanması kolay hale getiriyor. Her şeyden önce, oyuncular çeşitli kostümler arasından seçim yapabilir veya karakterlerini kişiselleştirerek her durumda kendilerini güzelleştirebilir.

hikaye seçimi hikaye seçimi

DAHA FAZLA HEYECAN İÇİN BÜYÜK ETKİNLİKLERİ TAKİP EDİN

Storypick, etkileşimli hikayelerden oluşan normal bir kitaplıktır, ancak aynı zamanda oyuncuların kendilerini sonsuz eğlenceye kaptırmaları için ilgi çekici etkinlikler sunar. Etkinlikler her zaman mükemmel bir şekilde geliştirilir ve derinlemesine yapılır, olağanüstü içerikle doludur ve yeni hikayeler veya göze çarpan kostümler içerir. Oyuncular ayrıca bazı güzel ödüller kazanabilir, böylece her hikayede daha da ilerleyip mutlu bir hayat kurabilirler.

Storypick, oyuncular için yeni hikayeler veya bölümlerle düzenli olarak güncellenecektir. İyileştirilmiş bir arayüze, birinci sınıf görsel kaliteye ve oyuncuların eğlenmesi için çok çeşitli hikayelere sahiptirler. Hepsinden iyisi, oyunculara her hikaye ilerlemesinde ilerlemeleri için en iyi beklentileri ve ödülleri vaat eden etkileyici bir etkinlik sistemine sahip.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız Storypick ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir