StoryLab
StoryLab

StoryLab v4.0.2 APK (Premium) 2022


StoryLab APK , şu anda kullanıcılara birden fazla platformda hikayeler veya kısa videolar için olağanüstü içerik oluşturmak için gereken birçok kaynak veya araç sağlayan en trend uygulamalardan biridir. Aynı zamanda birçok etkileşimli özellik ile bir

Android Android Eğlence
4 ( 672 puan )
Fiyat: $0
İsim StoryLab
Yapımcı cerdillac
Tür Eğlence
Boyut 28MB
Versiyon 4.0.2
MOD Premium
Orjinal Google Play
StoryLab is the most famous version in the StoryLab series of publisher cerdillac
Mod Version 4.0.2

İndir (28MB)

StoryLab APK , şu anda kullanıcılara birden fazla platformda hikayeler veya kısa videolar için olağanüstü içerik oluşturmak için gereken birçok kaynak veya araç sağlayan en trend uygulamalardan biridir. Aynı zamanda birçok etkileşimli özellik ile birlikte gelir ve kullanıcılara tam potansiyelini keşfetme sürecinde birçok farklı işe veya hedefe hizmet etmek için birçok özelleştirme veya kişiselleştirme vaat eder.

storylab 2 storylab 3 storylab 4

BASİT EYLEMLERLE MUHTEŞEM HİKAYELER YARATIN

Story Lab, kullanıcılarla en etkileyici hikayelerden birini oluşturmak için özgürce tasarlamalarına veya mevcut çeşitli içerikler arasından seçim yapmalarına olanak tanıyan basit etkileşimiyle ünlüdür. Başka bir deyişle, uygulamanın olanakları sonsuzdur ve kullanıcılar, nesnelerin tüm potansiyellerinden veya olasılıklarından sonuna kadar yararlanmak için hayal güçlerini harekete geçirebilirler. Uygulamaya geldikten sonra, kullanıcıların fotoğrafları veya videoları için mükemmel bir hikaye oluşturmak için sadece birkaç basit adıma ihtiyacı var. Ayrıca, her şeyi düzenlerken gereken zamandan tasarruf etmek için kullanıcılara çok fazla özelleştirme veya optimizasyon sağlayacaktır.

GENİŞ VE İLERİ HİKAYE OLUŞTURMA ARAÇLARI

Uygulamanın araçlarının veya özelliklerinin çoğu, kullanıcı her şeyi manuel olarak düzenlerse doğruluğu artırmak için AI desteklidir. Çoğu zaman beğendikleri şablonları veya tasarımları seçmeleri ve ardından eksiksiz bir hikaye oluşturmaya başlamak için kişisel fotoğraflar veya videolar eklemeleri gerekir. Uygulama, profesyonel bir fotoğraf özelleştirme sistemini entegre etmese de, kaynakları ve içeriği, kullanıcıların geniş çapta uygulamaları için sonsuzdur.

storylab 19 storylab 5 storylab 6

Kullanıcılar, olağanüstü şablonlarda veya galerilerde durmadan hikayeleri daha benzersiz ve muhteşem hale getirmek için kolaj görüntüleri veya şık metin gibi birçok çekici şey ekleyebilir. Bu aynı zamanda parıltı, aydınlatma ve daha fazlası gibi birçok benzersiz ve göz alıcı görsel efekt içerir. Her kişinin yaratıcılığına bağlı olarak, en güzel ve mükemmel hikayelerden birini tasarlamak ve oluşturmak için tüm kaynakları kullanabilirler. Elbette, genel olarak birçok değişiklik yapmak için bazı özelleştirmeler veya ön ayarlar eklenebilir.

GÜZEL VE ​​ÖNEMLİ FİLTRELER VEYA ÇIKARTMALAR

Filtreler ve Çıkartmalar, kullanıcının çevresinin rengini veya stilini değiştirebildikleri için Story Lab’in en değerli kaynakları olarak kabul edilir. Hikayenin ana içeriğinin net bir şekilde vurgulanmasına yardımcı olacak ve kullanıcılara diğer hikaye türlerini tasarlarken daha yaratıcı ve esnek olmaları için daha fazla seçenek sunacaktır. Ayrıca, birçok ön ayar ile birlikte gelir ve kullanıcıların gelecekte yeni hikayeler için birçok farklı stili özelleştirmesine ve kullanmasına ve düzenleme veya yeni hikayeler oluştururken zamandan tasarruf etmesine olanak tanır.

storylab 7 storylab 8

Sezgisel ARKA PLAN SÖKÜCÜ

Story Lab APK ayrıca, kullanıcıların sevdikleri herhangi bir fotoğrafın arka planını değiştirmelerine olanak tanıyan gelişmiş bir işlevi de bütünleştirir. Bu işlevin kullanımı kolaydır ve kullanıcı arka plan görüntüsünü değiştirebilir veya dışarıdan yenilerini içe aktarabilir. Kullanıcılar, arka planı değiştirmenin yanı sıra, mevcut fotoğraflarla bir animasyon oluşturarak onları daha nostaljik hale getirebilir ve sosyal ağ platformlarında sıklıkla gördükleri olağan hikayelerden sıyrılabilir.

Story Lab’in olanakları neredeyse sınırsızdır ve kullanıcılar en seçkin ve yaratıcı hikayeleri yaratmak için hayal güçlerini bırakabilirler. Sadece bu değil, uygulamanın kaynakları ve içeriği ücretsizdir. Kullanıcıların hikayeleri mümkün olduğunca çok benzersiz veya etkileyici tarzda tasarlama seçeneklerini genişletmek için düzenli olarak güncellenirler.


İndir (28MB)

Artık indirmeye hazırsınız StoryLab ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdancerdillac

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir