StoryArt
StoryArt

StoryArt v3.6.0 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022


StoryArt, kullanıcıların başta Instagram olmak üzere sosyal ağ platformlarında yayınlamak üzere etkileyici sayıda hikaye oluşturabilecekleri bir uygulamadır. Kolayca erişebileceğiniz birçok heyecan verici özellik ve çeşitli türler bulacaksınız. Aynı

Android Android Fotoğrafçılık
5 ( 216 puan )
Fiyat: $0
İsim StoryArt
Yapımcı ryzenrise
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 46MB
Versiyon 3.6.0
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
StoryArt is the most famous version in the StoryArt series of publisher ryzenrise
Mod Version 3.6.0
Total installs 10,000,000+

StoryArt, kullanıcıların başta Instagram olmak üzere sosyal ağ platformlarında yayınlamak üzere etkileyici sayıda hikaye oluşturabilecekleri bir uygulamadır. Kolayca erişebileceğiniz birçok heyecan verici özellik ve çeşitli türler bulacaksınız. Aynı zamanda, bu kadar çok sayıda, özelliklerini doğrudan kullanacaksınız. Böylece herkes bu uygulamayı kullanabilir.

YENİ HALLOWEEN ÇIKARTMALAR VE ŞABLONLARLA GÜNCELLENDİ

StoryArt’ın yeni sürümünde, kullanıcılar o yılki Cadılar Bayramı etkinliğine uygun yeni şablonlar ve çıkartmalar bulacaklar. Bu uygulamanın sağladığı animasyonlu şablonlardaki efektlerle büyülü bir tarzda birçok etkileyici hikaye yaratacaksınız. Aynı zamanda, çıkartmalar, getirdiği eğlence nedeniyle deneyimli düzenleme kullanıcılarının görmezden gelmeyecekleri bir vurgu faktörü olacaktır. İşte size yeni kaynaklar.

StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü

INSTAGRAM İÇİN ETKİLEYİCİ HİKAYELER YARATMAK İÇİN UYGUN

StoryArt’a geldiğinizde etkileyici bir Instagram hikayesi oluşturmak için mükemmel bir özellik elde edersiniz. Aynı zamanda bu uygulamadaki özelliklerin erişilebilirliği nedeniyle çeşitli kullanıcılar için uygundur. Ayrıca Instagram’a yüklemek için oluşturduğunuz her hikaye doğru orantıda ve uyumludur. Elbette ürünleriniz bu platforma yüklendiğinde kalite kaybından endişe etmenize gerek kalmayacak.

BİRÇOK KİŞİ İÇİN KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Kullanıcılar bu uygulamanın getirdiği heyecan verici özelliklere erişebilecekler ve bunlardan biri de özelliklerin tamamen makul bir şekilde düzenlenmesi. Spesifik olarak, uygulamanın ana arayüzüne girdiğinizde, bileşenler şablonlar, animasyonlu şablonlar, filtre ve efekt vb. gibi farklı sekmelere ayrılır. Aynı zamanda, kullanıcılar keşfetme veya toplama özelliği aracılığıyla nihayetinde ihtiyaç duyduklarını bulurlar.

StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü

YENİ KULLANICILAR İÇİN KULLANIMA UYGUN

StoryArt’ı başlattığınızda kesinlikle ilk özelliği görmezden gelemeyecek ve özellikle uygulamayı yeni deneyimlemeye başlayanlar olmak üzere geniş bir kullanıcı kitlesine yardımcı olacaksınız. Spesifik olarak, şablonlar özelliği önceden tasarlanmıştır ve uygun gördüğünüzü seçmeniz gerekir. Ardından, memnun olduğunuz bir fotoğrafı uygulamaya koyacak ve bazı renk ve efekt ayarlarından geçmesine izin vereceksiniz. Sadece birkaç saniye içinde ürününüz doğar.

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK ETKİLEYİCİ FİLTRE

Bir resim düzenleme uygulamasına ulaştığınızda, bu uygulamanın sağladığı filtreler ilginizi çekecektir. Spesifik olarak, çeşitli renkli filtreler bulabileceksiniz ve keşfederken renk illüstrasyonunun bazı yönlerini göreceksiniz. Doğru seçimleri yapmak için bir renk tabanı elde edeceksiniz ve bu uygulamanın sunduğu filtrelerin sayısından etkileneceksiniz. Her özellik, keşfetmek için zaman harcayacağınız etkileyici miktarda kaynağa sahiptir.

StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü StoryArt – Instagram için Insta hikaye editörü

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ DAHA FAZLA DÜZENLEME ÖĞELERİ

Animasyonlu şablonlar kullandığınızda, efektlerin görünme hızı gibi birçok faktörü ayarlayabilir ve bazı içerik öğelerini değiştirebilirsiniz. Kullanabileceğiniz yazı tipleri o kadar çeşitli ve sanatsal ki, kullandığınız şablonlara uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Ayrıca soft renklere ve farklı tasarımlara sahip binlerce harika kapak şablonu var. Ürünlerinize ekleyebileceğiniz stickerlar ile çeşitli uygunlukları olacaktır.


İndir (46MB)

Artık indirmeye hazırsınız StoryArt ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.

Yapımcıdanryzenrise

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir