StoryArt
StoryArt

StoryArt v3.6.0 APK (Premium) indir 2022


StoryArt APK, kısa hikaye tarzı videoları desteklediği sürece Instagram, Facebook, Youtube vb. gibi popüler platformlar için profesyonel bir hikaye editörüdür. Hikaye yayınlama, sosyal ağ platformlarında yaygınlaştı ve kullanıcılar, sevdikleri her şe

Android Android Fotoğrafçılık
4 ( 314 puan )
Fiyat: $0
İsim StoryArt
Yapımcı ryzenrise
Tür Fotoğrafçılık
Boyut 34MB
Versiyon 3.6.0
MOD Premium
Orjinal Google Play
StoryArt is the most famous version in the StoryArt series of publisher ryzenrise
Mod Version 3.6.0

İndir (34MB)

StoryArt APK, kısa hikaye tarzı videoları desteklediği sürece Instagram, Facebook, Youtube vb. gibi popüler platformlar için profesyonel bir hikaye editörüdür. Hikaye yayınlama, sosyal ağ platformlarında yaygınlaştı ve kullanıcılar, sevdikleri her şeyi kısa sürede ancak gerekli içerikle dolu olarak özgürce yükleyebilirler. Ayrıca, bu makaledeki uygulama, kullanıcılara mümkün olan en iyi düzenleme deneyimini sağlayan gelişmişlik ve kullanışlılıkla tasarlanmıştır.

BÜYÜK ÖZELLEŞTİRME İLE ESNEK ARAYÜZ

StoryArt bir hikaye editörüdür, dolayısıyla arayüzü incelik, zarafet ve uyumun güzelliği ile tasarlanmıştır. Ayrıca tüm işlevleri otomatik olarak farklı kategoriler halinde düzenler. Mükemmel şekilde optimize edilmiş arayüz sayesinde kullanıcılar, uygulamanın kitaplığından yeni içerik veya özel efektler eklemek de dahil olmak üzere düzenlenecek içerikte kolayca gezinebilir. Arayüz sayesinde kullanıcılar her şeyi esnek bir şekilde düzenleyebilir; hatta tüm gizli potansiyelini keşfetmek için çok yönlü özelleştirmeye sahiptir.

ÜCRETSİZ KULLANILACAK GENİŞ KAYNAKLAR

Kullanıcılar düzenlemeye başladıklarında, 4000’den fazla şablon, güzel profiller, animasyonlu efektler vb. içeren devasa bir kaynak kitaplığına erişecekler. Her biri, kullanıcıların yaratıcı olmaları ve en etkileyici ve olağanüstü hikayeyi tasarlamaları için kendi çeşitliliğine ve zenginliğine sahiptir. Ayrıca, kullanıcıların hayal güçlerini içeriğe aktarmaları ve böylece efektler, filtreler, sesler, metinler ve daha fazlası gibi sevdikleri her şeyi eklemeleri için birçok çekici özelliğe sahiptir. Uygulama olanakları sonsuzdur ve kullanıcılar bunları birçok farklı hikaye için etkili bir şekilde kullanabilir.

Hikaye oluşturmayı bırakmayan uygulama, kullanıcıların birçok temel adım ve farklı hizmetlerle fotoğrafları veya videoları düzenlemesine de olanak tanıyor. İşlevlerin çoğu hikaye oluşturmaya yönelik olsa da, uygulamanın araçları ve özellikleri ücretsiz ve sınırsız olduğu için kullanıcılar başka amaçlar için de kullanabilirler. Bunun da ötesinde, kullanıcılar her şeyi kendilerine uyacak şekilde özelleştirebilir, böylece hayal güçlerinden gelen en güzel ve mükemmel hikayeye sahip olmak için birçok optimizasyon uygulayabilir.

HİKAYELERİNİZ İÇİN DAHA FAZLA YAN İÇERİK EKLEYİN

Kullanıcılar hikayelerinin mevcut fikirlerinden veya ayarlarından hala memnun değilse, StoryArt, kullanıcıların ana hikayelerine eklemeleri için daha fazla yan içerik sağlayacaktır. Ekstra içerik, gif, emote, hikayeler, alıntılar ve daha fazlası dahil olmak üzere dünyanın mevcut kitaplıklarından gelir. Her birinin çekiciliği ve güzelliği vardır ve kullanıcı hikayelerini muhteşem hale getirebilir ve izleyicileri hızla onlara çekebilir.

ESTETİK FİLTRELERLE ÖN AYARLARINIZI TASARIMLAYIN

StoryArt, hikaye düzenleme özellikleriyle ünlüdür ve kullanıcılara kolayca harika hikayeler oluşturmaları için birçok kolaylık sağlar. Kullanıcılar ayrıca ön ayarları stilleriyle özelleştirebilir, estetik ve şehvetli filtreler veya sinematik oluşturabilir. Kullanıcıya bağlı olarak, farklı sosyal medya platformları için muhteşem hikayelere sahip olmak için ön ayarları sonuna kadar kullanabilirler. Hikayelere başvurmanın yanı sıra, hızlı yükleme için resimleri otomatik olarak düzenlemek için kullanabilirler, bu da zamandan tasarruf etmelerine ve ön ayarları kullanarak yeni olanaklar açmalarına yardımcı olur.

StoryArt, Instagram kullanıcıları veya benzerlerinin cihazlarında olması gereken çok yönlü bir uygulamadır. Bu sayede her hikaye yeni ve farklı hale gelecek, izleyicileri kendine çekecek ve kendilerini diğer hikayelerden farklı kılacak. Ayrıca, kullanıcıların sevgili takipçileri için hikayeler oluştururken hayal güçlerini genişletmeleri için yeni potansiyel ve özellikler de dahil olmak üzere yeni içeriği düzenli olarak güncelleyecektir.


İndir (34MB)

Artık indirmeye hazırsınız StoryArt ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Yapımcıdanryzenrise

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir