Stories
Stories

Stories: your choices matter v0.9393 MOD APK (Sınırsız Elmas/Bilet) indir 2022


Hikayeler: Seçimleriniz önemlidir, oyuncuların en sevdikleri türden farklı hikayeler okuyacakları bir oyundur. Aynı zamanda kısa açıklamalar aracılığıyla tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca seçimlerinize bağlı olarak hikayenin yönü de de

Android Android Oyun
5 ( 889 puan )
Fiyat: $0
İsim Stories
Yapımcı Megaloot
Tür Oyun
Boyut 82MB
Versiyon 0.9393
MOD Sınırsız Elmas/Bilet
Orjinal Google Play
Stories is the most famous version in the Stories series of publisher Megaloot
Mod Version 0.9393
Total installs 100,000+
 • MENÜ MODU
 • Sınırsız elmas
 • Sınırsız bilet
 • Reklamlar kaldırıldı


İndir (82MB)

Hikayeler: Seçimleriniz önemlidir, oyuncuların en sevdikleri türden farklı hikayeler okuyacakları bir oyundur. Aynı zamanda kısa açıklamalar aracılığıyla tercihlerinize göre seçim yapabilirsiniz. Ayrıca seçimlerinize bağlı olarak hikayenin yönü de değişecek ve oyunda birçok olasılık yaratacaktır.

FARKLI HİKAYELER KOLEKSİYONUNUN DÜNYASINA GİRİN

Hikayelerde: seçimleriniz önemlidir, oyuncular içeride neler olduğunu okumak ve keşfetmek için zaman ayırabilecekleri birçok ilginç hikaye bulacaklar. Bu oyundaki dünya tamamen etkileyici olacak şekilde tasarlanmıştır ve aldığınız bilgileri göstermek için hangi durumda olduğunuzu bilmenize yardımcı olur. Ayrıca, bu oyun ihtiyaçlarınızı karşıladığında bulabileceğiniz birçok ilginç noktaya tamamen sahiptir.

Oyuna başladığınızda karşınıza hikayelerin seçim arayüzü çıkacak. İstediğiniz hikayeyi seçmek için kolayca farklı hikaye türlerine ayrılacaklar. Aynı zamanda, her hikaye farklı bir yerde geçiyor ve hiçbir bağlantısı yok. Keşif yolculuğunuza başlamadan ve çeşitli zorlukların üstesinden gelmeden önce özet bilgilerini okuduğunuzda bunu fark edebilirsiniz.

Hikayeler: seçimleriniz önemlidir Hikayeler: seçimleriniz önemlidir

GÖZDEN GEÇİRMEYECEĞİNİZ BİRÇOK İLGİNÇ HİKAYE

Hikayelerde: seçimleriniz önemlidir, oyuncular etkileyici sayıda hikaye bulabilir ve elbette deneyiminizi değiştirmek için farklı türlere yayılacaklar. Örneğin, bir Yarı-Tanrı’nın krallığınızı devraldığı tanrısal bir çağda yaşayan bir insan olabilirsiniz. Ayrıca sorunlarla karşılaştığınızda ve ıssız bir adaya sürüklendiğinizde normal dünyaya dönebilirsiniz. Ama adadaki tüm kızlar sana sahip olmak istediğinde her şey seni yorar.

Bilgilerin içeriğini anlamanıza yardımcı olmak için görüntüler aracılığıyla aktarılan ayrıntıları kolayca bulabileceğiniz bu oyunun içinde bulduğunuz bunları deneyimleyin. Aynı zamanda ilgili karakterler de karşımıza çıkacak ve oyunun tecrübesinin çoğu hikaye olduğu için bu bilgileri dikkatlice okuyacaksınız. Elbette hiç kimse oyunun en iyi kısmını kaçırmak istemez ve yavaş yavaş yönünüzü değiştirmeye yönelik seçimleriniz ortaya çıkacaktır.

Hikayeler: seçimleriniz önemlidir Hikayeler: seçimleriniz önemlidir

SEÇİM YAPARKEN DİKKATLİ OLUN

Büyüleyici hikayelere ve pek çok soruna ek olarak, başa çıkmanız gereken seçenekler de var. Seçeneklerin sayısı önceden haberiniz olmadan değişecektir, böylece makul ve isteklerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Aynı zamanda bazen okuduğunuz bilgilerden de seçimler gelir ve her seçim farklı bir sonuç getirir. Elmaslarla ilgili iki ana formda sınıflandırılabilirler.

Belirli bir miktarda elmas ödemeyi gerektiren ve oyunun versiyonuna bağlı olarak seçenekler bulabileceksiniz; oyuncu tüketilen elmas sayısını azaltabilecektir. Dolayısıyla bu oyunda pek çok olasılığın gerçekleşebileceği söylenebilir.

Oyunun getirdiği okuma deneyimi eninde sonunda oyuncuları cezbeder çünkü:

 • Bir hikaye listesi mantıksal olarak farklı kategoriler halinde düzenlenmiştir ve aralarından seçim yapabileceğiniz açıklamalar bulabilirsiniz.
 • Türleri, gizem, macera, suç ve diğerleri gibi oyuncuların seveceği türlerle tamamen çeşitlidir.
 • Hikayeler, farklı zorlukların üstesinden gelmeniz için size eşlik eden çizimler ve karakterler tarafından yönetiliyor.
 • Kaynakların sayısına göre hikayenin yönüne karar verecekleri için, seçimler oyuncular için her zaman bir meydan okumadır.
 • Seçenekler iki farklı kategoride sınıflandırılmış ve pırlanta ile ilgili ve hikaye ile ilgili birçok imkana sahip.


İndir (82MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stories ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir