Stop Calling Me
Stop Calling Me

Stop Calling Me – Call Blocker v2.3.19 APK + MOD (Pro Kilidi Açık) indir 2022

Beni Aramayı Durdur, kullanıcıların rahatsız olduklarında veya mutlak güvenlik sağlarken tüm kişilerin sahiplerini tamamen engellemek istediklerinde kişilerle ilgili her şeyi engellemelerine yardımcı olur.

Android Android İletişim
4 ( 280 puan )
Fiyat: $0
İsim Stop Calling Me
Yapımcı MGLab apps
Tür İletişim
Boyut 32MB
Versiyon 2.3.19
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Stop Calling Me is the most famous version in the Stop Calling Me series of publisher MGLab apps
Mod Version 2.3.19
Total installs 1,000,000+

Beni Aramayı Durdur, kullanıcıların birçok aramayı güvenlikle engellemesine ve belirli süreçleri otomatikleştirmek için daha önemli iyileştirmelere yardımcı olan çok yönlü bir yardımcı programdır. Ayrıca, kaynağı bulmada ve gelecekteki rahatsız edici aramaları önlemek için şirketler veya spam aramalar gibi her şeyi engellemede yararlı ve karmaşıktır. Kullanıcılar, birçok gelişmiş özellikle sistemdeki her şeyi özelleştirebilir ve tüm bağlantılarıyla sorunsuz bir şekilde etkileşim kurmak için yeni olanaklar açabilir.

KİŞİLERE ENTEGRASYONLU YENİLİKÇİ ARAYÜZ

Beni Aramayı Durdur’un arayüzü, bir yardımcı programdan biraz farklıdır, çünkü cihaz veya sistemdeki Kişiler özelliğine ayrı veya entegre olabilir. Bu nedenle, insanlara birçok kaynaktan gelen kişilerle veya garip aramalarla hızlı bir şekilde çalışmak için çok sayıda esnek ve sorunsuz etkileşim sağlar. Ayrıca, diğer birçok seçkin tema veya stille insanların kullanıcı deneyimini değiştirmek için arayüzde geniş özelleştirme ile birlikte gelir.

Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici

BELİRLİ KAYNAKLARDAN GELEN TÜM YABANCI NUMARALARI OTOMATİK OLARAK ENGELLEME

Uygulama, belirli süreçleri otomatikleştirmeye ve istenmeyen aramalar için yeni operasyonel potansiyeli açmaya yardımcı olmak için birçok gelişmiş özelliği birleştirir. Gelen aramaları otomatik olarak tanıyabilir ve daha önce internet üzerinden sahip olduğu veriler üzerinden kullanıcı adına analiz edebilir. Kaynağı reklam veya spam aramalar olarak belirledikten sonra, uygulama daha sonra insanları rahatsız etmemek için kaynağı hemen kısaltır veya kalıcı olarak engeller.

TAM DETAYLI AKILLI ARAYAN KİMLİK TANIMLAMA

Beni Aramayı Durdur, gelen aramaları esnek ve akıllı bir şekilde otomatik olarak engellemenin yanı sıra, bilinmeyen numaraların bilgilerini analiz etme ve tanımlama özelliği ile de bütünleşir. Kullanıcı gelen aramaları kabul etmeden önce gerçek ad, adres, iş vb. gibi birçok şeyi detaylandırabilir. Bilinmeyen numaraların gerçek isimlerini tahmin etme yeteneği her zaman üstündür ve yüksek verimliliğe sahiptir, böylece kullanıcılar istenmeyen aramalarla karşılaşmak yerine birkaç faktörü önceden bilir.

Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici

TÜM KİŞİLERİ ÇEŞİTLİ LİSTELERDE DÜZENLEYİN

Beni Aramayı Durdur’un avantajı, kullanıcıların kolay etkileşim veya arama için kişileri farklı listeler halinde düzenleyebilmesidir. Buna, kullanıcıların öncelik verdiği birçok kişi için kara listeye veya beyaz listeye ayırma ve hatta kişiler için madencilik veya yararlı bilgiler ekleme dahildir. Hepsinden iyisi, daha sonra kolaylık sağlamak için kişiler için resimler, adresler ve kişiselleştirilmiş zil sesleri gibi daha belirgin ayrıntılar ekleyebilirler.

TÜM KİŞİLERİ ÇEŞİTLİ DEPOLAMALARA YEDEKLE

Kullanıcılar sık ​​sık telefon değiştirirse, Beni Aramayı Durdur aracılığıyla tüm kişilerini buluta veya SIM deposuna daha hızlı yedekleyebilirler. Uygulama ayrıca diğer cihazlarda her yeni erişim algıladığında kullanıcılar için tüm verileri otomatik olarak senkronize edecek ve kullanıcılar için birçok önemli değişiklik yapacaktır. Eşzamanlı yedeklemeler, birçok bilginin ve daha fazlasının güvenliğini sağlamak için özel özelleştirmelerle birlikte bir parola gerektirecektir.

Beni Aramayı Durdur, kullanıcıların kişi listesiyle etkileşime girmesine ve aramaların kaynağını belirlemelerine yardımcı olan çok yönlü ve kullanışlı uygulamalardan biridir. Her kullanıcının bireyselleştirilmesine bağlı olarak, kişi listesi için orijinalden daha iyi bir duruma ulaşmak için uygulamanın mevcut performansını artırabilirler.\

Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici Beni Aramayı Durdur – Çağrı Engelleyici

ANA ÖZELLİKLER

– Kullanıcılar için zarif tasarımlara sahip sezgisel ve yenilikçi arayüz, belirli sayılarla en iyi etkileşime ve navigasyona sahiptir.
– Bir dokunuşla aramaları engelleyin ve hatta kişilerle etkileşim kurarken rahatsız edici kullanıcı deneyimlerinden kaçınmak için istenmeyen aramaların kaynağını ortadan kaldırın.
– Kişileri çeşitli listelerle düzenleyin ve hızlı erişim veya arama kısayolları veya daha fazlası için çok sayıda farklı numarayı ayrıntılandırın.
– Kullanıcıların aramayı kabul etmeden önce bilinmeyen arayanı, gerçek adını, mesleklerini ve daha fazlasını bilmelerine yardımcı olacak akıllı tanımlayıcı.
– Güvenlik için kişi listelerini SIM veya bulut deposuna yedekleyin ve herhangi bir kişisel bilginin dışarı sızmasını önlemek için bir şifre belirleyin.


İndir (32MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stop Calling Me ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir