Stone Park: Prehistoric Tycoon
Stone Park: Prehistoric Tycoon

Stone Park v1.4.3 APK indir (Sınırsız Altın, VIP) 2022


Stone Park: Prehistorik Tycoon – Idle Game, sizi büyük bir eğlence parkını yönetme konusunda yepyeni bir deneyime götürecek. Buradaki benzersiz şey, tarih öncesi zamanlara geri dönecek ve bu ıssız yeri iş modeliniz ile daha hareketli hale getireceksi

Android Android Simülasyon
5 ( 661 puan )
Fiyat: $0
İsim Stone Park: Prehistoric Tycoon
Yapımcı MegaFox
Tür Simülasyon
Boyut 62M
Versiyon 1.4.3
MOD Sınırsız Altın, VIP
Orjinal Google Play
Stone Park: Prehistoric Tycoon is the most famous version in the Stone Park: Prehistoric Tycoon series of publisher MegaFox
Mod Version 1.4.3
Total installs 1,000,000+

İndir (62M)

Stone Park: Prehistorik Tycoon – Idle Game, sizi büyük bir eğlence parkını yönetme konusunda yepyeni bir deneyime götürecek. Buradaki benzersiz şey, tarih öncesi zamanlara geri dönecek ve bu ıssız yeri iş modeliniz ile daha hareketli hale getireceksiniz. Herkes taş devrinin çok geri olduğunu düşündüğü için biraz imkansız gelebilir ama bu işinizi geliştirmeniz için bir fırsat olacaktır.

Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun

İŞİNİZİ BAŞLAYIN

Cesur düşüncelere sahip bir insan olarak, tarih öncesi çağlarda herkesin yapamayacağı dev bir lunapark inşa eden ilk kişi oldunuz. Yaşadığınız yer oldukça vahşi çünkü kayalar ve ağaçlardan başka pek bir şey yok ama buradaki manzara güzel ve büyüleyici olmalı. Ancak Stone Park’ta başlamak uzun zaman alacak çünkü elinizde hiçbir şey yok ve etraftaki her şey boş bir arsadan başka bir şey değil.

Ancak, bir kez belirlendikten sonra, kesinlikle insanların yapamayacağı hiçbir şey yoktur, bu nedenle işi küçükten büyüğe adım adım tamamlamanız gerekecektir. Hız treni veya dönme dolap gibi birkaç küçük eğlenceli yapı inşa ederek başlayacaksınız. Çok fazla olmasa da, birkaç müşteriyi ziyaret etmek için hala yeterlidir ve gelecekteki başarınız için oldukça yumuşak bir başlangıçtır.

EĞLENCE PARKINIZI İYİLEŞTİRİN

En başından beri yanınızda olan düzenli müşteriler, çok fazla olmasa da bazı işlerde harcayacak kadar bir gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Bir süre çalıştıktan sonra, biraz sermaye biriktirecek ve bunları parkınızı yükseltmek için kullanacaksınız. Müşterilerinize daha keyifli bir deneyim sağlamak için daha fazla yapı inşa edebilir veya roller coaster’ın izlerini genişletebilirsiniz.

Parka gelen müşteri sayısı çok fazla olduğunda, herkes için yeterli alana sahip olmak için dışarıda büyük bir otopark inşa etmek en iyisidir. Lunaparkınız bir kez iyileştirildiğinde, müşterileri çekmek için kesinlikle çok daha büyük ve daha güzel olacaktır. Yükseltme için harcadığınız para geri ödenecek ve parkınızı daha da büyütmek için daha fazla fırsatınız olacak.

Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun

PARKI AÇIN VE YÜKSELTİN

Müşteriler üzerinde güçlü bir izlenim bırakmak ve daha fazlası için gelmelerini sağlamak için parkınıza yeni bir kaplama kazandırmak için kontroller oluşturabilirsiniz. Buz devri, derin deniz veya dağ yolculuğu ve daha fazlası olarak kullanabileceğiniz bazı heyecan verici konular. Kilidi açmak için belirli bir miktar paraya ihtiyacınız olacak, ancak bir kez sahip olduğunuzda, şüphesiz gelir yüzdenizin öncekine kıyasla önemli ölçüde artmasına yardımcı olacaklar.

Oyun sırasında para ve madeni para olmak üzere iki para birimi olacak, ancak ikisi de farklı amaçlar için kullanılıyor. Örneğin, parktaki bazı büyük ve küçük yapıları inşa etmek ve yükseltmek veya temaların kilidini açmak için para kullanılacaktır. Madeni paralara gelince, onları bahçenin daha seçkin ve güzel görünmesini sağlamak için bazı süslemeler satın almak için kullanacaksınız. Müşterileri karşılamak için etrafta veya girişte yerleştirmek üzere birkaç heykel satın almak için nakit kullanabilirsiniz.

İŞ STRATEJİSİ ÇOK ÖNEMLİ

İşletmenizin her zaman istikrarlı olması ve sürekli büyümesi için en başından itibaren temel stratejilere sahip olmanız gerekir. Çünkü iyi bir başlangıçla sonraki tüm faaliyetler sorunsuz ilerleyebilir. Ve başarının sırrı, gelir ve maliyet, fikir ve gerçeklik arasındaki dengedir. Kafanıza çizdiğiniz her plan, uygulandığı takdirde tamamen mantıklı olduğu anlamına gelmez, bu nedenle her zaman en iyi kararları verin.

Profesyonel bir yönetici gibi görünmek için her zaman sakin ve sert bir kafa tutmanız yardımcı olacaktır. Stone Park’ın bir eğlence oyunu olduğu ve birçok iş deneyimi öğrenebileceğiniz bir yer olduğu görülebilir. Bir eğlence parkını nasıl işleteceğinizi öğrenmenin yanı sıra, bir iş modelini nasıl başarılı bir şekilde başlatacağınızı da biliyorsunuz.

Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun Stone Park: Prehistorik Tycoon – Boşta Oyun

ANA ÖZELLİKLER

  • Oyun, işyerinde yetenekli bir yönetici olma konusundaki çocukluk hayalinizi gerçekleştirmenize yardımcı olacak.
  • Eğlence parklarını kapsamlı çalışmalara dönüştürerek ve geliştirerek işinizi olumlu yönde geliştirin.
  • Mükemmel oyununuzun standart kısmı para ve madeni paradır; yükseltme işlevlerine sahip olacaklar.
  • Bu oyunda kendinize en hızlı başarıyı sağlamak için iyi bir iş stratejisine sahip olmanız gerekecek.
  • 3D projeksiyon yetenekleriyle birleştirilmiş tasarlanmış grafikler hoş, güzel bir görünüm ve parlak renkler getirecektir.


İndir (62M)

Artık indirmeye hazırsınız Stone Park: Prehistoric Tycoon ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir