Stone Miner
Stone Miner

Stone Miner v2.8.1 APK MOD (Ücretsiz Alışveriş) indir 2022


Stone Miner APK oyuncuların her sisteme hızlı bir şekilde alışması için basit bir konsepte ve samimi grafiklere sahip bir madencilik simülasyon oyunudur. Aynı zamanda, oyuncuların sürekli kazdıklarında kariyerlerini yeni zirvelere çıkarmak için her z

Android Android Oyun
4 ( 854 puan )
Fiyat: $0
İsim Stone Miner
Yapımcı ZPLAY Games
Tür Oyun
Boyut 190MB
Versiyon 2.8.1
MOD Ücretsiz Alışveriş
Orjinal Google Play
Stone Miner is the most famous version in the Stone Miner series of publisher ZPLAY Games
Mod Version 2.8.1
Total installs 10,000,000+

İndir (190MB)

Stone Miner APK oyuncuların her sisteme hızlı bir şekilde alışması için basit bir konsepte ve samimi grafiklere sahip bir madencilik simülasyon oyunudur. Aynı zamanda, oyuncuların sürekli kazdıklarında kariyerlerini yeni zirvelere çıkarmak için her zaman yeni potansiyel açacağı, rahatlama ve heyecan dolu bir oyundur. Her şeyden önce, ses kalitesi kusursuz ve canlandırıcıdır, madencinin her etkileşimini veya eylemini canlı ve gerçek kılar.

RAHATLATICI YÜKSEK POLİ MADENCİLİK OYUNU

Çoğu madencilik oyunu boşta veya etkileşimlidir, ancak Stone Miner’da oyuncuların her şeyi manuel olarak yapması gerekir. Bu nedenle, içindeki her şey, oyuncuların tüm bir madencilik işletmesi kurma sürecinin keyfini çıkarması için eğlence, rahatlama ve huzurun bir parçasıdır. Ayrıca zaman içinde geliri artırmak için belirli mineralleri bulmak için birkaç ek madenci kiralayabilirler.

taş madenci taş madenci

KUSURSUZ VE MEMNUNİYETİ KONTROLLER

Oyun, oyunculara en tazeleyici ve rahatlatıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor, bu nedenle kontrol mekanizması esnek ve basit. Bu arada oyuncular, son teknoloji ekipmanlara sahip bir madencilik makinesini kontrol ederek, engellerin üstesinden gelmelerine veya mayınlı olanı toplamalarına yardımcı olacak. Harika olan şey, oyuncu nadir veya yüksek değerli minerallere çarptığında, cihaz en tatmin edici hissi yaratmak için sürekli titreyecektir.

SATIŞ İÇİN HER ŞEYİ TOPLA

Oyuncunun Stone Miner’daki işi basittir ve her kazmaya başladıklarında makinenin konteynırlarını yüklemek ve her şeyi satmaktır. Bununla birlikte, nadir minerallere giden en hızlı yolu bulmak da dahil olmak üzere, her gezide daha fazla para kazanmak için en uygun ve verimli kazma yolunu seçmeleri gerekir. Ortamdaki her şey, oyunun rahatlamasını artırmak için basit ve arkadaşça olacak şekilde tasarlanmıştır.

taş madenci taş madenci

MADENCİLİK MAKİNELERİNİ YENİ UYGULAMALARLA YÜKSELTİN

Oyuncular tüm mineralleri boşalttıktan ve karşılık gelen miktarı kazandıktan sonra, madencilik makinesinin her bir parçasını yükseltebilirler. Her bireyin benzersiz madencilik stiline bağlı olarak, birçok performans veya sistem yükseltmeden sonra istatistiklerini kısmen iyileştirecektir. Heyecan verici olan şey, her seviyenin ekskavatörün görünümünü değiştirecek olması, böylece oyuncunun belirli bir işi sürekli tekrar etmesine rağmen daha keyifli bir deneyim yaşaması.

DAHA NADİR CEVHER İÇİN DAHA DERİN

Oyuncunun tüm madencilik şirketi yeraltında yer alacak ve Stone Miner, her şeyi hayata geçirmek için dostça bir grafik motoru kullanıyor. Bu aynı zamanda farklı alanlardaki mineral dağılımını da içerir ve oyuncu ne kadar derin kazarsa, daha fazla kaynak bulmak o kadar kolay olacaktır. Tabii ki, cevherleri taşımak için raylar kurarak madenciliği daha verimli hale getiren özel tüneller oluşturabilirler.

taş madenci taş madenci

ŞİRKETİ YÜKSELTMEK İÇİN TAM GÖREVLER

Oyuncular verilen süre içerisinde sistem tarafından verilen görevleri tamamlayarak şirketlerini yükseltebilirler. Neyse ki, tüm içerik uygundur; diğer bir deyişle, oyuncunun, ayrılan süre içinde yeterli miktarda karşılasa bile, gereksinimlerle uyumlu kaynakları kazmasını veya bulmasını gerektirir. Şirket çok daha yüksek seviyelere ulaştıktan sonra, sistem oyun içeriğini ve oyuncu aktivitelerini önemli ölçüde değiştirecek.

Stone Miner, faaliyetlerinin madenciliğe odaklandığı ancak belirli bir bakış açısıyla rahatlatıcı ve canlandırıcı bir oyundur. Ayrıca yeni içerikle oynanışı sürekli çeşitlendirecek ve herkese bu simülasyon türünde en iyi deneyimi sunacak.

  • Sonsuz bir madencilik oyunu, sarhoş edici ve tatmin edici bir deneyim sunarken, yüksek satışlar için her şeyi sürekli olarak madencilik yapar.
  • Bir tünel inşa ederken veya olağanüstü özelliklere sahip bir madencilik şirketi geliştirirken oyuncuların planlarını çeşitlendirmek için çeşitli cevher dağıtımı.
  • Madencilik işinde aşırı kullanım için kapsamlı madencilik makinesi yükseltmeleri ve zaman içinde üretkenliği artırır.
  • Oyuncular için farklı seviyelerde birden fazla görev, madencilik şirketlerini geliştirir ve madencilik yoluyla daha fazla gelir elde eder.
  • Herkesin memnuniyetini artırmak için titreşimli pürüzsüz ve ilgi çekici kontrol mekanizması.


İndir (190MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stone Miner ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir