Stone Giant
Stone Giant

Stone Giant v2.4.1 MOD APK (Sınırsız Yükseltme Puanı) indir 2022


Stone Giant, heyecan verici dev savaşları olan devasa bir şehir simülasyonu 3D oyunudur; Bu şehirde maceraya atılmakta özgürsünüz çünkü kimse sizi durduramaz.

Android Android Simülasyon
4 ( 73 puan )
Fiyat: $0
İsim Stone Giant
Yapımcı Naxeex Robots
Tür Simülasyon
Boyut 121M
Versiyon 2.4.1
MOD Sınırsız Yükseltme Puanı
Orjinal Google Play
Stone Giant is the most famous version in the Stone Giant series of publisher Naxeex Robots
Mod Version 2.4.1
Total installs 5,000,000+

İndir (121M)

Bu, karakterin üçüncü şahıs bakış açısıyla çekici bir aksiyon oyunudur ve tüm şehri yok etme gücüne sahip büyük bir adama dönüşeceksiniz. Bu oyunda karakterin rolünü özgürce değiştirebilirsiniz; kurtarıcı bir kahraman olmak ya da bir haydut olmak senin seçimin.

Taş Dev

GENİŞ ŞEHRİ KEŞFEDİN VE GÖREVLERE DEVAM EDİN

Bu oyunda çok sıradan bir adamdan geliyorsunuz ama birdenbire sınırsız gücünüz var ve bir gün her şeye hakim oluyorsunuz. Kapsamlı oynanışla Stone Giant, size her şeyi istediğiniz gibi özgürce kontrol edebileceğiniz büyük bir şehir getirecek. Oyuncu hızla bir dev olacak ve ardından her şeyi oyuna süpürecek. Ayrıca oyunun sunduğu yarışlara katılmak için yol boyunca gangsterlere saldırmak ve araba çalmak için silahları kullanabilirsiniz.

Taş Dev

DEV BİR TAŞ YAPICININ GÜCÜNÜ SERBEST BIRAKIN

Bir mutantın gücüne sahip olarak, özgürce dönüşebilir ve herkesi korkutan güçlü saldırılar yaratabilirsiniz. Bu dev taş adamın içinde saklı olan güçle tanışacak ve daha eşsiz özellikleri sadece bu oyunda keşfedeceksiniz. Çeşitli kontroller yaparak karakterinizin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için yeteneklerinizden yararlanın. Bu şehir senin ve kimse senin yolunda duramaz; Size yüksek hasarlı silahlarla saldırmak isteyenler bile önünüzde güçsüz kalıyor.

Taş Dev

KARAKTERİNİZİN GÖRÜNÜMÜNÜ DEĞİŞTİRMEK VE SİLAHLARINI DONANMAK İÇİN ÜCRETSİZ

Stone Giant sizi 2 farklı oyun moduna götürecek. Bir şehir yok edicisi olmanın yanı sıra, normal bir insan gibi yerleri de keşfedebilirsiniz. Ancak oyuncuların oyunun kostümlerini giyerek ve ardından ani saldırılar durumunda onları silahlarla donatarak karakterin görünümünü değiştirmeleri gerekiyor. Ayrıca, zorluklar her oyun seviyesinde kademeli olarak artacak ve ilginç yeni öğelerin kilidini açmak için yeni görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Taş Dev

ANA ÖZELLİKLER

– Sınırsız güçler kullanan ve tüm şehri kasıp kavuran dev bir taş adam olma hissini yaşayın, karakteri canlandırmaya başlayın ve görevi çabucak tamamlayın
– Oyun, esnek bir şekilde geçiş yapabilmeniz ve keşfedebilmeniz için iki farklı oyun modu sunar. 3. şahısta şehir, istediğiniz her şeyi yapın ve kimse sizi durduramaz
– Tamamladığınız her seviyeden sonra zorluk yavaş yavaş artacaktır, bu nedenle oyuncuların bir beceriyi donatması gerekir, ayrıca bitirdikten sonra çekici hediyeler alacaksınız
– Dev bir taş olmanın yanı sıra dostum sen de ortalama bir insan olup şehri gezebilirsin ama saldırıya uğramamak için kostümler ve silahlar hazırlamalısın.
– Dövüşmek, yarışlara katılmak veya şehri deneyimlemek bu oyunda elde edeceğiniz şeyler; Oyunun heyecan verici özelliklerinden kesinlikle hayal kırıklığına uğramayacaksınız.


İndir (121M)

Artık indirmeye hazırsınız Stone Giant ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanNaxeex Robots

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir