Stock Screener
Stock Screener

Stock Screener v2.2.2 APK indir (Pro Kilidi Açık) 2022

Stock Screener, kullanıcılarına yatırımlarını etkileyen premium özellikler verebilen bir uygulamadır. Borsaya ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyen biriyseniz kaçıramayacağınız bir üst destek uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar, en iyi hisse s

Android Android Finans
4 ( 389 puan )
Fiyat: $0
İsim Stock Screener
Yapımcı Financept
Tür Finans
Boyut 1MB
Versiyon 2.2.2
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Stock Screener is the most famous version in the Stock Screener series of publisher Financept
Mod Version 2.2.2
Total installs 100,000+

Stock Screener, kullanıcılarına yatırımlarını etkileyen premium özellikler verebilen bir uygulamadır. Borsaya ilgi duyan ve yatırım yapmak isteyen biriyseniz kaçıramayacağınız bir üst destek uygulamasıdır. Bu uygulama ile kullanıcılar, en iyi hisse senedi alım satımlarını elde etmelerine yardımcı olmak için teknik analiz ve hisse senedi grafiği modellerine dayalı olarak ABD borsasını arayabilecek.

stock screener mod apk 1 stock screener mod apk 2

ÇOK İYİ STOK TARAMA

Hisse senetleri, dünya çapında birçok kişinin katıldığı benzersiz yatırım oyunlarından biri olarak kabul ediliyor. Ve her kullanıcı için menkul kıymetlere en iyi şekilde erişebilmek için hisse senedi tarama uygulamaları her zaman vazgeçilmez bir araç olacaktır. Stock Screener’a gelince, kullanıcılar Android için eksiksiz bir otoyolda tanıyabileceğiniz en iyi stok tarama uygulamalarından birini kullanabilecekler.

İSTENİLEN STOK ARA

Hisse senedi ticareti ile ilgili uygulamalar her zaman birçok farklı kullanıcıyı hedef alacak şekilde belirlenecektir. Günlük alım satım veya salıncak alım satımı gibi düzenli olarak çevrimiçi hisse senedi işlemleri yapan biriyseniz, bu size keyif verecek bir uygulamadır. Kullanıcılar, listeyi görüntüleyebilmek için mağazalarıyla ticaret yapmak istedikleri stoğu bulabilecekler.

stock screener mod apk 3 stock screener mod apk 4

GÜN SONUNDA STOK FİYATI GÜNCELLEMESİ

Kullanıcılarına en iyi şekilde çalışan bir uygulama getirebilmek için kullanılan özellikler de çok benzersizdir. Bu, temel stok taraması yönünde gitmeyecek, bunun yerine teknik stok ekranları olacak bir uygulama olacaktır. Bu nedenle, Hisse Senedi İzleyici, günün sonunda hisse senetlerini teknik analiz için tarayacak, bu da fiyatların işlem seanslarının sonunda size güncelleneceği anlamına geliyor.

KULLANIMI KOLAY ARAYÜZ

Son olarak, kullanıcıların uygulamalar için istediği temel ama aynı zamanda temel gereksinimlerden biri de arayüz olacaktır. Özellikle stok tarama aracının ana özelliği ile oluşturulmuş uygulamalarda, genellikle kendilerine oldukça karmaşık bir arayüz getirecektir. Ama emin olun bu uygulamaya gelindiğinde uygulamanın özellikleri zahmetsiz, samimi ve anlaşılır bir şekilde kullanıcılara sunulacaktır.

stock screener mod apk 5 stock screener mod apk 6

ANA ÖZELLİKLER

– Benzersiz bir araç, kullanıcıların ABD borsasında hızlı bir şekilde kendilerini aramalarına yardımcı olacaktır.
– Uygulama, hisse senedi alım satımı yapabilmek için teknik analiz sistemi ve hisse senedi çizelgelerine dayalı olarak kullanılacaktır.
– Teknik analiz taraması ile kullanıcılara gün sonunda hisse senedi fiyatlarını güncelleme imkanı sağlanacaktır.
– Hangi kullanıcıların hisse senedi ticareti yapmak istediğini bulma yeteneği, karşılaştırma yapabilmek için mükemmel ve son derece doğrudur.
– Basit kullanıcı arayüzü, uygun renkler, kolay görülebilirlik, kolay kullanım, destekleyici özelliklere son derece uygun olacaktır.


İndir (1MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stock Screener ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir