Stock Master
Stock Master

Stock Master v6.19 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Stock Master, oyuncuların borsa hakkında bilgi edinmesine yardımcı olan bir uygulamadır. En kısa sürede takas ile ilgili tüm bilgiler verilecektir.

Android Android Finans
4 ( 493 puan )
Fiyat: $0
İsim Stock Master
Yapımcı Astontek Inc
Tür Finans
Boyut 37MB
Versiyon 6.19
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stock Master is the most famous version in the Stock Master series of publisher Astontek Inc
Mod Version 6.19
Total installs 100,000+

İndir (37MB)

Borsa oynamayı yeni öğrenmiş veya borsa oynamış ancak borsada takip etmeye vaktiniz olmayan biriyseniz Stock Master harika bir seçim olacaktır. Hisse senedi grafiklerini istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüntüleyebilir, öğrenmek istediğiniz hisse senedi veya şirket hakkında bilmeniz gereken bilgilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Stock Master: Hisse Senedi Piyasaları Portföylerine Yatırım Yapma Stock Master: Hisse Senedi Piyasaları Portföylerine Yatırım Yapma

TABLOYU İNCELEYİN, BORSADAKİ GİBİ HİSSE TEKLİFLERİ ALIN

Birçok grafik borsadaki birçok şirketin hisse senetlerini gösterir. Sanki gerçek bir borsadasın. Ayrıca, o hisse senedinin hareketleri hakkında detaylı bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Alım satım seansında, kullanıcılar neredeyse gerçek tabana eşit bir hisse senedi fiyatı alacaklardır. Uygulama zeminde gerçek zamanlı olarak fiyat teklif edecek; kalan bölgeler için daha yavaş olacaktır.

HER GÜN HİSSE SENETLERİ, PORTFÖYLERİ TAKİP EDİN

Kullanıcılar hisse senetlerini Dow Jones Kompozisyonu, S&P 500 Kompozisyonu, popüler 401(K) ETF’ler ve Penny Hisse Senetleri gibi ayrı kategorilere ve listelere göre takip edebilir. CNBC, CNN Money, USA Today, Business Insider, Forbes vb. haber sitelerinden ekonomi ve iş haberlerini takip edin. Ayarlarda bildirim makbuzlarını özelleştirerek borsa oylarındaki değişikliklerle ilgili bildirimler alabilirsiniz. Telefonunuzun bildirim çubuğunda veya e-posta gelen kutunuzda size önemli bilgiler gönderilecektir.

Stock Master: Hisse Senedi Piyasaları Portföylerine Yatırım Yapma Stock Master: Hisse Senedi Piyasaları Portföylerine Yatırım Yapma

TARAMA ARACI HER İŞLEMİ HIZLI VE DÜZGÜN YAPAR

Stock Master’da metaller, enerji, ham petrol, altın vb. birçok emtia için birçok hisse senedi türü olacaktır. Kullanıcılar USD / CNH, EUR / USD, USD / JPY, GBP/USD döviz kurlarını görebilirler. , AUD/USD, USD/CAD. Özelliklerin ve bilgilerin çeşitliliği nedeniyle, birçok kişinin kafası çabucak karışacak veya aradıklarını bulmakta zorlanacaklar. İhtiyacınız olan bilgi alanına erişmenizi sağlayan bir tarama aracına ihtiyacınız var. Yer imi aracı, yatırım yapmak istediğiniz bilgileri ve hisse senetlerini işaretleyebilir.

Stock Master: Hisse Senedi Piyasaları Portföylerine Yatırım Yapma

ANA ÖZELLİKLER

  • Hisse senedi hareketlerini ve her hisse senedinin ayrıntılı bilgilerini gerçek bir borsada olduğu gibi takip edin
  • Günlük işlem seanslarında hisse senedi fiyatları alın; ABD için, gerçek zamanlı ile tamamen aynıdır; diğer bölgeler için daha sonra
  • İş ve ekonomi haberlerini görüntüleyin ve bildirim çubuğunda veya e-posta gelen kutunuzda önemli bildirimler alın
  • Birçok emtianın stoklarını çeşitlendirin, döviz kuru bilgilerini gözlemleyin
  • Hızlı ve doğru arama için tarama aracı, portföyleri not almak için yer imi aracı


İndir (37MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stock Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir