Stock And Inventory Simple
Stock And Inventory Simple

Stock and Inventory Simple v2.1.25 APK indir (Pro Kilitsiz) 2022


Yüzlerce ürün içeren bir depoyu yönetmek konusunda kafanızın karıştığını varsayalım. Bu durumda her ürün farklı miktar ve parametrelere sahip olduğundan, Stok ve Stok Basit sizin için en uygun çözüm olmayı vaat ediyor. Kullanımı kolaydır, ancak birço

Android Android Araçlar
4 ( 713 puan )
Fiyat: $0
İsim Stock and Inventory Simple
Yapımcı Chester SW
Tür Araçlar
Boyut 26MB
Versiyon 2.1.25
MOD Profesyonel Kilitsiz
Orjinal Google Play
Stock and Inventory Simple is the most famous version in the Stock and Inventory Simple series of publisher Chester SW
Mod Version 2.1.25
Total installs 1,000,000+

İndir (26MB)

Yüzlerce ürün içeren bir depoyu yönetmek konusunda kafanızın karıştığını varsayalım. Bu durumda her ürün farklı miktar ve parametrelere sahip olduğundan, Stok ve Stok Basit sizin için en uygun çözüm olmayı vaat ediyor. Kullanımı kolaydır, ancak birçok sürprizle birlikte kullanışlı özellikler beklenmediktir. Deponuzu yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

ÜCRETSİZ VERİ GİRİŞ YÖNTEMİ

Öncelikle manuel ve teknolojik formlar aracılığıyla depo ürünleri ile ilgili tüm verileri girebilirsiniz. Manuel seçim ile, her bir rakamı ve harfi gerekli kutulara manuel olarak gireceksiniz. Bununla birlikte, bu yöntemin sınırlaması, çok zaman almasıdır, bu nedenle, size Excel dosyalarından otomatik olarak veri almak için oldukça uygun bir yetenek sağladık. Bu uygulama genellikle veri toplama ve diğer departmanlarla iletişim için bir odak noktası olarak kullanılır.

Stok ve Envanter Basit Stok ve Envanter Basit

GERÇEKÇİ GÖRÜNTÜLER EKLEME ÖZELLİĞİ

Bununla kalmayıp, daha fazla görüntü kullanırken daha gerçekçi bilgileri simüle etmenize de izin veriyoruz. Kullanıcılar, bir düğmeye dokunarak kişisel koleksiyonlarından ürünlerin resimlerini ekleyebilir. Artık ürün tablonuz çok daha sezgisel hale geldiğine göre, kitlenizin sahibinin hangi üründen bahsettiğini görselleştirmesi de daha kolay.

AKILLI BARKOD TARAMA İŞ YÜKÜNÜ HIZLANDIRMAYA YARDIMCI OLUR

Sadece bu da değil, işinizin giderek kısalması, büyüyen şirketlere daha uygun olması için her gün ve her saat çok sayıda ürünün önemli farklılıklarla işlenmesi gerekiyor. Bu nedenle, çalışma sürecinizde barkodlar ortaya çıktı ve barkodları mobil cihazınızın kamerasından veya hatta harici bir tarayıcıdan taramanız önemli değil.

ZAMANINDA MAL YÖNETİMİ

Buna ek olarak, Stok ve Envanter Basit ayrıca size en üst düzeyde müşteri izleme özelliği sunar. Daha sonra otomatik olarak kolay karşılaştırma ve hesaplama için alış miktarını ve satış miktarını kaydedebilirsiniz. Bu özellik sayesinde piyasada hangi ürünlerin yüksek veya düşük talep gördüğünü kavrayabilirsiniz. Oradan, kullanıcılar bunu düzeltmek veya bir sonraki seviyeye geliştirmek için daha uygun değerlendirme stratejileri bulabilirler. Sadece bu değil, kullanıcılar sadece belirli bir mağazayı takip edemez, aynı anda birçok mağazayı takip edebilirsiniz.

Stok ve Envanter Basit Stok ve Envanter Basit

BAKİYE MİNİMUM DEĞİLSE UYARI GÖNDERİN

Stok ve Envanter Simple’ı müşteriler için her zamankinden daha çekici kılan özelliklerden biri, minimum sipariş seviyesi belirleme yeteneğidir. Anlamayı kolaylaştırmak için, kullanıcı herhangi bir sayıyı minimum sayı olarak ayarlamakta özgürdür. Stoktaki mal sayısı bu sayının altına düşerse, gerekli miktar tarihini hızlı bir şekilde doldurabilmeniz için uygulama sizi hemen bilgilendirecektir.

BAŞKALARI İLE KOLAYCA PAYLAŞMAK İÇİN PDF YAZDIRIN

Bu uygulamada olup bitenlerle, karşılaştırma için diğer ofislere herhangi bir yere göndermek ve bunları birlikte kontrol etmek için her şeyi PDF formatında yazdırabilirsiniz. Stock and Inventory Simple’ın önceden hazırlanmış şablonları arasından seçim yapabilir veya fiyat listeleri, satış makbuzları ve hatta faturalar gibi kendi yaratıcı şablonlarınızla ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

  • Veri içe aktarma, akıllı Excel dosyalarından hem manuel hem de otomatik yöntemleri destekler.
  • Resim eklemek, elektronik tablo içeriğini her zamankinden daha kolay anlaşılır ve sezgisel hale getirir.
  • Tüm ürünleri ve verileri kategorilere göre düzenleme yeteneği, aramayı ve kontrolü kolaylaştırır.
  • İş akışınızı önemli ölçüde hızlandıran son teknoloji barkod taramayı size sunar.
  • Asgari bir mal miktarı belirleyin, böylece bakiye bunun altındaysa size acil bir bildirim gönderilir.


İndir (26MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stock and Inventory Simple ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir