Stickman Red And Blue
Stickman Red And Blue

Stickman Red and Blue v2.0.2 MOD APK (Sınırsız Para) indir 2022


Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız, ıssız bir ormanda kaybolan oyuncuları toplamanız için birçok mücevherle birlikte alır. Bu dünyaya katılırken, oyuncuların her iki karaktere de dönüşmesi gerekecek, bu da her ikisinin de hareketlerini esnek bir şeki

Android Android Macera Oyunları
4 ( 872 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Red and Blue
Yapımcı ABI Global LTD
Tür Macera Oyunları
Boyut 54MB
Versiyon 2.0.2
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stickman Red and Blue is the most famous version in the Stickman Red and Blue series of publisher ABI Global LTD
Mod Version 2.0.2
Total installs 5,000,000+

İndir (54MB)

Stickman Red boy ve Blue girl’de olduğu gibi birlikte yürüyen iki farklı karakterin rolünü oynarken oyuncunun aynı anda hareket etmesini ve her şeyle ilgilenmesini gerektiren bir oyun olmadı. Oyuncular, karakterin tüm eylemlerini istedikleri gibi gerçekleştirmek için hareket düğmelerini ve takas düğmelerini kullanacaklardır. Bir çıkış yolu bulmak için itme kutuları, engeller ve madeni para toplama yeteneğini gerçekleştirmeniz gerekecek.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

GÜZEL BİR GÜNDE MACERA VE ŞANSSIZ ETKİNLİK

Hikaye şanssız bir günde Red Stickman ve Blue Stickman birlikte dışarı çıktıklarında ve bir labirentte kaybolduklarında derin ormanda birçok ilginç şey keşfettiklerinde başlar. Burası harika, ama o gösterişli görünümün arkasında tuzak kurmanı bekleyen tehlikeli tuzaklar var. Bu yüzden eve dönüş yolunun doğru yolunu bulma yolculuğu kesinlikle birçok zorluk içeriyor ve umarım bunların üstesinden gelebilirsiniz.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

PUZZLE’NİN İKİ PARÇASI BİRBİRİNE AİTTİR VE AYRILAMAZ.

Her iki çöp adam da kendi güçlü yanlarına sahiptir; birbirlerinin yarım parçaları gibidirler, ayrılmazlar. Ateş Kırmızı Çöp Adam, ateş içeren tüm durumlarla baş edebiliyorsa, bunun tersi, ateşten korkan ancak su ve deniz ile ilgili hiçbir şeyden korkmayan Su Mavisi Çöp Adam’dır. Muhteşem denizcilik yetenekleriyle birlikte mümkün olan her şeyi serin tutabilir.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

KAR ÜZERİNDEKİ ÖZELLİKLER BİRBİRİNE DESTEK OLABİLECEK ÜZERE KARŞITTIR.

Stickman Red boy ve Blue girl’deki temel özelliklerden biri, Red Stickman’in soğuk yüzeylerde kayma gibi sihirli bir yeteneğe sahip olması ancak yapamamasıdır. Kar üzerinde görünen yamaçları uzatmak için kolayca fethedin. Aksine, Blue Stickman karlı bir yere ayak bastığında hemen soğur; Ancak bu kız için Red Stickman ile olan korkunç açılar fethedilecek kadar önemli bir yük değil.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

TEHLİKEYE RAĞMEN KAPIYA DÖNÜŞ YOLCULUĞU

Artık oyuncular, Stickman’in eve güvenli bir şekilde dönüş yolunu bulmak için zorlukların üstesinden gelmek için yolculuklarında Red Stickman ve Blue Stickman’ı koordine edecek ve kontrol edecekler. Kırmızı oğlan ve Mavi kız. İkiniz kapıya doğru koşmayı bırakmayacaksınız çünkü ailenizle en hızlı şekilde yeniden bir araya gelmenizi sağlayacak tek yol bu. Oraya varmadan önce, dümdüz acele etmeniz ve birçok eşsiz kutsal alanla temasa geçmeniz gerekecek. Bu bağımlılık yapan takım oyununda her iki karakter de birbirinden yarım adım bile ayrılamayacak.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

GÜVENLİĞİ YÜKSELTMEK İÇİN BENZERSİZ TAŞLARI TOPLAMA YETENEĞİ

Oyuncular ayrıca dikenler ve tuzaklarla dolu yolda beklenmedik rastgele hediyeler alacaklar. Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız sizi dünyanın her yerindeki değerli taşlara götürecek, sadece dikkatli olmanız gerekiyor ve öğreneceksiniz. Bununla da kalmayıp içi su dolu gölleri lazerle dondurma olanağınız da var. Dönüş kapısına vardığınız süreyi kısaltmak için mümkün olduğunca çok mücevher toplayın.

Çöp Adam Kırmızı çocuk ve Mavi kız

ANA ÖZELLİKLER

  • Büyüleyici güzelliğin ardındaki birçok tuzakla ıssız ormandaki labirentte aniden kayboldu.
  • Her iki karaktere, Kırmızı Çöp Adam ve Mavi Çöp Adam’a dönüştürün ve bir düğmeye dokunarak bunları değiştirin.
  • Red Stickman’in sudan uzak durması gerektiğine dair önemli bir notu unutmayın ve tersine Blue Stickman ateşe yaklaşamaz.
  • Macera yolunda değerli taşlar olan hayaletlerle tanışacağız, onları toplayacağız.
  • Gücü açın ve bir lazerle gölü dondurmaya devam edin, hatta köpük oluşturmak için etrafında hareket edin.


İndir (54MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Red and Blue ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanABI Global LTD

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir