Stickman Warriors
Stickman Warriors

Stickman Warriors v1.3.4 APK MOD (Sınırsız Enerji) 2022


Stickman Warriors APK , popüler anime “Dragon Ball Z”yi fikir kaynağı olarak kullanan bir çöp adam oyunudur. Yani bu oyun o animenin tarzına sahip olacak ve oyuncular bu oyunda en sevdikleri karakterlerle savaşacaklar. Ayrıca oyun, oyuncuların dövüş

Android Android Aksiyon
4 ( 372 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Warriors
Yapımcı SkySoft Studio
Tür Aksiyon
Boyut 89MB
Versiyon 1.3.4
MOD Sınırsız Güç
Orjinal Google Play
Stickman Warriors is the most famous version in the Stickman Warriors series of publisher SkySoft Studio
Mod Version 1.3.4
Total installs 10,000,000
  • SINIRSIZ GÜÇ
  • REKLAM YOK


İndir (89MB)

Stickman Warriors APK , popüler anime “Dragon Ball Z”yi fikir kaynağı olarak kullanan bir çöp adam oyunudur. Yani bu oyun o animenin tarzına sahip olacak ve oyuncular bu oyunda en sevdikleri karakterlerle savaşacaklar. Ayrıca oyun, oyuncuların dövüş oyunlarıyla yeni bir deneyim yaşamaları için birçok heyecan verici özelliğe sahiptir.

stickman warriors super dragon shadow fight mod unlimited power moddroid

OYNANIŞ

Oyun, özellikle dövüş türüne yeni başlayanlar için herkes için uygun, basit bir kontrol mekanizmasına sahiptir. Oyun, oyunculara DBZ’deki karakterlerin şiddetli ve yoğun 1v1 savaşlarını getirecek. Ayrıca oyuncular, karakterleri ve diğer pek çok şeyle bu oyunun harika özelliklerinden de keyif alacaklar. Oyuncular sadece oyunun savaş sistemiyle tanışmakla kalmayacak, aynı zamanda her karakterin süper havalı anlarına tanık olacaklar. Oyun ayrıca oyuncuların karakterin sayısız farklı becerisini kullanmasına veya rakibi bitirmek için güçlü kombinasyonlar yapmasına izin verir. Çekici ve etkileyici bir dövüş oyunu arıyorsanız, bu oyun sizin için harika bir seçim olacaktır.

stickman warriors super dragon shadow fight mod unlimited power moddroid 1

ÖZELLİKLERİ

Kontrol mekanizması basit bir ara yüz tasarımına sahiptir ve çok fazla ekran alanı kaplamaz, bu da oyuncuların becerilerini geliştirmelerine ve oyunu daha iyi gözlemlemelerine yardımcı olur. Ayrıca, oyuncuların komboları daha hızlı yapabilmeleri için bir joystick mekanizması eklenecek ve bu, karakteri kontrol etmenin bir yolu olarak görülebilir. Oyuncu hareket ve saldırıyı birleştirirse, bazı güçlü kombinasyonlar başlatabilir. Her karakterin birçok kombo hareketi ve becerisi olacak ve oyuncular kazanmak için bunları sürekli olarak kullanacaklar. Ancak, oyuncu beceriyi kullanmak için doğru anı bilmelidir, çünkü bu bir dövüş oyunudur, bu nedenle oyuncunun beceriyi kullanmak için çok iyi fırsatları olmayacaktır.

stickman warriors super dragon shadow fight mod unlimited power moddroid 2

100’den fazla çöp adam dövüş karakteri

Oyun sadece karakter tasarımına veya görsel efektlere odaklanmakla kalmıyor, aynı zamanda karakterler, oyun modları, kostümler ve beceriler gibi diğer şeylere de odaklanacak. Her karakter için beceri sistemi çok çeşitli ve zengindir ve oyuncular dövüşe 4 farklı türde beceri getirebilir. Beceri sistemi, oyuncunun birçok dövüş stiline uyacak şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuların uyguladığı dövüş stiline bağlı olarak, dövüşmek için en uygun becerileri seçebilirler. Oyuncular bile düşmana sürekli zarar vermek için becerileri kombinasyonlarla birleştirebilir.

stickman warriors super dragon shadow fight mod unlimited power moddroid 3

Oyun modu da çok çeşitlidir ve oyuncular en sevdikleri karakterleri seçip onlarla savaşabilir. Veya her karakterin gücünü deneyimlemek için turnuva moduna katılın. Her oyun modunun kendi kuralları vardır ve oyuncular her zaman oyunun başarısına bağlı olarak en cömert ödülleri alırlar. Ödüller çeşitlidir ve oyuncular kostüm, para, beceri ve karakter alabilirler.

stickman warriors super dragon shadow fight mod unlimited power moddroid 4

Hikaye modu bu oyunun en iyi noktasıdır. Oyuncuların deneyimlemesi ve güçlü karakterleri toplaması için 144’ten fazla farklı seviye içerecek. DBZ animesinin öne çıkan unsurları bile bu oyunda karşımıza çıkacak ve oyunculara yeni deneyimler getirecek. Örneğin, yeni kombinasyonlar veya yeni beceriler açmak için bir maçın ortasında dönüşüm yapın. Hatta güç ve HP güçlenerek oyunu daha yoğun ve şiddetli hale getirecek.


İndir (89MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Warriors ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir