Stickman Shinobi : Ninja Fighting
Stickman Shinobi : Ninja Fighting

Stickman Shinobi : Ninja Fighting v3.8 APK (Sınırsız Para) indir


Stickman Shinobi : Ninja Fighting MOD APK, Android için bir savaş oyunudur. İnsanlar bu oyunda sonsuz kar elde etmek için MOD sürümümüzü kurabilirler.Stickman Shinobi : Ninja Fighting MOD APKKitabından bu yana, Naruto serisi dünyanın dört bir yanında

Android Android Macera
5 ( 472 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Shinobi : Ninja Fighting
Yapımcı DB RR STUDIO
Tür Macera
Boyut 164 M
Versiyon 3.8
MOD sınırsız para
Orjinal Google Play
Stickman Shinobi : Ninja Fighting is the most famous version in the Stickman Shinobi : Ninja Fighting series of publisher DB RR STUDIO
Mod Version 3.8

İndir (164 M)

Stickman Shinobi : Ninja Fighting MOD APK, Android için bir savaş oyunudur. İnsanlar bu oyunda sonsuz kar elde etmek için MOD sürümümüzü kurabilirler.

Stickman Shinobi : Ninja Fighting MOD APK

Kitabından bu yana, Naruto serisi dünyanın dört bir yanındaki okuyucular tarafından sıcak bir şekilde elde edildi. On beş yıllık lansmanından sonra sona ermiş olsa da, bu Manga serisinin yankıları ve manevi değerleri tartışılmaz. Naruto’nun kendisi tarafından yönlendirilen video oyunu Stickman Shinobi : Ninja Fighting, renkli bir Ninja dünyası yaratır. Dövüş oyunu türündeyken serinin sıkı bir hayranı olmanız gerekiyorsa, Stickman Shinobi : Ninja Fighting kesinlikle unutulmaz bir deneyim olacaktır.

Stickman Shinobi : Ninja Fighting, insanların Naruto, Gara, Sasuke,…’den Madara, Hashirama gibi ünlü Shinobi’ye kadar güçlü Ninjalara dönüşmelerini sağlar… ayrıca, Stickman Shinobi : Ninja Fighting, öğrenilebilecek birçok ilginç içerikle birlikte gelir.

Çöp Adam Shinobi - Ninja savaşı MOD APK

Çeşitli figürler ve arka planlar edinin

Sadece basit bir dövüş oyunu değil, Stickman Shinobi : Ninja Fighting aynı zamanda Naruto Manga şovuyla ilişkili birkaç okuyucuyla geçen güzel bir çocukluğu hatırlatıyor. Popüler savaşları kendiniz kopyalayabilir misiniz? Madara ve Hashirama arasındaki sonun vadisine doğru yapılan savaşla ilgili tipik bir durum. Ya da tam olarak aynı yerde, Naruto ve Sasuke topluca yeni bir Ninja çağını, rahatlık ve başarı çağını başlattılar. Ayrıca Sakura, Gara, Kaguya, … gibi çeşitli başka karakterler de mevcut olabilir. Çok güçlü bir küre oluşturun. Her karakter, birincil Manga serisinde kendi özel unvanlarını oluşturan olağanüstü tekniklere sahiptir. Naruto için video oyunu birçok farklı varyasyon sunuyor. Normal Naruto ve Nine-Tails Naruto. Ve şüphesiz, teknikler ve çizimler de farklıdır.

Beceri sistemi

Sadece bir telefon oyunu olmasına rağmen, Stickman Shinobi: Ninja Fighting‘in teknik sistemi çarpıcı dövüş anları üretebilir. Her karakterin 7 farklı tekniği vardır. Maç içinde insanların dikkat etmesi gereken 2 özellik bulacaksınız: sağlık kulübü ve güç kulübü. Diğer tüm çevrimiçi oyunlarda olduğu gibi, kanınız bittiğinde kaybedersiniz. Canlılık kulübü, ninja tekniklerini kullanmanızı sağlar. Yumruklar ve tekmeler gibi normal saldırılarda enerji gerekmez.

Çöp Adam Shinobi - Ninja savaşı MOD APK 1

Savaştaki bileşenler

Her özel hareketin kullanılabilmesi için belirli miktarda enerjiye ihtiyacı vardır. Tüm figürlerin benzer 5 tekniği vardır, özellikle: temel saldırı, savunma, hızlı hareket, dart atma ve enerji yenileme. Dartın her kullanımı 20 mana tüketir. İlk özel hareketi kullanmak 50 mana iken, son benzersiz hareket 100 mananın tamamını tüketir. Açıkçası, özel hareketlerin saldırı gücü gerçekten büyük olacak.

Diğer özellikler

‘Hikaye modu’ ile, insanların sorunla ilgili seçebileceği 3 miktar bulacaksınız: Basit, düzenli ve kaba. Her seviyede 10 harita ve 300 miktar bulunur. Her 4 normal miktardan sonra, top oyuncusu olağanüstü güce sahip bir Boss oyuncusu ile karşılaşacaktır. Bu mod ile oyuncular, ninja küresine adanmış her popüler şeyi keşfedebilmelidir.
‘Hikaye modu’na ek olarak, ‘Turnuva’ modu da çok çekici bir oyun alanı olabilir. Burada insanlar diğer karakterlerle birlikte mücadele edecek ve turnuvaya geçecekler. 1vs1 nakavt yapısı. Bu, çok daha yoğun bir oyun endüstrisidir ve oyuncuların durumlarda iddialı olmasını gerektirir.

Resimler ve kişilik oluşturma

Aynı kategorideki oyunların aksine, Stickman Shinobi: Ninja Fighting, geliştirici tarafından çocuklara uygun 2D Chibi düzenleri kullanılarak üretilmiştir. Oyundaki bu karakterlerin şekli artık tam olarak ilki gibi değil. Ancak bu, maçların daha az çekici olduğu anlamına gelmez. Yazar, saldırılarda ve benzersiz hareketlerde özellikle görüntüleri merkez aldığından. Ayrıca 2D görseller sayesinde Stickman Shinobi: Ninja Fighting eski ürünlerde de tamamen yeteneklidir.

Çöp Adam Shinobi - Ninja Dövüşü MOD APK 2

Ses efektleri

Stickman Shinobi : Ninja Fighting oynarken en kaliteli bilgiye ihtiyacınız varsa, miktarı en yüksek dereceye çıkarmalısınız. Her haritanın ve hareketin ses efektleri farklıdır. Bu nedenle gürültü, tam anlamıyla zorlu bir dövüş hissetmenize yardımcı olan ana unsurlardan biridir.

Harika bir oyun, değil mi? Peki bu saatte Stickman Shinobi : Ninja Fighting indirmeden ve deneyimlemeden neyi bekliyor olacaksınız?

Android için Stickman Shinobi : Ninja Fighting MOD APK yükle


İndir (164 M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Shinobi : Ninja Fighting ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir