Stickman Master
Stickman Master

Stickman Master: Archer Legend v2.2.6 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Çöp Adam Ustası: Okçu Efsanesi, etkileyici silah fırlatma becerilerine sahip bir çöp adam karakterinin kötülüğüne karşı bir yolculuğa sahiptir. Bu güç, uyumlu bir yetenekle karşılaşıldığında artar ve herhangi bir saldırıyı engelleyebilir.

Android Android Aksiyon
5 ( 146 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Master
Yapımcı Loongcheer Game
Tür Aksiyon
Boyut 47M
Versiyon 2.2.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stickman Master is the most famous version in the Stickman Master series of publisher Loongcheer Game
Mod Version 2.2.6

İndir (47M)

Stickman Master: Archer Legend, siz ve bir çöp adam sahip olduğunuz silahlarla birçok düşmanla savaşırken size ilgi çekici bir oyun deneyimi sunuyor. Silahları fırlatmak için doğru açıyı seçecek ve sürekli karşınıza çıkan düşmanları alt edeceksiniz. Aynı zamanda, karakterin alabileceği becerilerin sayısı tamamen çeşitlidir ve birçok güçlü kombinasyon oluşturabilir. Yetenekler ve silahlar da kayda değer şeyler.

Çöp Adam Ustası: Okçu Efsanesi

YENİ ZORLUKLAR VE GÜÇ KAYNAKLARI

Stickman Master: Archer Legend’da oyuncular, üstesinden gelmek için yeni zorluklar ve güçler bulacaklar. Özellikle 7. aşamada oyuncular, Common ve Hero dahil olmak üzere iki farklı zorluk seviyesiyle savaşa katılacaklar. Bu aşamaya girmeden önce tam anlamıyla hazırlanmanız gerektiği söylenebilir. Aynı zamanda Ghost Killing adlı bir ekipman seti de getirebileceği efektle her oyuncunun denemesi gereken bir set olacak.

STICKMAN KRALLIĞININ KURTARICI OLUN

Oyuncular Stickman Master: Archer Legend’da Stickman krallığının bir prensi gibi davranacaklar ve her zaman çözmeniz için ortaya çıkan yeni problemler olacak. Bu krallıkta, insanların yaşam ortamını etkilemeye başlayan kötü enerjiler ortaya çıkmaya başladı. Aynı zamanda onlar da kuklaya dönüşüyor ve siz krallığı bu sorundan kurtarmak için kötü düşmanlara karşı yola çıkacaksınız.

Çöp Adam Ustası: Okçu Efsanesi

DÜŞMANLARI YATIRMAK İÇİN DOĞRU BİR ŞEKİLDE SİLAHLARI BAŞLAT

Stickman Master: Archer Legend’da oyuncular karakteri 2 boyutlu bir ortamda görecek ve bir düşmanla karşılaşana kadar hareket etmeye devam edecekler. Farklı yüksekliklerde görünen düşmanları vurmak için silahın fırlatma açısını ayarlayacaksınız. Ayrıca sayıları sahneye göre değişiklik gösterecek ve kalkanları olan düşmanlar, saldırılarınızın bir kısmına yenilmeden önce direnebilecekler. Ek olarak, kritik hasar verecek parçaları seçebilir ve onları alt edebilirsiniz.

Bir seviyeyi her geçtiğinizde belirli bir miktarda deneyim kazanacaksınız ve yeni bir seviyeye ulaştığınızda üç beceri elde edebileceksiniz. Farklı savaşlarda gücünüzü artırmak için üçünden yalnızca birini seçebilirsiniz. Aynı zamanda, birçok güçlü beceri bulabilir ve düşmanları hızla yenmek için bir koleksiyon oluşturabilirsiniz. Böylece birçok farklı seviyeyi kolayca geçebilecek ve kan kaybetmemeye çalışacaksınız.

Çöp Adam Ustası: Okçu Efsanesi

Bu oyunda çok fazla kan kaybetmemek için bilmeniz gereken ilginç bir nokta da, sihirli toplar veya silah fırlatma gibi düşman saldırılarını devre dışı bırakacaksınız. Doğru vuruş yapmak için bu saldırıların hangi yöne uçtuğunu tahmin etmeniz gerekecek.

SİLAH SETLERİ İLE KARAKTERİNİZİ GÜÇLENDİRİN

Stickman Master: Archer Legend’daki karakterlerin gücünü birçok faktör belirler. Özellikle farklı sandıklar açarak silahları çevirebileceksiniz. Aynı zamanda verimliliği artırmak için de para harcarsınız ve aynı türden parçalarla sınırlarını aşabilirsiniz. Temel istatistiklerinizi geliştirmek için karakterinizin yeteneğini de artırabilirsiniz. Böylece yeni güçler kazanabilecek ve önünüzdeki seviyelerin, zorlukların ve patronların üstesinden gelebileceksiniz.

Çöp Adam Ustası: Okçu Efsanesi

Oyuncular, Çöp Adam krallığındaki kötü güçlere karşı yolculuğa çıkacaklar:

  • Ekipmanları ile size saldırmak için bekleyen birçok düşmanla, karakteri birçok farklı seviyede kontrol edeceksiniz.
  • Oyuncular, silahı rakibe doğru bir şekilde fırlatmak için açıya karar verecek ve kritik hasar verecek kısmı seçecekler.
  • Karakterin erişebileceği becerilerin sayısı tamamen çeşitlidir ve karakter seviye atladığında ve silaha efektler getirdiğinde ortaya çıkacaktır.
  • Ekipman ve yetenekler, karakterin temel istatistiklerini artırmaya ve oyundaki çeşitli aşamaları geçmeye yardımcı olacak.
  • Yeni oyun versiyonunda, 7. aşamanın iki yeni zorluk seviyesinin ve göz ardı edemeyeceğiniz bir ekipman setinin görünümünü bulacaksınız.


İndir (47M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Master ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanLoongcheer Game

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir