Stickman Legends
Stickman Legends

Stickman Legends v2.9.4 APK indir (Sınırsız Para/Ruhlar/Dayanıklılık) 2022

Stickman Legends, oyuncular bir canavar ordusuyla savaşırken etkileyici RPG deneyimleri sunar. Kaydırma seviyeleri ile birçok farklı aşamadan geçeceksiniz ve her aşamada sizi bekleyen beklenmedik düşmanlar olacak. Ayrıca sahip olabileceğiniz ekipman

Android Android Aksiyon
4 ( 313 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Legends
Yapımcı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 103MB
Versiyon 2.9.4
MOD Menü: Sınırsız Para/Ruhlar/Dayanıklılık
Orjinal Google Play
Stickman Legends is the most famous version in the Stickman Legends series of publisher ZITGA
Mod Version 2.9.4
Total installs 10,000,000+

Stickman Legends, oyuncular bir canavar ordusuyla savaşırken etkileyici RPG deneyimleri sunar. Kaydırma seviyeleri ile birçok farklı aşamadan geçeceksiniz ve her aşamada sizi bekleyen beklenmedik düşmanlar olacak. Ayrıca sahip olabileceğiniz ekipman ve karakter sayısını da göz ardı edemezsiniz ve bu da oyuncuların oyundaki zorlukların üstesinden gelme motivasyonu oluyor.

Çöp Adam Efsaneleri: Çevrimdışı Oyun

CANAVARLARLA DOLU YERLERE GİT

Stickman Legends: Offline Game’de oyuncular, seviyeyi tamamlamak için yok etmeleri gereken farklı şekillerde canavarlarla karşılaşacaklar. Tamamen erişilebilir düğmelerle tamamen karanlık bir 2D ortamda hareket etmek için karakteri kontrol edeceksiniz. Aynı zamanda karakterin tamamen silahlarla donatıldığı ve etkileyici becerilere sahip olduğu ilk deneyimde karakterin güçlü saldırılarını da özgürce kullanabiliyorsunuz.

Eğitim ekranı, oyuncuların oyunun savaş mekaniğine aşina olmalarına yardımcı olacak, böylece karakterin becerileri geçici olarak açılacak. Güçlü becerileri özgürce serbest bırakabilirsiniz ve bu seviyeden sonra güçlendirmeye ve sahip olduğunuz güçleri göstermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda daha önce kontrol ettiğiniz karakterin versiyonu, karakterinizi daha etkileyici hale getirme hedefi olarak görülebilir.

Çöp Adam Efsaneleri: Çevrimdışı Oyun

GÖZLERİNİN ÖNÜNDE GÖRÜLEN DÜŞMANLARI YOK ET

Stickman Legends: Offline Game’de bir seviyeye başladığınızda, aldığınız kaynaklar, seçebileceğiniz zorluk ve diğer birçok faktör gibi o seviyeyle ilgili bilgileri göreceksiniz. Yani oyuncu için varsayılan zorluk Normal moddur ve karakterin sadece sınırlı sayıda beceri kullanabildiğini göreceksiniz ve bunları kademeli olarak ortaya çıkan düşmanları yok etmek için kullanacaksınız. Bu seviyelerin özelliği, diğer seviyelere gitmeye devam edeceğiniz kaydırma özelliğidir.

Ekranın üst kısmında hızlı bir şekilde farklı dairelerin olduğu bir ilerleme çubuğu göreceksiniz ve bunlar geçmeniz gereken küçük aşamalardır. Karşınıza çıkan birçok canavara karşı tek başınıza olacaksınız ve tabii ki her seviyenin performansınıza göre bir derecelendirme mekanizması bulunuyor. Spesifik olarak, herkes üç yıldız elde etmek ister ve bazen bunu en iyi şekilde tamamlamak için birçok seviyeyi tekrarlar.

Çöp Adam Efsaneleri: Çevrimdışı Oyun

Belli bir seviyeye geldiğinizde, yüzleşmeniz gereken çok daha güçlü düşmanlar bulacaksınız: patron. Genellikle güçlü canavarlardır ve genellikle seviyelerin sonunda bulunurlar. Aynı zamanda, normal canavarlardan farklı bir sağlık barı ile birlikte, kolayca tanıyabileceğiniz etkileyici bir görünüme de sahipler. Bu nedenle, bu, oyuncuları güçlerini artırmaya teşvik etmek için bir meydan okuma olarak görülebilir.

SEVDİĞİN YENİ KARAKTERLERİN KİLİDİNİ AÇ

Stickman Legends: Offline Game’de kullanıcılar altın, mor elmaslar ve diğer birçok öğe gibi farklı kaynakları toplamak için zaman harcayacaklar. Her kaynağın farklı bir işlevi vardır ve yeni bir güç kaynağı bulmanıza yardımcı olur. Özellikle, varsayılan karakterin yanı sıra tamamen farklı becerilere sahip daha fazla karakterin kilidini açabilirsiniz. Aynı zamanda, becerilerinden yararlanmanın yollarını da bulacaksınız.

Çöp Adam Efsaneleri: Çevrimdışı Oyun

Benzersiz görünümleriyle, yeni kahramanların hepsinde bulabileceğiniz etkileyici beceri setleri bulunur ve bunlar genellikle iki ana kategoriye ayrılır: aktif ve pasif beceriler. Bazen aldığınız beceri yolu hakkında zor kararlar vermeniz gerekebilir.

GÜÇLÜ AKSESUARLAR ARIYORUZ

Stickman Legends: Offline Game gibi RPG oyunlarında sıkça rastladığınız bir diğer ilginç nokta ise karakterin gücünü artırmaya yardımcı olan aksesuarlar. Her yükseltme ile güçlerini artırabilirsiniz ve her türün renk sınırından tanıyabileceğiniz benzersiz bir kalitesi olacaktır. Aynı zamanda, herhangi bir kullanıcı, genellikle karakterlerine birçok istatistik ekleyecekleri için nadir bir öğe bulmak isteyecektir.

Çöp Adam Efsaneleri: Çevrimdışı Oyun

Öğeleri bulmak genellikle hayranlık uyandıran miktarda istatistik bulmakla ilgilidir. Bu nedenle, ekipmanın nadirliği ne kadar yüksek olursa, karakterin aldığı güç de o kadar önemli ölçüde iyileştirilir. Oyuncuların bunları oluşturmak için uygun malzemeleri bulmak için birçok farklı zorluğun üstesinden geleceği söylenebilir.

Oyundaki hack-and-slash deneyimi, nihayetinde aşağıdaki gibi unsurlara sahip oyuncuları cezbeder:

  • Oyuncular, etkileyici dövüş becerileri ve geliştirebilecekleri silahlarla güçlü kahramanlara dönüşecekler.
  • Her seviye, birçok farklı aşamadan geçtiğinde ve bölümü en iyi şekilde tamamladığında kaydırma özelliğine sahiptir.
  • Güçlü patronlar her zaman oyuncuyu bekler ve oyuncunun dikkatli ve tamamen hazırlıklı olmasını gerektiren olağanüstü bir güce sahiptir.
  • Çok sayıda karakter, oyuncuların geliştireceği benzersiz becerilere sahiptir ve bir beceri dalı seçerken dikkatli olun.
  • Öğeler, yüksek kalitede olduklarında etkileyici miktarda istatistik ekledikleri için her zaman vazgeçilmezdir.


İndir (103MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Legends ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir