Stickman Legends: Shadow Fight
Stickman Legends: Shadow Fight

Stickman Legends v2.6.2 APK + MOD (Mega Menü/Sınırsız Para)


Stickman Legends, hızlı tempolu bir oyun sunan ve oyuncunun deneyimini canlandırmak için karanlık siluet grafik stili kullanan bir aksiyon-macera oyunudur. Ayrıca, oyunculara en canlandırıcı ve canlandırıcı anları yaşatmak için sistemlerde daha heyec

Android Android Aksiyon
5 ( 186 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Legends: Shadow Fight
Yapımcı ZITGA
Tür Aksiyon
Boyut 124M
Versiyon 2.6.2
MOD Mega Menü/Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stickman Legends: Shadow Fight is the most famous version in the Stickman Legends: Shadow Fight series of publisher ZITGA
Mod Version 2.6.2
Total installs 10,000,000+
  • MENÜ MODU
  • Tek atışta öldürmek
  • Tanrı modu
  • Sınırsız kristal
  • sınırsız altın
  • sınırsız ruh
  • Sınırsız dayanıklılık
  • Sınırsız atlama

NOT : Android 6.0 ve üzeri sürümlerde Ayarlar > Uygulamalar > Oyun Adı > İzinler | Diğer uygulamalar üzerinde göster


İndir (124M)

Stickman Legends, hızlı tempolu bir oyun sunan ve oyuncunun deneyimini canlandırmak için karanlık siluet grafik stili kullanan bir aksiyon-macera oyunudur. Ayrıca, oyunculara en canlandırıcı ve canlandırıcı anları yaşatmak için sistemlerde daha heyecan verici içerik ve çeşitlilik sunar. Tabii ki, her seviyedeki oyuncular için savaş performansını iyileştirmek ve onlara birçok ödül veya cömert eşya vermek için daha fazla sürpriz var.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Çevrimdışı Dövüş Oyunları DB

YENİLİKÇİ VE REAKTİF EYLEM OYUNU

Stickman Legends, oyuncuların her yolculukta savaşması ve sırların kilidini açması için derin bir hikaye sistemine sahip bir oynanışa sahiptir. İlk olarak, çeşitli karakterleri tanıtacak ve hepsinin farklı dövüş stilleri var, bu da kontrol sistemini daha zengin hale getirecek. Bu arada, oyuncunun savaşları yan kaydırma platformunda gerçekleşir ve görev, seviyedeki tüm düşmanları yok etmektir.

Oyunun kontrol mekanizması çeşitlendirilmiş ve esnektir, oyuncuların etkileyici kombinasyonlar veya performans sanatı gibi manevralar yapmasına olanak tanır. Karaktere bağlı olarak, hızları ve dövüş stilleri farklıdır ve oyun savaş odaklı mekanikler uygular, bu nedenle kombo yaparken mutlak hassasiyete sahip olmaları gerekir. Eşsiz kombo stili sayesinde oyuncular, karakterlerinin potansiyelinin çok ötesine geçen yeni dövüş stilleri yaratabilirler.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Çevrimdışı Dövüş Oyunları DB

VAHŞİ CANAVARLARLA DOLU SONSUZ SEVİYELER

Oyun, oyunculara maceralar veya kaotik savaşlar vermek için hikayeyle mükemmel bir şekilde iç içe geçmiş yoğun bir seviye sistemine sahiptir. Derinlik ile tasarlanmışlardır ve oyuncuların karakterin işleri hızlı bir şekilde yapma yeteneğini optimize etmelerini sağlar. Bazı seviyelerin ilerlemeleri sırasında oyuncular için ek sürprizleri olacak ve ödülleri, gelişimlerine veya tamamlandıktan sonra elde ettikleri başarılara göre cömert.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Çevrimdışı Dövüş Oyunları DB

BENZERSİZ EKİPMAN İŞLEME SİSTEMİ

Stickman Legends, her farklı karakter sınıfı için canlı bir silah yapma sistemi sunacak ve oyuncular çeşitli farklı malzemeler kullanabilecek. Ayrıca, envanterde kalan silahlar malzemeye dönüştürülebilir ve bu da oyuncuların daha fazla verimlilik ve güçle yeni şeyler üretmesine olanak tanır. İşçiliğin yanı sıra, savaş performansını artırmak için temel etkilerini veya istatistiklerini de yükseltebilirler.

ETKİLEYİCİ BİR KARAKTER GELİŞİMİ

Silah hazırlama sisteminin yanı sıra, oyunun karakter sistemi, oyuncuların becerilerini veya kombinasyonlarını yükseltmeleri için derinliğe sahiptir. Bu sistem aracılığıyla oyuncular, karakterlerin gücünü ve savaşmadaki yeterliliklerini artırmak için daha fazla yeni içerik öğrenebilir veya kilidini açabilir. Sürekli olarak daha fazla karakter yükseltme mekaniği sunacak ve oyuncunun ilerlemesi onları dinamik olarak değiştirebilir.

Çöp Adam Efsaneleri: Gölge Çevrimdışı Dövüş Oyunları DB

ÖLÜMCÜL BİR ARENADA DİĞER OYUNCULARLA YARIŞIN

Oyuncular oyunun varsayılan savaş sistemini beğenmezse, Stickman Legends, diğer oyunculara gerçek zamanlı bir savaşta meydan okumaları için bir arena sistemi sunacak. Oyunculara her zaman potansiyel rakipler verirler, ancak AI onları kontrol edecek ve oyuncuları modası geçmiş dövüş stillerine pişman edecek. Buna karşılık, arenadan gelen ödüller cömerttir ve oyunculara tüm karakter alanlarında çok fazla büyüme sağlar.

Stickman Legends’ın yüksek tempolu oynanışından gelen eğlence, oyunculara tüm düşmanlarla savaşırken en ilham verici ve canlandırıcı deneyimi sunmayı vaat ediyor. Ayrıca, oyunculara kendilerini tam potansiyellerine ve zaman içinde mükemmelliklerine geliştirmeleri için daha fazla seçenek sunan daha üstün sistemler sunar.


İndir (124M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Legends: Shadow Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanZITGA

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir