Stickman Heroes Fight
Stickman Heroes Fight

Stickman Heroes Fight v1.2.5 APK indir (Sınırsız beceri, mana) 2022


Stickman Heroes Fight – Super Stick Warriors, oyuncuları kimin en güçlü olduğunu görmek için süper kahramanlar arasında yoğun ve dramatik savaşlara sokacak. Görünüşe göre süper kahramanlar konusu son zamanlarda popüler filmlerde ve popüler oyunlarda

Android Android Aksiyon
4 ( 440 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Heroes Fight
Yapımcı Zin Games
Tür Aksiyon
Boyut 99M
Versiyon 1.2.5
MOD Sınırsız yetenek, mana
Orjinal Google Play
Stickman Heroes Fight is the most famous version in the Stickman Heroes Fight series of publisher Zin Games
Mod Version 1.2.5
 • MENÜ MODU
 • Hasar çarpanı
 • Tanrı modu
 • Reklamlar kaldırıldı


İndir (99M)

Stickman Heroes Fight – Super Stick Warriors, oyuncuları kimin en güçlü olduğunu görmek için süper kahramanlar arasında yoğun ve dramatik savaşlara sokacak. Görünüşe göre süper kahramanlar konusu son zamanlarda popüler filmlerde ve popüler oyunlarda ortaya çıktığında her zaman yoğun bir şekilde istismar edildi. Ve bu oyun bir istisna değil çünkü son derece ilgi çekici bir atmosfer getirecek.

Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü – Süper Çubuk Savaşçıları

HAYALLERLE DOLU SAVAŞLARA KATILIN

Süper kahraman savaşlarının ne kadar çekici olduğunu beyaz perdede zaten görebiliyorsunuz çünkü izleyicilere her zaman göz alıcı dövüşler getiriyor. Ama her zaman, süper kahramanlar kötü adamlara karşı güçlerini birleştirmek için adaletin tarafını temsil edecek, ancak Stickman Heroes Fight ile tamamen farklı olacak. Bu sefer süper kahramanların birbirleriyle savaştığı sahneye tanık olma fırsatınız olacak. En hayati olduğunu düşündüğünüz süper kahramanı seçecek ve diğer oyuncularla eşleşmeye başlayacaksınız.

Buradaki benzersiz şey, süper kahramanların hepsinin bir çubuk şeklinde tasarlanacak olmasıdır, ancak yine de her bir kişinin tipik kostümleri aracılığıyla tanımlamak kolaydır. Her süper kahramanın kendi gücü vardır, bu yüzden tek başına güce göre karar vermek mümkün olmayacak, ancak karakterinizi kontrol etme şeklinizden dolayı olmalı. Eğer gözlem yapmayı ve çevik olmayı bilmiyorsanız, rakibiniz tarafından hızlı bir şekilde saldırıya uğrayacak ve mağlup olacaksınız.

Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü – Süper Çubuk Savaşçıları

FARKLI SÜPER KAHRAMAN SİSTEMİ

Bu oyuna gelirken, DC Comics’in yanı sıra Marvel’dan tanıdık ve vazgeçilmez süper kahraman görüntüleriyle karşılaşma fırsatına sahip olacaksınız. Bu, korkunç bir güce sahip birçok karakterin varlığından dolayı evrendeki en büyük savaşların arenası olarak kabul edilir. Bunun yanı sıra çizgi romanlarda başka karakterler de var. Oyunun size sunduğu karakter sayısının oldukça fazla olduğunu söylemek gerek ki özgürce seçip deneyimleyebilesiniz.

Fakat kendinize birçok süper kahraman toplamak için her farklı maçtan sonra çok para kazanarak onların kilidini açmanız gerekiyor. Sadece bu değil, aynı zamanda süper kahramanınızı daha güçlü hale getirmek için yükseltebilirsiniz, böylece bir rakibe her saldırdığınızda büyük hasara neden olur. Ancak çok fazla karakter olduğu için, her bir süper kahramanın gücünü anlamak için biraz zaman harcamanız gerekiyor.

Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü – Süper Çubuk Savaşçıları

EN İYİ OYUNCU OLUN

PvP modunda diğer oyuncularla rekabet edeceksiniz ve sistem sizinle aynı seviyeye sahip oyuncuları seçeceği için gerçekten zorlu rakipler. Eşit bir savaş olduğu için kimin kazanacağını bilmek zordur, ancak rakibin zayıflığını biliyorsanız, hiçbir şey imkansız değildir. Kontrollerde ustalaşmalı ve ne zaman saldıracağınızı ve ne zaman savunma yapacağınızı bilmelisiniz. Bunları bilmek, hızlı bir şekilde sıralamaların zirvesine tırmanmanız kaçınılmazdır.

Birbirinizle düello yapmanın yanı sıra, aynı derecede heyecan verici ve çekici Boss savaşlarını da göz ardı etmemelisiniz. Ancak bu, oyundaki en zorlu seviye olarak kabul edilir, çünkü Patronlar müthiş güce sahip süper kahramanlardır ve yenmesi zordur. Ancak, bu zor, ama bu kimsenin yenilmediği anlamına gelmiyor, bu yüzden bu, becerilerin icrası ile birlikte mükemmel taktikleri kullanma fırsatınız.

Süper kahramanlar evrenini seviyorsanız bu oyunu görmezden gelemezsiniz; Çöp Adam Kahramanları Yeni oyunla savaşın, size harika deneyimler getirecek. Zorlu maçlara katılın ve en iyi oyuncu olmak için rakiplerinizi yenin.

Çöp Adam Kahramanlar Dövüşü – Süper Çubuk Savaşçıları

ANA ÖZELLİKLER

 • Marvel veya DC Comics’ten bir dizi ünlü süper kahramana dönüşün.
 • PvP maçlarına katılın ve eşit yetenekli oyunculara karşı yarışın.
 • En uygun şekilde düzenlenmiş hareket düğmeleri ile karakter kontrolü kolaydır.
 • Birçok çekici oyun modu harika deneyimler getiriyor.
 • Birçok değerli ödüle sahip çeşitli görev sistemi.


İndir (99M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Heroes Fight ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir