Stickman Ghost 2
Stickman Ghost 2

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars v7.6 APK indir (Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu) 2022


Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, oyunculara her savaş alanından bir sürü heyecan ve heyecan veren yüksek tempolu bir hack-n-slash aksiyon oyunudur. Bir çöp adam grafik motoru kullanmasına rağmen, her çarpışmanın veya çevreyle etkileşimin deneyimi ve bü

Android Android Aksiyon
5 ( 932 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Ghost 2
Yapımcı Unimob
Tür Aksiyon
Boyut 90M
Versiyon 7.6
MOD Menü/Tek Vuruş, Tanrı Modu
Orjinal Google Play
Stickman Ghost 2 is the most famous version in the Stickman Ghost 2 series of publisher Unimob
Mod Version 7.6
 • MENÜ MODU
 • Tek vuruşta
 • Tanrıyı öldür modu
 • Reklamlar kaldırıldı


İndir (90M)

Stickman Ghost 2: Galaxy Wars, oyunculara her savaş alanından bir sürü heyecan ve heyecan veren yüksek tempolu bir hack-n-slash aksiyon oyunudur. Bir çöp adam grafik motoru kullanmasına rağmen, her çarpışmanın veya çevreyle etkileşimin deneyimi ve büyüsü zarif, etkileyici ve potansiyel açısından zengindir. Oyuncular, sayısız başarı ve galaksiyle destansı savaşlar yoluyla kendi efsanelerini bile yaratabilirler.

Çöp Adam Hayalet 2: Galaksi Savaşları

YÜKSEK HIZLI HACK-N-SLASH OYUNU

Stickman Ghost 2 dahil çoğu çöp adam oyunu, seviyelerinde veya kampanyalarında oldukça tempoludur. Bu nedenle, savaş sistemi, karakterler ve ekipmanların tümü, yavaş ama ilgi çekici geliştirme yoluyla herkesin deneyimini bir sonraki seviyeye taşımak için zengin ve derindir. Bununla da kalmayıp, düşmanların veya seviyelerin birçok gizemi var ve oyuncular için birçok karmaşık ama eğlenceli zorluklar yaratmaya hazırlar.

BÜYÜLEYİCİ BİR KOMBO ODAKLI KONTROLLER

Hemen hemen her çöp adam oyunundaki en belirgin özellik, saldırı ve hareketlerin bir kombinasyonu yoluyla karakterin savaşının hızıdır. Her eylem veya kombinasyon, oyuncuların belirli dövüş stillerini takip etmek yerine durumları daha esnek bir şekilde ele almalarına olanak tanıyan çoklu kombinasyonlar oluşturacaktır. Bu arada oyun, oyuncuların en etkili anlarda performans göstermeleri için daha ilginç beceriler de sunuyor.

Çöp Adam Hayalet 2: Galaksi Savaşları

KEŞFETMEK İÇİN ÇOKLU KARAKTER SINIFLARI

Stickman Ghost 2’deki karakter sınıflarının çeşitliliği, aralarında birçok önemli fark olduğunda oyuncular için birçok yeni savaş potansiyelinin kapısını aralayacaktır. Bu nedenle, oyun ve dövüş tarzları, çoğu durumda silah kullanımında, becerilerde ve savaş performansında değişecektir. Efsanevi patronlarla yüzleşmek için yeni güçlerin kilidini açmak için oyuncuların uzun vadede geliştirmeleri için daha karmaşık beceri sistemleri bile var.

FETHETMEK İÇİN ÇOKLU BİYOMLAR VE SEVİYELER

Oyuncunun kampanyası, galaksiler arası savaşlarla ilgili birçok alan ve seviyeden geçecekleri için neredeyse sonsuzdur. Ayrıca, her biyom, oyuncunun oyun veya savaş deneyimini çeşitlendirmek için canavarlar ve davranışları da dahil olmak üzere çeşitli özellikler yayar. Bu arada, her seviyede patronları veya elit canavarları gizleyecek, bu yüzden her yolculuk çok fazla potansiyel ve tehlike içeriyor.

Çöp Adam Hayalet 2: Galaksi Savaşları

GENİŞ ARSENAL VE ÖZELLEŞTİRMELER

Stickman Ghost 2’deki silah sistemi zengin ve çeşitlidir, oyunculara stil ve yaratıcılık açısından savaşmaları için daha fazla fikir verir. Her karakter sınıfının silah kullanımıyla ilgili sınırlamaları olsa da, oyuncuların kendilerini her bir silahın dövüş sanatlarına kaptırmaları için hala birçok heyecan verici kombinasyona sahipler. İlginç bir şekilde, insanlar komik ekipman setleri oluşturabilir ve normalden daha yüksek savaş verimliliği elde etmek için kademeli olarak yükseltebilirler.

DERİNLİKTE YETENEK AĞACI VE GELİŞTİRİLECEK SİSTEMLER

Oyuncu karakterinin türüne bağlı olarak, her biri, her bir silahın yeterlilik seviyesi de dahil olmak üzere, karmaşık ve başarılı bir geliştirme sistemine sahiptir. Oyuncular en sevdikleri karakterlerde seviye atladıklarında, daha fazla yeni efektin kilidini açmak için becerileri seçmeli veya yükseltmeli, ardından her silah için yetenek puanlarını tüketmelidirler. Dövüş tarzına bağlı olarak, her karakterin gücünü kariyerlerinde yeni zirvelere taşıyabilirler.

Çöp Adam Hayalet 2: Galaksi Savaşları

Stickman Ghost 2, herkese getirdiği sistemler veya oynanış hızı sayesinde eğlence ve heyecan dolu bir oyundur. Hepsinden iyisi, oyuncuların her şeyi keşfetmesi ve tadını sonuna kadar çıkarması için yeni kostümler, silahlar ve özellikler dahil olmak üzere sürekli olarak yeni içerikle güncelleniyor.

ÖZELLİKLERİ

 • Yüksek tempolu kombosu ve oyuncuların sonsuz eylemlere dalmalarını sağlayan manevraları ile büyüleyici savaş odaklı oyun.
 • Savaşta ve daha fazlasında oyuncuların memnuniyetini artırmak için olağanüstü görsel ve ses sistemlerine sahip yenilikçi çöp adam grafikleri.
 • Yaratıcı tasarımlara ve desenlere sahip destansı patronlar, oyuncuların en iyi başarı ile üstesinden gelmeleri için bir mücadele ve meydan okuma ortaya koyuyor.
 • Oyuncuların oyundan zevk alma seçeneklerini çeşitlendirmek için farklı yetenek ağacı yolları ve silah kullanımına sahip çoklu karakter sınıfları.
 • Oyuncuların eğlenceli ve eğlenceli konseptlerle yeni dövüş stillerini birleştirmeleri ve üretmeleri için geniş bir silah cephaneliği.


İndir (90M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Ghost 2 ücretsiz. İşte bazı notlar:

 • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
 • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanUnimob

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir