Stickman
Stickman

Stickman: Draw Animation v3.25 APK + MOD (Premium Kilitsiz) indir 2022


Stickman: Draw animasyon maker, kullanıcıların profesyonel çizgi film yapımcılarına dönüşmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulamada kendi çizgi film tarzı hikayelerinizin yaratıcısı olacaksınız. Gerçek bir animatör gibi komik, komik veya des

Android Android Sanat ve Tasarım
5 ( 980 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman
Yapımcı Appache Tools: easy to use
Tür Sanat ve Tasarım
Boyut 17MB
Versiyon 3.25
MOD Premium Kilidi Açıldı
Orjinal Google Play
Stickman is the most famous version in the Stickman series of publisher Appache Tools: easy to use
Mod Version 3.25
Total installs 10,000,000+

İndir (17MB)

Stickman: Draw animasyon maker, kullanıcıların profesyonel çizgi film yapımcılarına dönüşmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Bu uygulamada kendi çizgi film tarzı hikayelerinizin yaratıcısı olacaksınız. Gerçek bir animatör gibi komik, komik veya destansı bir hikaye yaratmak için hayal gücünüzü ve yaratıcılığınızı sonuna kadar kullanmanız gerekecek. Kendi planınızı oluşturun, karakterleri hayal edin, ardından hikayeniz için ilk kareleri çizin ve oluşturun.

Çöp Adam: animasyon yapımcısı çiz

HER ÇERÇEVEDE YARATICILIĞINIZI VE HAYAL KENDİNİZİ EĞİTİN

Çöp Adam: çizim animasyonu yapımcısı ilk kez bilenler için çok garip olacak, ancak erişimi kolay ve tamamen kendi anlayışınızla kendini keşfetme. Zengin bir hayal gücünün yanı sıra doğal bir yaratma yeteneğine sahip olanlar için bu uygulama tam size göre. Kolayca bir arsa hayal edecek ve ardından o arsanın ilk karelerini oluşturacaksınız. Karakterler ayrıca eylem hareketinden yazdığınız diyaloga kadar mantıklı bir şekilde sıralanacak.

Çöp Adam: animasyon yapımcısı çiz

KEYİF YARATIN VE EĞLENCE YARATIN

Bu, gerçek bir çizgi film yapımcısına dönüşmenize yardımcı olacak ilham verici bir uygulama olacak. Çalışma ve stresli çalışma saatlerinden sonra her eğlenceli çizim ile kullanıcılara en rahat hissi verin ve kendilerini eğlendirin. Kendi yarattığınız karalamalarla yapılan komik çizimler gerçekten kahkaha getirecek. Animasyon özelliği sayesinde fotoğraflarınız diğer animasyon filmlerindeki karakterler gibi hareket edecek.

Çöp Adam: animasyon yapımcısı çiz

SEÇMENİZ İÇİN TEMA ÖNERİLERİ

Hangi hikaye hakkında yazmak zorunda kalacağınızı düşünemediğinizi varsayalım. Bu durumda uygulama size epik temalar, mizahi tarih, insan kahramanlar hakkında temalar gibi konular önererek size yardımcı olacaktır: basit ama etkili çubuklar veya kolay erişim için hayvan dostu temalar.

Çöp Adam: animasyon yapımcısı çiz

KENDİ EĞLENCELİ FİLMLERİNİZİ ARKADAŞLARINIZLA PAYLAŞIN

Stickman: Draw animasyon yapımcısı ile kendi yarattığınız kendi animasyon filminize sahip olacaksınız. Bu komik çerçeveler ve resimlerle, yeteneğinizi göstermek için onları tamamen arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hangi filmi yaratırsanız yaratın, uygulamanın onu yapma sürecinde neler getirdiği inanılmaz derecede şaşırtıcı.


İndir (17MB)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir