Stickman Backflip Killer 5
Stickman Backflip Killer 5

Stickman Backflip Killer 5 v0.7 APK indir (Sınırsız Para) 2022


Stickman Backflip Killer 5, muhteşem bir simülasyon türünü hayata geçiren bir oyundur. Her uzman parkur hareketi, en iyi görevi yerine getirmek için titizlikle yeniden yaratılacaktır.

Android Android Simülasyon
4 ( 868 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Backflip Killer 5
Yapımcı Forsis Studio
Tür Simülasyon
Boyut 59M
Versiyon 0.7
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stickman Backflip Killer 5 is the most famous version in the Stickman Backflip Killer 5 series of publisher Forsis Studio
Mod Version 0.7
Total installs 5,000,000+

İndir (59M)

Stickman Backflip Killer 5, oyuncularına heyecan verici bir macera sunabilecek bir oyundur. Simülasyon aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız kesinlikle denemeniz gereken bir oyundur. Bu oyunda tehlikeli akrobatik senaryolar üstlenebilmek ve görevlerin üstesinden gelebilmek için en mükemmel parkur becerilerine sahip olmalısınız.

Çöp Adam Ters Çevirmeli Katil 5

İLGİNÇ SİMÜLASYON OYUNU

Yapımcı, herhangi bir tehlikeli aksiyon oyunu için oyun inşa etmelidir, her zaman çok önemlidir. Geliştiriciler, oyunu araştırmak ve test etmek için önemli miktarda zaman harcadıkları için bu oyun bir istisna değildir. Ve bu başarılı deneylerin sonucu, oyunda inanılmaz derecede çekici bir oyun olacak.

Stickman Backflip Killer 5, simülasyon oyunlarının aşina olduğu gerçek hayattaki ragdoll fiziği tabanlı oyun oynamayı size sunmaya kendini adamıştır. Stickman’in oyundaki akrobatik simülasyon koşulları, bu oyun stilinin benimsenmesi sayesinde her zamankinden daha gerçekçi hale gelecek. Bir evi ters çevirmek, duvara çarpmak, engelleri aşmak ve diğer çeşitli eylemler gibi tüm durumlar canlı bir şekilde tasvir edilecektir.

Çöp Adam Ters Çevirmeli Katil 5

DENEYİME YARDIMCI OLACAK ÖZELLİKLER

Boş zamanlarınızda eğlenmek için bir oyun edinebilmek istiyorsanız, bu mükemmel bir seçenektir. Bu, basit bir kontrol sistemine sahip olmanız gerçeğiyle en dürüst şekilde gösterilecektir. Tüm parkour manevraları, başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye kadar ekranınızda yerleşik olarak bulunan fonksiyon tuşları kullanılarak mümkün olduğunca aslına sadık kalınarak tekrarlanacaktır.

Ayrıca Stickman Backflip Killer 5’in oyuncularına çok çeşitli deneyim seçenekleri sunması da önemli bir kazanç olacaktır. Vurgulanması gereken ilk şey, Stickman imajınızı çeşitli gardırop olanaklarıyla kişiselleştirme fırsatıdır. Bunu takiben, oyunun cephaneliğini keşfedebilir ve bu oyun için en iyi silahı seçebilirsiniz. Son olarak, oyununuzda kullanabileceğiniz çok sayıda parkur pozisyonu ve taktiği var.

Çöp Adam Ters Çevirmeli Katil 5

ZOR MÜCADELE SİSTEMİ

Muhteşem oyunun yanı sıra, meydan okuma sistemi de oyunculara tam hedefleri boyunca yardımcı olacak. Stickman Backflip Killer 5’in içinde, oyuncular artan sırayla gruplandırılmış çeşitli zorluk seviyelerinde başlayıp ilerleyebilecekler. Bu aynı zamanda oyuncuların bir sonraki mücadeleye hazır olmak için her zaman pratik yapmaları ve becerilerini geliştirmeleri gerektiği anlamına gelir.

Her oyunda size düzenli olarak birçok engel sunulacak. İlk adım, bu oyunda performans göstermeniz için oyun tarafından sağlanan parkour becerilerinde ustalaşmanız olacaktır. Ardından, yolunuz boyunca düşmanlarla savaşmak veya önceden belirlenmiş bitiş çizgisine ulaşmak için karakter kontrol yeteneklerinizi ve tekniklerinizi kullanabileceksiniz.

Çöp Adam Ters Çevirmeli Katil 5

MİNİMALİST GRAFİKLER GÜZEL

Grafikler, şüphesiz, oyuncuların çok ilgileneceği diğer önemli özelliklerden biri olacaktır. Çöp Adam tarzı oyunlar, alışıldığı gibi, oyun grafikleri üretmeye yüksek bir öncelik vermeyecektir. Ancak iş bu oyuna geldiğinde, grafiklerin de yapımcı için çok önemli bir faktör olduğunu göreceksiniz.

Oyun içerisinde size gösterilen görseller, diğer oyunlara kıyasla inanılmaz derecede detaylı ve kesindir. Oyundaki tüm fotoğraflar, karakterlerin farklı parkur tekniklerini doğru bir şekilde tasvir etmek için özenle araştırıldı. Ayrıca, oyunculara mümkün olan en iyi görsel efekti ve etkiyi sağlamak için engelleri sembolize etmek için kullanılan renkler hassas bir şekilde kalibre edilmiştir.

Çöp Adam Ters Çevirmeli Katil 5

ANA ÖZELLİKLER

  • Görevlerin yerine getirilmesinde kullanılan oyunu geliştirmek için tehlikeli parkur eylemlerinin ayrıntılı bir simülasyon stili kullanılır.
  • Oyunun kahramanı Stickman görünümünü aldığında, oyuncuların temel dayanıklılığı deneyimlemelerine izin verilir.
  • Katılımcıların zorluklarla yüzleşmeleri ve üstesinden gelmeleri için bir dizi tur titizlikle planlanacak ve önceden hazırlanacaktır.
  • Son derece çekici olan aksiyon parkur oyunu, fonksiyon tuşlarını kullanan basit bir karakter kontrol sistemi ile eşleştirilmiştir.
  • Karakter kostümleri, cephanelik ve parkur hareketleri oyunun genel çeşitliliğine katkıda bulunacak şeylerden sadece birkaçı.


İndir (59M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Backflip Killer 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanForsis Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir