Stickman Backflip Killer 5
Stickman Backflip Killer 5

Stickman Backflip Killer 5 v0.6 APK (Sınırsız Para) indir

Stickman Backflip Killer 5, muhteşem bir simülasyon türünü hayata geçiren bir oyundur. Her uzman parkur hareketi, en iyi görevi yerine getirmek için titizlikle yeniden yaratılacaktır.

Android Android Oyun
4 ( 297 puan )
Fiyat: $0
İsim Stickman Backflip Killer 5
Yapımcı Forsis Studio
Tür Oyun
Boyut 40.98 M
Versiyon 0.6
MOD Sınırsız Para
Orjinal Google Play
Stickman Backflip Killer 5 is the most famous version in the Stickman Backflip Killer 5 series of publisher Forsis Studio
Mod Version 0.6

Dövüş becerilerinizi gerçekten incelemeniz için birçok ilginç oyun var ve Stickman Backflip Killer 5 MOD APK, denemeniz gereken harika eğlence oyunları arasında yer alıyor. Bu oyun size, parkur becerilerinizin yanı sıra sayısız düşmanla savaşmanın ve çoğu seviyedeki tüm rakipleri öldürmenin ilginç deneyimini sağlayacak. Miktar kazandıkça şapkalar, paltolar, ayakkabılar, eldivenler ve diğer çeşitli etkili silahlar gibi çeşitli ürünlerin kilidini açmak mümkündür.

EĞLENCELİ ÇÖP ADAM OYUNU

Çöp Adam Ters Takla Katil 5

Dövüş oyunlarının hayranı olmanız gerekiyorsa, Stickman Backflip Killer 5, gerçekten bilgiye sahip olmanız için dövüşün farklı yönlerini test etmenize yardımcı olacaktır. Genel oyun, iyi eğlence anları geçirmeniz için ragdoll fiziği ve çekici oyundan yararlanır. Karakterinizi tam olarak kontrol edemediğiniz için, rakibinizin yakınında güvenlik sağlamanız ve savaşmak için aletlerden ve diğer şeylerden faydalanmanız gerekecek.

ÇÖP ADAM’I YENMEK İÇİN PARKOUR YETENEKLERİNİ KULLAN

Çöp Adam Ters Takla Katil 5

Stickman Backflip Killer 5, çok sayıda takım elbise ile sayısız derecelerde eğlence sunar. Göreviniz, büyük ikramiyeler için parkur yeteneklerinizle çöp adamı yenmeli. Ek olarak, ayrıca yepyeni seviyelere ve dolayısıyla daha zorlu seviyelere geçin. Oyun sistemi, sizin de katılmanız için yepyeni miktarları artırmaya başlayacak, ayrıca seviyelerin zorluğu yavaş yavaş artacak ve çöp adam sayısı çok daha fazla olabilir.

Ancak bu, ihtiyaçlarınız için bir zorluk değildir; ayrıca karmaşık arazilerde savaşmanız gerekiyor, bu da işinizi zorlaştırıyor. Çöp Adamlar karmaşık rollerde düzenlendiğinden, doğru becerileri uygulamak için harika gözlem ve aktivite becerilerine sahip olmalısınız.

KOMPLEKS OYNANIŞ VE ARAZİ

Çöp Adam Ters Takla Katil 5

Oyun klasik maçlarla parkur tarzında geçiyor. Düz arazilerde koşan bir çöp adamı kontrol edebilir, ardından çöp adama saldırmak için donanımlı parkur yetenekleri sergileyebilir. Karmaşık yüzeyde, çöp adamlar birkaç yerde görünecek, bu da verimli saldırı yetenekleri yapmak için yerlerini gözlemlemeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, takımların içindeki manzaralar sürekli olarak değişecektir, böylece en yeni deneyimleri yaşayabilir ve bilgi edinebilirsiniz, bu da saldırı becerilerinizi artırmanıza yardımcı olur.

FARKLI SİLAHLARIN VE EŞYALARIN KİLİDİNİ AÇ

Çöp Adam Ters Takla Katil 5

Parkur yeteneklerinin yanı sıra, tüfekler, pompalı tüfekler, hafif makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar, AK silahları ve diğer birçok benzersiz ateşli silah gibi çeşitli silah sistemleriyle saldırmak için silah kullanmanız gerekebilir. Ayrıca kozmetik makyaj ürünleri, eldiven, kostüm ve ayakkabı gibi diğer şeyleri donatarak pürüzsüzlüğün özel görünümünü keyfi olarak kişiselleştirebilirsiniz. Her öğe, kişilik için kullanmanız için birçok seçeneğe sahip olabilir. Örneğin, pek çok şapka türü vardır, örneğin yılbaşı şapkaları, asker şapkaları ve miğferler. Ancak silahlardan teçhizata kadar her şey para ile satın alınmalıdır.

HEYECAN VERİCİ OYUN MODU

Çöp Adam Ters Takla Katil 5

Oyun, parkur modu ve Katil modu dahil olmak üzere iki çevrimiçi oyun moduna sahiptir. Her çevrimiçi oyun modunun kendi oyunu, gereksinimleri ve izlemeniz gereken nitelikleri vardır. Parkour modunda bayrağı kazanmak için parkour yeteneklerini uygulamak için karakteri kontrol edeceksiniz. Katil modunda hedefiniz, parkur yetenekleriyle birlikte ateşli silahları kullanarak tüm çöp adamları yok etmek olacaktır. Görevleri gerçekleştirmek ve miktarı geçmek için, çöp adamı yenmek için sorumlu esnek bir şekilde saldırmalısınız. Maçın bitiminden sonra, becerilerinizi geliştirmek için kesinlikle birçok teşvik alacaksınız.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • Keşfetmeniz için çeşitli ve zengin miktar sistemi, her miktarın benzersiz bir zorluğu olabilir ve oyuncuların fethetmesi ve çok sayıda bonus kazanması için zorluk olabilir.
  • Özel kostüm sistemi: Çekici bir kişilik yazılımı oluşturmak için silahlı kuvvetler ve donanma kostümleri gibi daha fazla giysi veya şapka, ayakkabı, eldiven gibi öğeler kullanacaksınız.
  • Farklı oyun ayarları: parkur modu ve Katil modu. Hedefi tamamlamak için parkur modunda bayrağa ulaşmalısınız. Katil modunda, savaş yetenekleriniz ve silahlarınızla birlikte tüm çöp adamları yok etmeniz gerekiyor.
  • Eşsiz ragdoll araç sistemi ve gerçekçi çalışan ragdoll fiziği, insanlara ilginç yepyeni deneyimler ve inanılmaz savaşlar sunarak, kendinize birçok başarı getirmenize yardımcı olur.
  • Yüzey zordur ve çöp adamlar, verimli bir şekilde saldırabilmek için doğru parkur becerilerine sahip olmanızı gerektiren pek çok zor rolde organize olma eğilimindedir. Manzaralar, önemli ölçüde daha fazla deneyime sahip olabilmek için sürekli olarak değiştirilebilir.


İndir (40.98 M)

Artık indirmeye hazırsınız Stickman Backflip Killer 5 ücretsiz. İşte bazı notlar:

  • İndirmek için Google Chrome kullanan bazı cihazlarda “dosya açılamıyor” hatası var, bu bir Chrome hatası, lütfen Dosya Tarayıcınız ile açın.
  • Modların çalışmamasını önlemek için lütfen MOD Bilgilerini dikkatlice okuyunuz.
 

YapımcıdanForsis Studio

Sizin için önerilenler

Editörün Seçimi

Yorumlar

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir